خرید بک لینک پی بی ان PBN

خرید بک لینک پی بی ان PBN

خرید بک لینک پی بی ان PBN

 خرید بک لینک پی بی ان PBN –  بک لینک پی بی ان PBN یکی از انواع بک لینک های قوی است که اگر به درستی و صحیح انجام شود میتواند نتایج معجزه آسایی داشته باشید. خرید بک لینک تضمینی .

بک لینک PBN چیست؟ بیایید اینجا واقعی باشیم: گاهی اوقات، زندگی منصفانه نیست.شما همیشه چیزی را که می خواهید یا نیاز دارید به دست نمی آورید.کسانی که سزاوار نعمت های زندگی نیستند – متقلب ها و کلاهبرداران – با تاکتیک های غیرقانونی خود کنار می روند.بد است، اما این اتفاق می افتد.همین امر در مورد سئو نیز صدق می کند.هنرمندان سئو کلاه سیاه با وجود بی توجهی کامل به دستورالعمل های کیفیت گوگل، می توانند راه خود را به بالای رتبه بندی های جستجوی ارگانیک تقلب کنند.متأسفانه، بسیاری از آنها بدون قطع سیم (حداقل هنوز) به مکان های برتر موتور جستجو راه می یابند.یکی از تاکتیک‌هایی که آن‌ها به کار می‌گیرند، ساخت بک لینک PBN است. خرید بک لینک پی بی ان PBN

بک لینک PBN چیست؟

خرید بک لینک پی بی ان PBN

بک لینک های PBN (شبکه وبلاگ خصوصی) پیوندهایی هستند که از شبکه ای از وب سایت ها و وبلاگ های متصل ساخته شده اند. این سایت ها معمولاً متعلق به یک شخص هستند که از همه آنها برای ایجاد پیوند به سایت پول خود استفاده می کند. آنها همچنین می توانند برای سود بیشتر، پیوندهای PBN را به دیگر صاحبان سایت بفروشند.

با این حال، تفاوت سایت‌هایی که در PBN یافت می‌شوند این است که آنها عمدتاً برای ایجاد پیوند به جای ارائه محتوای ارزشمند برای مخاطبان هدف خود استفاده می‌شوند.از آنجایی که لینک سازی غیرطبیعی از این نوع نوعی دستکاری در چشم موتورهای جستجو است، شبکه وبلاگ برای جلوگیری از شناسایی از عموم بسته می شود (از این رو، شبکه وبلاگ “خصوصی”). همچنین باید از ارائه دهندگان هاست مختلف برای هر سایت استفاده کنید تا ردپای دیجیتالی خود را مبهم کنید. خرید بک لینک پی بی ان PBN

برای ساخت یک PBN، باید دامنه های منقضی شده را با اختیارات موجود خریداری کنید. ایجاد پیوند از یک دامنه کاملاً جدید بدون هیچ مجوزی هیچ حرکتی در رتبه بندی جستجوی ارگانیک ایجاد نمی کند – و این تنها هدف این دامنه ها است.بنابراین، باید دامنه‌هایی با اعتبار دامنه بالا خریداری کنید و باید مطمئن شوید که پروفایل پیوندی تمیز و عاری از بک لینک‌های اسپم و سمی دارند.هنگامی که دامنه ها را تأیید و خریداری کردید، می توانید با استفاده از آن یک وبلاگ بسازید و محتوایی را مانند معمول منتشر کنید. با این حال، پست‌ها حاوی لینک‌هایی به سایت‌های پولی شما هستند تا قدرت پیوند را به امید افزایش رتبه‌بندی جستجوی خود منتقل کنند.

چرا مردم بک لینک PBN می سازند؟

شما کنترل کاملی بر نحوه نمایش پیوندها دارید.ساخت بک لینک های PBN راحت تر از بک لینک های طبیعی است زیرا شما در مورد نحوه و مکان ساخت لینک ها کاملا اختیار دارید.می توانید با استفاده از انکر تکست های دلخواه خود محتوایی را با پیوندهایی به سایت های پولی خود منتشر کنید. همچنین می‌توانید بین سایت‌ها پیوندی ایجاد کنید تا جریان پیوند به سایت‌های پول را افزایش دهید.حتی اگر صاحب PBN نیستید، می‌توانید از افرادی که با صاحب PBN ارتباط دارند، بک لینک خریداری کنید.تنها محدودیتی که PBN ایجاد می کند به تعداد سایت ها یا وبلاگ هایی که در شبکه خود دارید بستگی دارد. هر چه وبلاگ‌های دارای اعتبار موجود بیشتری داشته باشید، فرصت‌های بیشتری برای کمپین ایجاد لینک خواهید داشت.

لینک سازی سریع

ایجاد پیوند از یک PBN کاملاً در تضاد با ایجاد پیوند با استفاده از تاکتیک‌های کلاه سفید ارگانیک مانند گسترش بلاگر استبا استفاده از دومی، باید محتوای عالی ایجاد کنید، افرادی را پیدا کنید که باید با محتوای خود با آنها ارتباط برقرار کنید، و برای آنها ایمیل های بعدی ارسال کنید تا نام چند مورد را ذکر کنید. بدترین چیز این است که، از آنجایی که شما کنترلی روی اینکه آیا لینک در مقاله منتشر می شود (یا اگر مالک پست را اصلا منتشر می کند) ندارید، این احتمال وجود دارد که تلاش های شما بی نتیجه باشد.

با بک لینک های PBN، خطر کسب نتایج صفر را از تلاش های لینک سازی خود حذف می کنید. شما همیشه می توانید برای بک لینک های تضمین شده به سایت های خود به یک PBN وابسته باشید، بنابراین کل فرآیند لینک سازی را سرعت می بخشید.

نتایج فوری را در رتبه بندی جستجو مشاهده کنید

به دلیل قدرت موجودی که سایت‌ها در یک PBN ارائه می‌دهند، می‌توانید انتظار افزایش SERP برای کلمه کلیدی خود را در یک دوره کوتاه داشته باشید.

موتورهای جستجو بک لینک ها را به عنوان نوعی توصیه آنلاین در نظر می گیرند. مهمتر از همه، این به حجم بک لینک هایی که دریافت می کنید نیست، بلکه به کیفیت مربوط می شود. از آنجایی که PBN ها در ابتدا به عنوان یک شبکه “معتبر” از سایت ها با توجه به معیارهای مربوطه تلقی می شوند، بک لینک های PBN به شدت بر موتورهای جستجو تأثیر می گذارد تا سایت شما را سریع تر به رتبه های بالاتر برساند.

چگونه بفهمیم که آیا از قبل بک لینک PBN دریافت کرده اید؟

اگر می‌خواهید بدانید که آیا از قبل بک لینک‌های PBN دارید که به سایت شما اشاره می‌کنند یا می‌خواهید پروفایل پیوند خود را از بک لینک‌های PBN پاکسازی کنید، می‌توانید از بک لینک‌های مانیتور استفاده کنید تا به راحتی پیوندهای وبلاگ‌هایی را که بخشی از PBN هستند پیدا کنید.

سپس، برای بررسی دقیق تر، بک لینک های بالقوه بد را فیلتر می کنید.نکته ای که در مورد سایت های PBN وجود دارد این است که آنها امتیازات خوبی در معیارهای SEO خاص دارند. بنابراین، از دیدن Domain Authority و Page Authority بالا برای این سایت ها تعجب نکنید.در عوض، روی معیارهای دیگر مانند امتیاز هرزنامه Moz و متریک جریان Majestic تمرکز کنید. این امتیازات در درجه اول نشان دهنده کیفیت بک لینک هایی است که سایت ها دارند. اگر می خواهید بیشترین بهره را از بک لینک های خود ببرید، مراقب سایت هایی با امتیاز اسپم بالا و متریک جریان پایین باشید.

بک لینک PBN چیست؟

برای تصمیم گیری آگاهانه، باید سایت را بر اساس شایستگی های خود به صورت دستی بررسی کنید. نشانه هایی که نشان می دهد سایت ممکن است بخشی از PBN باشد شامل محتوای نازک یا با کیفیت پایین یا تعداد زیادی لینک شکسته است.

اگر بک لینک مانیتور برای خود ندارید، می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه در اینجا ثبت نام کنید تا پیوندهای بالقوه PBN را به سایت خود بیابید. از این فرصت استفاده کنید تا پروفایل لینک خود را از شر سایت های اسپم خلاص کنید و شانس خود را برای کسب رتبه های بالاتر SERP افزایش دهید.

خرید بک لینک پی بی ان PBN

افرادی وجود خواهند داشت که از PBN برای ایجاد پیوند استفاده می کنند، همه چیز در نظر گرفته شود.با این حال، و همانطور که قبلا ذکر شد، هنگام استفاده از بک لینک های PBN در تلاش برای افزایش رتبه سایت خود، خطر زیادی وجود دارد.در عوض، از تاکتیک‌های ایجاد لینک سئوی کلاه سفید پایدار برای رشد سایت خود استفاده کنید.در حالی که این تاکتیک‌ها زمان‌برتر هستند و به‌کارگیری آن‌ها دشوار است، اما نتایج طولانی‌مدتی را برای شما به ارمغان می‌آورند که سایت شما را در صدر SERP ها قرار می‌دهد و آن را در آنجا نگه می‌دارد.