قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post احتمالاً سوالات زیادی در مورد این موضوع دارید. و من به آنها و بسیاری دیگر پاسخ خواهم داد. اما قبل از اینکه به شما یاد بدهم که چگونه پست مهمان را ارسال کنید و چه کاری می تواند برای شما انجام دهد، در ادامه میخواهیم بدانیم بک لینک Guest post چیست؟ + نحوه ساخت آن چگونه است ؟ – قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

پست های مهمان چیست؟

پست مهمان (یا پست مهمان) انتشار و مقاله در وب سایت شخص دیگری است. بک لینک Guest post چیست؟ + نحوه ساخت آن 
و مردم این کار را انجام می دهند تا بتوانند آگاهی و ترافیک بیشتری از برند را به وب سایت خود بازگردانند (که به عنوان ترافیک ارجاع نیز شناخته می شود). پست مهمان یا guest posting یکی از قویترین شیوه های لینک سازی است .همچنین شما میتوانید برای خرید بک لینک قوی بر روی کلمه ی خرید بک لینک قوی کلیک کنید یا با شماره 09960636013 تماس بگیرید.

اهداف وبلاگ نویسی مهمان خود را تعیین کنید

قبل از شروع، اولین وظیفه شما این است که تصمیم بگیرید هدف شما از وبلاگ نویسی مهمان چیست. دانستن این هدف از قبل در تعیین نوع وبلاگ مناسب برای ارسال پست مهمان کلیدی است. به طور معمول سه هدف اصلی برای وبلاگ نویسی مهمان وجود دارد.

مشاوره و سفارش = 09960636013

1.خود را به عنوان یک مرجع و نام شناخته شده در صنعت قرار دهید.
2.بازگرداندن نوردهی (ترافیک) به وب سایت شما
3.با محتوای مناسب در وبلاگ های برتر، می توانید هر سه این کارها را انجام دهید.

اگر در تلاش برای دستیابی به شماره 1 یا 2 هستید، می‌خواهید وبلاگ‌هایی را بیابید که مخاطبان گسترده و درگیر دارند.

اگر فقط در تلاش برای رسیدن به شماره 3 هستید، باید وبلاگ هایی با اعتبار دامنه ریشه قوی را مشخص کنید.

دانستن اهداف خود از قبل به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام وبلاگ ها برای ارسال پست های مهمان بهترین هستند.

چگونه فرصت های وبلاگ نویسی مهمان را پیدا کنیم

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که فرصت های پست مهمان را پیدا کنید. هنگامی که به دنبال مکان هایی برای پست مهمان هستید، هدف اصلی شما یافتن سایت های مرتبط با حوزه یا صنعت شما است. شما به دنبال وبلاگ هایی هستید که با معیارهای زیر مطابقت داشته باشند:

مخاطبان وبلاگ به صنعت شما علاقه مند خواهند شد

وبلاگ خوانندگان را درگیر کرده است (پست ها به صورت اجتماعی به اشتراک گذاشته شده اند و در مورد آنها نظر داده شده است)
صاحب وبلاگ در رسانه های اجتماعی فعال است (بنابراین می دانید که آنها کار شما را در سایت خود تبلیغ می کنند) برای مثال، اگر بذرهای گیاهی را می فروشید، می خواهید وبلاگ های باغبانی را با مخاطبان درگیر گریدرس پیدا کنید. موارد زیر به شما کمک می کند تا نوع مناسبی از فرصت های پست مهمان را پیدا کنید

جستجوهای گوگل – قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

گوگل مکانی عالی برای شروع جستجوی فرصت های پست مهمان است. برای یافتن وبلاگ هایی که پست مهمان را می پذیرند، می توانید از هر یک از جستجوهای کلیدواژه زیر استفاده کنید. فقط کلمه کلیدی را با کلمات کلیدی صنعت خود جایگزین کنید. قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

کلمه کلیدی “ارسال یک پست مهمان”
کلمه کلیدی “پست مهمان”
کلمه کلیدی “پست مهمان توسط”
کلمه کلیدی “پذیرش پست مهمان”
کلمه کلیدی “دستورالعمل های پست مهمان”
این جستجوها باید شما را به صفحه دستورالعمل‌های پست مهمان وبلاگ، صفحه ارسال پست مهمان یا پست‌های مهمان واقعی نویسندگان دیگر هدایت کنند.

وبلاگ نویسان مهمان پرکار -قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

بک لینک Guest post چیست؟ + نحوه ساخت آن  – وبلاگ نویس مهمان پرکار در صنعت خود را می شناسید؟ اگر به اندازه کافی وبلاگ در صنعت خود می خوانید (که باید) تعدادی از همان نام ها را می شناسید که به طور مکرر در باتلاق های مهمان ظاهر می شوند.

با استفاده از جستجوی گوگل، نام وبلاگ نویسان مهمان پرکار در صنعت خود را به همراه عبارت “پست مهمان توسط” جستجو کنید. با این کار تمام سایت هایی که این وبلاگ نویسان مهمان پست گذاشته اند را نشان می دهد. آنها باید مکان های خوبی برای پست مهمان نیز باشند. اگر واقعاً یک وبلاگ نویس مهمان را در صنعت خود بشناسید که می تواند برای شما صاحبان وبلاگ هایی را که به عنوان مهمان پست کرده اند، معرفی کند، یک امتیاز است. بک لینک Guest post چیست؟ + نحوه ساخت آن

بک لینک های رقیب – قیمت و خرید بک لینک پست مهمان| guest post

اگر شما (یا آژانس بازاریابی آنلاین شما) تا به حال در حین کار بر روی کمپین سئوی خود یک تحلیل بک لینک از یک رقیب انجام داده اید، به احتمال زیاد یک یا چند نفر از رقبای شما از پست های مهمان که انجام داده اند، بک لینک دارند.

اگر به ابزارهایی مانند Open Site Explorer دسترسی دارید، می‌توانید به بک لینک‌های رقبای خود نگاه کنید و هر یک از پست‌های وبلاگی که آنها نوشته‌اند را مشاهده کنید.