سفارش سئو تضمینی سایت

سفارش سئو تضمینی سایت

سفارش سئو تضمینی سایت
سفارش سئو تضمینی سایت

سئو(SEO) چیست؟

سئو از کلمه  Search Engine Optimization به عمل آمده است. SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است. به زبان ساده، این به معنای فرآیند بهبود سایت شما برای افزایش دید آن است، زمانی که مردم محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو جستجو می کنند. هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که توجه شما را به خود جلب کنید و مشتریان احتمالی و فعلی را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. علم سئو ممکن است در ابتدای کار و در ظاهر ساده و آسان به نظر برسد اما بسیار پیچیده و زمانبر است. اگر تخصص و علم کافی را در این زمینه ندارید ، میتوانید سفارش سئو تضمینی سایت خود را به ما بسپارید تا از شکوفا شدن کسب و کار خودتان اطمینان حاصل کنید.

 

اهداف اصلی سئوعبارتند از:

دیده شدن سایت در نتایج جستجو

بالا بردن رتبه سایت در نتایج

افزایش بازدید سایت

افزایش فروش

بهترین روش تبلیغات

برندسازی

و …

سئوچگونه کار می کند؟

موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از ربات ها برای خزیدن صفحات در وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر، جمع آوری اطلاعات مربوط به آن صفحات و قرار دادن آنها در فهرست استفاده می کنند.

فهرست را مانند یک کتابخانه عظیم  در نظر بگیرید که در آن یک کتابدار می تواند یک کتاب (یا یک صفحه وب) را برای کمک به شما پیدا کند که دقیقاً همان چیزی را که در آن زمان به دنبال آن هستید پیدا کنید.

سپس، الگوریتم‌ها با در نظر گرفتن صدها عامل یا سیگنال رتبه‌بندی، صفحات موجود در فهرست را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا تعیین کنند که صفحات ترتیب باید در نتایج جستجو برای یک پرس‌و‌جوی معین ظاهر شوند. در قیاس کتابخانه ما، کتابدار تک تک کتاب‌های موجود در کتابخانه را خوانده است و می‌تواند دقیقاً به شما بگوید که کدام یک پاسخ سؤالات شما را خواهد داشت

عوامل موفقیت سئوی ما را می توان پروکسی برای جنبه هایی از تجربه کاربر در نظر گرفت. به این صورت است که ربات‌های جستجو دقیقاً تخمین می‌زنند که یک وب‌سایت یا صفحه وب چقدر می‌تواند به جستجوگر آنچه را که جستجو می‌کند ارائه دهد.

برخلاف تبلیغات جستجوی پولی، نمی‌توانید برای به دست آوردن رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک بالاتر به موتورهای جستجو پولی بپردازید، این بدان معناست که کارشناسان سئو باید کار کنند.

اینجاست که ما وارد عمل می شویم . شما میتوانید با سفارش سئو سایت  در آژانس دیجیتال مارکتینگ وب الماس، رشد قابل توجهی در افزایش ترافیک و بازدید سایت و درامد خود داشته باشید.

جدول تناوبی عوامل سئو ما عوامل را در شش دسته اصلی و وزن هر کدام بر اساس اهمیت کلی آن برای سئو سازماندهی می کند.

به عنوان مثال، کیفیت محتوا و تحقیق کلمات کلیدی از عوامل کلیدی بهینه سازی محتوا هستند و قابلیت خزیدن و سرعت از عوامل مهم معماری سایت هستند

جدول تناوبی سئو که به تازگی به روز شده است همچنین شامل لیستی از سمومی است که از بهترین شیوه های سئو کم می کند این ها ترفندهایی هستند که ممکن است برای تضمین رتبه بالا در زمانی که روش های موتورها بسیار کمتر پیچیده بود، کافی باشد. و، حتی ممکن است اکنون برای مدت کوتاهی کار کنند – حداقل تا زمانی که شما دستگیر شوید.

الگوریتم های جستجو به گونه ای طراحی شده اند که صفحات مرتبط و معتبر را نشان دهند و تجربه جستجوی کارآمدی را در اختیار کاربران قرار دهند. بهینه سازی سایت و محتوای خود با در نظر گرفتن این عوامل می تواند به رتبه بندی صفحات شما در نتایج جستجو کمک کند. همچنین یکی از مهم ترین و کلیدی ترین نکاتی که قبل از سئو و بهنیه سازی سایت باید در نظر گرفت ، داشتن یک سایت استاندارد و اصولی بهمراه دسته بندی ها و استراکچر درست میباشد. شما میتوانید با سفارش طراحی سایت در آژانس وب الماس ، استاندارد و اصولی بودن سایت خود را از ما تضمین بگیرید.

چرا سفارش سئو تضمینی سایت برای بازاریابی مهم است؟

سئو بخش اساسی بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد هر ساله تریلیون ها جستجو انجام می دهند، اغلب با هدف تجاری برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات است جستجو اغلب منبع اصلی ترافیک دیجیتال برای برندها است و مکمل سایر کانال های بازاریابی است. دیده شدن بیشتر و رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی بر نتیجه شما داشته باشد.

با این حال، نتایج جستجو در چند سال گذشته در حال تغییر بوده است تا به کاربران پاسخ‌های مستقیم‌تر و اطلاعاتی بدهد که به احتمال زیاد کاربران را به جای هدایت آنها به وب‌سایت‌های دیگر، در صفحه نتایج نگه می‌دارد.
در مجموع، سئو پایه و اساس یک اکوسیستم بازاریابی جامع است. وقتی متوجه شدید که کاربران وب‌سایت شما چه می‌خواهند، می‌توانید آن دانش را در کمپین‌های خود (پرداخت و ارگانیک)، در سراسر وب‌سایت، ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر پیاده‌سازی کنید.

جدول تناوبی عوامل SEO به عنوان پایه و اساس این راهنمای سئو عمل می کند. این منابع با هم به شما کمک می کنند تا در مورد سئو اطلاعات کسب کنید و استراتژی خود را برای موفقیت آگاه کنید.

قیمت و تعرفه سفارش سئو تضمینی سایت :

تعیین قیمت سفارش سئو تضمینی سایت بستگی به چک کردن خیلی از عوامل دارد.اما در اینجا سعی کرده ایم رنج قیمت تقریبی برای آن تعیین کنیم.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

Sub-domains

Sub-domains

3 ماهه

4.500.000

انجام سئو داخلی |
فنی |
خارجی

انجام تحقیق کلمات کلیدی و تحلیل رقبا 

بالا آوردن سایت در 7 کلمه ی کلیدی پرسرچ به صفحه ی اول

امکان پرداخت قسطی

استفاده از متد های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری

و بسیاری امکان دیگر ...

6 ماهه

8.500.000


انجام سئو داخلی |
فنی |
خارجی

انجام تحقیق کلمات کلیدی و تحلیل رقبا

بالا آوردن سایت در 17 کلمه ی کلیدی پرسرچ به صفحه ی اول

امکان پرداخت قسطی

استفاده از متد های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری

و بسیاری امکان دیگر ...

یکساله

15.000.000

انجام سئو داخلی |
فنی |
خارجی

انجام تحقیق کلمات کلیدی و تحلیل رقبا

بالا آوردن سایت در 30 کلمه ی کلیدی پرسرچ به صفحه ی اول

امکان پرداخت قسطی

استفاده از متد های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری

و بسیاری امکان دیگر ...

دو ساله


28.000.000

انجام سئو داخلی |
فنی |
خارجی

انجام تحقیق کلمات کلیدی و تحلیل رقبا

بالا آوردن سایت در 65 کلمه ی کلیدی پرسرچ به صفحه ی اول

امکان پرداخت قسطی

استفاده از متد های سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری

و بسیاری امکان دیگر ...

انواع سئو سایت :

انواع سئو سایت به سه دسته تقسیم میشود :
آن پیج سئو (on page seo) – آف پیج سئو (off page seo) – سئو تکنیکال (technical seo)

 

آن پیج سئو (on page seo) چیست؟

پاسخ کوتاه تمام نسخه های موجود در صفحات وب شما است که به شما در رتبه بندی کمک می کند. سئو محتوای وبلاگ تنظیم شده، برچسب های عنوان، تگ های جایگزین تصویر، پیوندهای داخلی بین محتوای مرتبط

گوگل همچنان به دنبال کلمات کلیدی در وب سایت شما می گردد تا با عبارت های جستجویی که اجرا می کند مطابقت داشته باشد. از مقاله سفید آن در مورد “چگونه جستجو کار می کند”:

در مرحله بعد، الگوریتم‌ها محتوای صفحات وب را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا ارزیابی کنند که آیا صفحه حاوی اطلاعاتی است که ممکن است با آنچه شما به دنبال آن هستید مرتبط باشد یا خیر.

ابتدایی ترین سیگنال مرتبط بودن اطلاعات زمانی است که یک صفحه وب حاوی کلمات کلیدی مشابهی است که عبارت جستجوی شما وجود دارد. اگر آن کلمات کلیدی در صفحه ظاهر شوند، یا اگر در عناوین یا بدنه متن ظاهر شوند، اطلاعات به احتمال زیاد مرتبط هستند. ما آن داده‌ها را به سیگنال‌هایی تبدیل می‌کنیم که به سیستم‌های یادگیری ماشینی ما کمک می‌کنند ارتباط را بهتر تخمین بزنند

آف پیج سئو (off page seo) چیست ؟

هرگونه لینکدهی و تبلیغ و بازاریابی که خارج از محتوای سایت باشد را اف پیج سئو مینامد . آف پیج سئو نقش مهمی در سئوی هر سایت یا کسب و کاری دارد و از اهمیت بسیار بالایی در حوزه ی جذب مشتری و بازدید برخوردار است. اما باید فراموش نشود که آف پیج سئو مکمل آن پیج است و این دو تا به صورت مجزا و تکی ، هیچکدام بهترین نتیجه را نمیگذارند . پس مهم ترین نکته در رابطه با انجام آف پیج سئو ، اطمینان از مناسب بودن سئو آن پیج سایتمان است.

سئو تکنیکال (technical seo) چیست ؟

به مجموعه تلاش هایی که برای بهتر دیده شدن سایت توسط گوگل انجام میشود، سئو تکنیکال میگویند. سئو تکنیکال باعث میشود تا گوگل بتواند هرچه سریعتر صفحات سایت را ایندکس کند و همین امر باعث شود تا تاثیر مثبت هر چه سریعتر بر روی رتبه بندی ها انجام شود. همچنین  سئو کلمات کلیدی یکی از بخش های مهم و پولساز سئو و هر کسب و کاری است که باید اهمیت ویژه ای برای آن قائل شد