قیمت و خرید بک لینک Editorial

قیمت و خرید بک لینک Editorial

قیمت و خرید بک لینک Editorial

قیمت و خرید بک لینک Editorial –  علاوه بر تعریف لینک‌های ویرایشی، نمونه‌هایی از بک لینک‌های سرمقاله، مزایای برتری که می‌توانند برای کسب‌وکار شما داشته باشند، و نکات ایجاد لینک سرمقاله‌ای را که می‌توانید برای بهبود تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. در پایان این راهنما، متوجه خواهید شد که بک لینک editorial چیست؟ و اینکه چگونه می توانند برای بهبود رتبه سایت و ترافیک سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ کار کنند، خواهید فهمید. قیمت و خرید بک لینک Editorial

لینک های ادیتوریال چیست؟
لینک های editorial چیست؟

لینک های تحریریه لینک هایی هستند که از محتوای خوب وب سایت و تکنیک های بازاریابی حاصل می شوند. یک پیوند تحریریه برای آن پولی پرداخت نمی شود، درخواستی نمی شود، یا معامله می شود، بلکه به طور طبیعی با انتشار محتوای با کیفیت بالا دریافت می شود که سایر صاحبان سایت می خواهند به نفع کاربران به آن لینک دهند. این نوع بک لینک ها با ارزشمند ترین نوع بک لینک محسوب میشوند ، زیرا بر سوای اینکه ماندگاری دائمی دارند و نیاز به شارژ مجدد آن ها نیست ، بلکه گوگل متوجه ی این موضوع میشود که این لینک ها کاملا طبیعی هستند. شما میتوانید برای خرید بک لینک طبیعی با ماندگاری دائمی و فوق العاده قوی  بر روی خرید بک لینک طبیعی کلیک کرده یا با شماره ی 09960636013 تماس بگیرید.

نمونه هایی از لینک های تحریریه

بک لینک editorial چیست؟ – پیوندی در یک نشریه خبری آنلاین که به سایت شما ارجاع می دهد.
پیوندی در یک مجله اینترنتی که به برند با پیوند URL اشاره دارد.
یک مقاله تحقیقاتی منتشر شده که وب سایت شما را به عنوان منبع ذکر می کند.
یک پست جمع بندی تخصصی که کسب و کار شما را با بک لینک نشان می دهد.
پیوندی در یک مصاحبه منتشر شده با URL به سایت شما.
رایج‌ترین نمونه‌های لینک‌های تحریریه در سئو زمانی است که یک وب‌سایت در یک نشریه بزرگ مانند فوربس، کارآفرین، US News and World Report، مجله Wired و غیره بک لینک دریافت می‌کند.
سایتی که پیوند سرمقاله دریافت می کند، معمولاً سایتی است که اطلاعات با کیفیت بالا در مورد موضوع خاصی را ارائه می دهد که روزنامه نگار به عنوان منبع قابل اعتمادی برای ارجاع در مقاله منتشر شده خود می داند.

مزایای بک لینک های ویرایشی – بک لینک Editorial چیست؟

اختیارات بیشتر برای وب سایت شما
بک لینک های تحریریه به افزایش اعتبار برای وب سایت شما کمک می کند زیرا نشریات آنلاینی که به سایت شما لینک می دهند معمولاً خود دارای اعتبار دامنه بالایی هستند. با هر لینک ویرایشی که به دست می آورید، افزایش سئو سایت شما می شود که می تواند بر الگوریتم رتبه بندی لینک گوگل تاثیر بگذارد.

رتبه بندی سئو بالاتر – بک لینک Editorial چیست؟

یکی دیگر از مزایای برتر لینک های تحریریه رتبه بالاتر کلمات کلیدی SEO در موتورهای جستجو است. بک لینک های تحریریه ارزش سئو زیادی دارند، زیرا از سایت های معتبری می آیند که مورد اعتماد گوگل، یاهو و بینگ هستند. بک لینک Editorial چیست؟ –  بنابراین، لینک‌های ویرایشی می‌توانند به ایجاد پروفایل بک لینک قوی‌تر برای سایت شما و بهبود تنوع لینک‌ها کمک کنند، که هر دو بر اثربخشی معیارهای سئوی خارج از صفحه شما تأثیر می‌گذارند.

افزایش ترافیک وب – بک لینک Editorial چیست؟

با افزایش دید در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی هدف شما، ترافیک وب سایت نیز افزایش می یابد. این بدان معناست که پیوندهای تحریریه می توانند به وب سایت شما کمک کنند تا به مخاطبان بسیار بیشتری دسترسی پیدا کند که روی URL های شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) کلیک می کنند تا در مورد محصولات و خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند

آگاهی بیشتر از برند – بک لینک Editorial چیست؟

همانطور که بک لینک های ویرایشی بیشتری دریافت می کنید، آگاهی از برند نیز افزایش می یابد. هر بار که شرکت شما از یک نشریه آنلاین نام برده می شود و به آن لینک می شود، تخصص کسب و کار شما را ارتقا می دهد. این می‌تواند باعث شود افراد بیشتری روی آن پیوند تحریریه کلیک کنند تا به وب‌سایت شما بروند تا درباره محصولات و خدمات شما بیشتر بیاموزند و همچنین با جستجوی مارک دار برای نهاد شما در Google مستقیماً با شما ارتباط برقرار کنند. بک لینک Editorial چیست؟

موقعیت یابی بهتر در بازار

اگر URL های شرکت شما همچنان در 10 جایگاه برتر گوگل، یاهو و بینگ برای کلمات کلیدی مرتبط با جایگاه شما ظاهر می شود، در این صورت موقعیت بهتری نسبت به رقبای خود در بازار خواهید داشت.

موقعیت یابی در بازار مهم است زیرا بر ادراک مصرف کنندگان از برند شما نسبت به رقبا تأثیر می گذارد. به عبارت دیگر، هرچه بیشتر بتوانید چشم ها و ذهن مشتریان بالقوه را در موتورهای جستجو جذب کنید، به دست آوردن ترافیک وب سایت، مشتریان و فروش آسان تر خواهد بود.
روزنامه نگاران برای نشریات بزرگ همیشه به دنبال حقایق و آمار خوبی هستند که بتوانند در مقالات خود به آنها استناد کنند. بنابراین، شما باید انتشار پست هایی را که عبارات کلیدی شامل «حقایق» و «آمار» را هدف قرار می دهند، بخشی از استراتژی محتوای خود قرار دهید.

همچنین می توانید یک اینفوگرافیک برای این نوع پست ها ایجاد کنید تا به عنوان منبع رسانه ای جایگزین برای استفاده روزنامه نگاران استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش ساخت لینک سرمقاله، این راهنما را در مورد نحوه دریافت بک لینک از اینفوگرافیک بررسی کنید.

ایجاد مطالعات موردی – بک لینک Editorial چیست؟

مطالعات موردی روش خوب دیگری برای دریافت بک لینک های ویرایشی است. وقتی محتوایی را منتشر می‌کنید که داده‌های پیچیده‌ای را ارزیابی و تجزیه و تحلیل می‌کند که می‌تواند به دیگران کمک کند تا در مورد یک موضوع خاص بینش پیدا کنند، تعداد زیادی از نویسندگان می‌توانند به آن ارجاع دهند که محتوا را در سایت‌های انتشارات بزرگ با پیوند سرمقاله منتشر می‌کنند.

محتوای همیشه سبز قابل پیوند تولید کنید

محتوای همیشه سبز معمولاً بک لینک های سرمقاله بیشتری را نسبت به محتوای حساس به زمان که اخبار یا روندهای فعلی را گزارش می دهد جذب می کند. بعلاوه، محتوای همیشه سبز پس از انتشار تا مدت ها مورد تقاضای بالایی قرار می گیرد تا جریان ترافیک ثابتی را از موتورهای جستجو به شما ارائه دهد.

علاوه بر تعریف لینک‌های ویرایشی، نمونه‌هایی از بک لینک‌های سرمقاله، مزایای برتری که می‌توانند برای کسب‌وکار شما داشته باشند، و نکات ایجاد لینک سرمقاله‌ای را که می‌توانید برای بهبود تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد.