خرید بک لینک قوی تضمینی معتبر طبیعی

خرید بک لینک قوی تضمینی

خرید بک لینک قوی تضمینی معتبر طبیعی

بک لینک چیست؟

بک لینک ها (همچنین به عنوان “لینک های ورودی”، “لینک های ورودی” یا “پیوندهای یک طرفه” نیز شناخته می شوند) پیوندهایی از یک وب سایت به یک صفحه در وب سایت دیگر هستند. گوگل و دیگر موتورهای جستجوی اصلی، بک لینک ها را برای یک صفحه خاص در نظر می گیرند. صفحاتی که تعداد بک لینک بالایی دارند، معمولاً رتبه بالایی در موتورهای جستجوی ارگانیک دارند. یکی از مهم ترین راه ها و بخش های صعود به رتبه های بالای نتایج خرید بک لینک قوی و معتبر | بک لینک تضمینی است .

چرا بک لینک ها مهم هستند؟

بک لینک ها اساسا رای هایی هستند که از سایر وب سایت ها گرفته می شود. هر یک از این آرا به موتورهای جستجو می گوید: “این محتوا ارزشمند، معتبر و مفید است”.
بنابراین هر چه تعداد این «رای ها» بیشتر باشد، سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهد داشت.

قیمت و پلن های خرید بک لینک قوی و معتبر | بک لینک تضمینی

تا اینجا در رابطه با اینکه بک لینک چیست و اهمیت و مزایای خرید بک لینک و لینک سازی صحبت فراوان شد و متوجه شدیم که چقدر بک لینک ها در دیده شدن برند و کسب و کارمان میتوانند تاثیر گذار باشند . در اینجا میتوانید قیمت ها و مزایای پلن های مقرون به صرفه بک لینک مارو ملاحظه کنید و سفارش بدید .Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

40 عدد بک لینک قوی و دائمی 

1.850.000

دارای بک لینک از سایت های edu , gov

لینک سازی حرفه ای

گزارش سایتهایی که درآن بک لینک ساخته شده 

دامین اتوریتی بالای 60

پیج اتوریتی بالای 60 

لینک سازی لایه ی دو :  ندارد

لینک های فالو

70 عدد بک لینک قوی و دائمی

2.500.000

دارای بک لینک از سایت های edu , gov , profile backlink

10 عدد بک لینک هدیه

گزارش سایتهایی که در آن ها بک لینک ساخته شده

دامین اتوریتی بالای 65

پیج اتوریتی بالای 65

 لینک سازی لایه ی دو : ندارد

لینک های فالو

100 عدد بک لینک قوی و دائمی

3.200.000


دارای بک لینک از سایت های edu , gov , profile backlink , کامنت بک لینک و ...

20 عددی بک لینک هدیه

گزارش سایتهایی که در آن ها بک لینک ساخته شده

دامین اتوریتی بالای 65

پیج اتوریتی بالای 65

بهمراه لینک سازی لایه ی دو 

لینک های فالو

100 عدد به بالا (سفارشی) 

توافقی

دارای بک لینک از سایت های edu , gov , profile backlink , کامنت بک لینک و ...

40 عدد بک لینک هدیه

گزارش سایتهایی که در آن ها بک لینک ساخته شده

دامین اتوریتی بالای 65

پیج اتوریتی بالای 65

بهمراه لینک سازی لایه ی 2 و 3 

لینک های فالو

خرید بک لینک قوی تضمینی

خرید بک لینک قوی در آژانس وب الماس به شما این امکان را میدهد که قدرت و اعتبار سایت خود را بالا برده و بهتر بتوانید در نتایج جستجو ظاهر شوید.

خرید بک لینک معتبر و طبیعی :

یکی از نکات مهمی که در خرید بک لینک باید رعایت شود، طبیعی جلوه کردن ان است . چون همانطور که گوگل در رابطه با بک لینک های انبوه حساسیت نشان میدهد، هرگونه زیاده روی در این مورد باعث پنالتی شدن سایت میشود. خرید بک لینک طبیعی در آژانس وب الماس به شما این اطمینان خاطر که خیالتان از بابت پنالتی شدن سایت راحت باشد.

 

اهمیت ایجاد بک لینک

بک لینک ها، لینک های ورودی، لینک های خارجی و لینک بیلدینگ همگی به فرآیندی اشاره دارند که سایر وب سایت ها را به وب سایت شما پیوند می دهد.
ساده به نظر می رسد، درست است؟ حقیقت این است که چیزهای زیادی در ساخت لینک وجود دارد و در طول مسیر باید موارد زیادی را در نظر گرفت و به دانش و تخصص و تجربه ی فراوانی نیاز دارد. شما میتوانید با سپردن سفارش سئو سایت (داخلی ، خارجی ، تکنیکال ) خود به تیم متخصص ما ، خیالتان را از بابت تاثیرگذاری و گرفتن نتیجه راحت کنید.

نمونه ای از استفاده خوب از بک لینک می تواند پیوند دادن به یک پست وبلاگ از وب سایت دیگری در وبلاگ شما باشد. فرض کنید شما یک دندانپزشک هستید و از بخش وبلاگ وب سایت خود برای نوشتن در مورد موضوعات آموزشی مربوط به بهداشت و مراقبت از دندان استفاده می کنید. پست وبلاگ این هفته نکاتی را در مورد نحوه جلوگیری از تارتار ارائه می دهد، اما شما می خواهید یک پیوند خارجی به انجمن دندانپزشکی آمریکا برای اطلاعات در مورد اینکه تارتار چیست و چگونه ایجاد می شود، ارائه دهید. ممکن است چیزی مانند “برای اطلاعات بیشتر در مورد تارتار اینجا را کلیک کنید” یا فقط کلمه “تارتار” را لینک کنید.

نکته مهمی که هنگام ایجاد بک لینک های خود باید به آن توجه کنید این است که مطمئن شوید آنها را برای باز کردن یک برگه یا پنجره کاملاً جدید تنظیم می کنید، نه اینکه بیننده را وادار کنید که وب سایت شما را برای بازدید از دیگری ترک کند.

اکنون که می دانیم بک لینک ها چیست و چگونه می توان از آنها استفاده کرد، چرا باید به آنها فرصتی از روزهای پرمشغله خود بدهیم؟

مزایای خرید بک لینک قوی تضمینی معتبر طبیعی

آنها با دادن سیگنال کیفیت به موتورهای جستجو، بهینه سازی SEO شما را بهبود می بخشند.
هنگامی که موتورهای جستجو وب سایت های دیگری را که به وب سایت شما پیوند می دهند، انتخاب می کنند، زنگ هشداری را به صدا در می آورند که وب سایت شما ارزش پیوند دادن به آن را دارد، بنابراین باید یک مرجع در مورد موضوع باشد. وقتی به سایت‌های دیگر پیوند می‌دهید، به این دلیل است که چیزی در صفحه وجود دارد که به سادگی آن را بهتر از شما بیان می‌کند، یا اطلاعاتی وجود دارد که می‌خواهید بینندگانتان داشته باشند که می‌توانند از سایت دیگر دریافت کنند. موتورهای جستجو این را در هنگام رتبه بندی وب سایت ها درک می کنند و در نظر می گیرند.
آنها ترافیک وب سایت شما را از سایت های ارجاع افزایش می دهند.
این یکی کاملا واضح است. هرچه بک لینک های بیشتری از وب سایت های مختلف داشته باشید، شانس بیشتری برای افزایش ترافیک وب سایت خود از سایت های ارجاع خواهید داشت.

بک لینک ها تاییدیه هایی برای وب سایت شما هستند.

مشابه شماره یک، شما فقط لینکی را در وب سایت خود، که مسلما مهم ترین پلت فرم بازاریابی برای کسب و کار شما است، از هیچ منبع قدیمی نمی اندازید. شما می خواهید مطمئن شوید که منبع قابل اعتماد و با کیفیتی است، و همینطور دیگر صاحبان مشاغل. افزودن پیوندهایی از سایر سایت‌ها، تأیید یا تأیید خودکار محتوای آن سایت را می‌دهد.
آن‌ها هر چه بیشتر در وب‌سایت‌های معتبر معرفی شوند، برای کسب‌وکار یا برند شما اعتماد و اعتبار ایجاد می‌کنند.
هرچه تاییدیه های بیشتری از وب سایت های معتبر دریافت کنید، رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر باشد، افراد بیشتری به کسب و کار شما اعتماد می کنند و برند شما را می شناسند.

بک لینک ها روابط آنلاین بین وب سایت ها ایجاد می کنند.

وقتی به وب‌سایت‌های دیگر پیوند می‌دهید یا تأیید می‌کنید، مردم آن را به‌عنوان ارتباطی می‌بینند که با سایت دیگر دارید، و وقتی مردم بدانند که شما به اندازه کافی به یکدیگر اعتماد دارید تا آن رابطه شفاف و آنلاین داشته باشید، اعتماد بیشتری ایجاد می‌کند. با این حال، اشتباه نکنید که فکر می کنید تبادل لینک مفید است، زیرا این تنها در دراز مدت شما را جریمه می کند.

بک لینک ها یک تبلیغ برای کسب و کار شما هستند.

به زبان ساده، سایر وب‌سایت‌هایی که به وب‌سایت شما لینک  داده اند، حتی بیشتر دیده شدن را برای وب‌سایت شما فراهم می‌کنند. آن را یک تبلیغ رایگان در نظر بگیرید!

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که ایجاد محتوای با کیفیتی که مردم بخواهند در تمام سایت‌های دیجیتالی شما، حتی در فیس‌بوک و توییتر، به آن لینک دهند، توسط موتورهای جستجو ارزشمند است. وب سایت شما باید مرکز اطلاعات کسب و کار شما باشد، اما سایر پلتفرم های دیجیتالی شما باید در مدار هاب قرار بگیرند و با پیام ها و ظاهر وب سایت شما سازگار و منسجم باشند. به این ترتیب، نه تنها قدرت خود را به صورت آنلاین تثبیت می‌کنید و شانس پیدا شدن خود را افزایش می‌دهید، بلکه چندین خروجی را برای سایر سایت‌ها فراهم می‌کنید تا به آن‌ها لینک دهند. همچنین یکی دیگر از راه های افزایش اعتبار و قدرت سایت و کسب رتبه ی برتر ، خرید بازدید ترافیک اورگانیک گوگل است. برای خرید بازدید ترافیک اورگانیک گوگل میتوانید بر روی لینک کلیک کنید یا از قسمت منو خرید بازدید گوگل را انتخاب نمایید.

فروش بک لینک

فروش بک لینک 

در آژانس دیجیتال مارکتینگ وب الماس به شما این امکان را میدهد که سایت خود را از بک لینک های با کیفیت و قوی با دامین و پیج اتوریتی بالا برخوردار کنید.اگر قصد دارید بر روی بک لینک های سایت خود کار کنید، یکی از بهترین راه ها استفاده از خدمات فروش بک لینک است .

بک لینک  PBN | پی بی ان چیست ؟

بک لینک های شبکه وبلاگ خصوصی (PBN) (Private backlink network) پیوندهایی هستند که از شبکه ای از وب سایت های خصوصی به سایت دیگری ساخته می شوند. سایت‌های PBN فقط برای پیوند دادن به سایت اصلی وجود دارند و امیدواریم صفحات را در رتبه‌بندی موتورهای جستجو بالا ببرند.

PBN ها می توانند کار کنند زیرا الگوریتم گوگل از نمایه پیوند وب سایت هنگام تصمیم گیری در مورد رتبه بندی آن استفاده می کند. ایده این است که صفحات زمانی لینک‌ها را جذب می‌کنند که محتوا ارزش پیوند دادن را داشته باشد، بنابراین تعداد زیاد لینک‌ها می‌تواند نشانه‌ای از کیفیت بالای صفحه باشد.

البته، اگر پیوندهای خود را از یک PBN به سایت اصلی خود اضافه می کنید، اصلاً به این معنی نیست. این فقط به این معنی است که شما سعی می کنید سیستم را گول بزنید.
به همین دلیل، موتورهای جستجو PBN را دوست ندارند. و در حالی که قبلاً روشی مؤثر برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها بودند، گوگل اکنون در کشف این شبکه‌ها و مجازات افرادی که از آنها استفاده می‌کنند ماهر است.

خرید بک لینک PBN

استفاده از بک لینک های پی بی ان نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد و استفاده از بک لینک پی بی ان بدون دانش فقط و فقط منجر به پنالتی شدن و پسرفت سایت شما میشود . شما میتوانید برای خرید بک لینک PBN پی بی ان  اثر گذار و قوی در پایین صفحه از قیمت ها و پلن ها مطلع بشین و برای خرید بک لینک PBN اقدام کنید. و باعث رشد چشمگیری در رتبه ی سایتتان در نتایج گوگل میشود.

وبمستران چگونه بک لینک PBN می سازند؟

بک لینک های پی بی ان زمانی موثرتر هستند که از دامنه های معتبر آمده باشند. اما ساخت این نوع سایت هزینه بر و زمان بر است.به همین دلیل، افرادی که PBN را اجرا می کنند، از میانبرهای متعددی استفاده می کنند.

اول، آنها سایت ها را بر روی دامنه های منقضی شده ای می سازند که به دلیل پیوندهای ایجاد شده توسط مالک قبلی، دارای اعتبار موجود هستند. مالک جدید فقط محتوا را به دامنه منقضی شده اضافه می کند و پیوندهای درون این مقالات را اضافه می کند.

و در حالی که افزودن محتوای وب سایت با کیفیت بالا گران است، صاحبان PBN از محتوای ارزان و با کیفیت پایین یا به طور فزاینده‌ای از محتوای تولید شده توسط ابزارهای کپی‌نویسی هوش مصنوعی استفاده می‌کنند.

صاحبان بک لینک PBN همچنین اغلب سعی می کنند این واقعیت را که سایت ها مرتبط هستند پنهان کنند. آنها این کار را با استفاده از ارائه دهندگان میزبانی مختلف، اضافه کردن محتوایی که به سایت آنها پیوند نمی دهد و استفاده از تم های مختلف انجام می دهند.

نحوه ایجاد بک لینک PBN

دو راه اصلی برای تولید بک لینک PBN وجود دارد.
اولین مورد این است که خودتان یک شبکه بسازید و از آن برای پشتیبانی سایت یا سایت های خود استفاده کنید.

اگر این مسیر را دنبال کنید، PBN را مخفی نگه می دارید و به طور انتخابی از شبکه به وب سایت های خود پیوند می دهید. این شبکه ها اگر به اندازه کافی خوب اجرا شوند می توانند برای مدتی موثر باشند.

راه دیگر برای دریافت بک لینک PBN این است که آنها را از یک شبکه موجود خریداری کنید. اگر این مسیر را انتخاب کنید، می توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی لینک دریافت کنید.

تبلیغ آنلاین PBN

اما افرادی که این شبکه‌ها را اداره می‌کنند، اغلب مراقب مخفی کردن سایت‌ها در شبکه خود نیستند. حتی ممکن است به خریداران بگویند صاحب کدام سایت هستند.
در نهایت، این بدان معنی است که بعید است که این شبکه ها هیچ مزیتی را برای افرادی که لینک می خرند ارائه دهند. آنها اساساً کلاهبرداری های ایجاد لینک هستند که برای فریب دادن افراد برای تحویل پول برای پیوندهای بی اثر طراحی شده اند.

همه شبکه های وب سایت PBN نیستند

بسیاری از افراد دارای چندین وب سایت هستند و بین آنها پیوند برقرار می کنند. ما حتی این کار را خودمان انجام می‌دهیم، زمانی که به سایت خدمات تبلیغاتی PPC خود PPC Genius از وب‌سایت پیوند می‌دهیم.

این نوع پیوند با PBN یکسان نیست. تا زمانی که در این کار زیاده روی نکنید و لینک ها منطقی باشند، هیچ اشکالی در پیوند بین سایت های متعلق به شما وجود ندارد. شبکه ای از وب سایت ها تنها زمانی به PBN تبدیل می شود که تنها با هدف پیوند دادن به وب سایت های دیگر طراحی شده باشد.

در واقع، بسیاری از اپراتورهای برتر وب سایت بین سایت های خود پیوند برقرار می کنند.
در اکثر موارد، شما نباید پیوندهای PBN بسازید. اما برای رعایت انصاف، در اینجا نگاهی به برخی از مزایا و معایب انجام این کار داریم.

شما میتوانید با سفارش بک لینک پی بی ان قدرتمند و قوی  در آژانس وب الماس از بابت جریمه های شدید گوگل اطمینان حاصل کنید چون ما سئو سایت را مطابق با استاندارد ها و قوانین و اطلاعات بروز و روز دنیا انجام میدهیم .

.