قیمت و سفارش سئو خارجی|off page seo

قیمت و سفارش سئو خارجی|off page seo

قیمت و سفارش سئو خارجی|off page seo

بیایید کارها را با بررسی سریع اصول اولیه شروع کنیم.

SEO خارج صفحه یا سئو خارجی چیست و چرا در سال 2022 مهم است.

همچنین تفاوت های عمده بین سئو خارج از صفحه و سئو داخلی را خواهید آموخت.

سئو خارج از صفحه چیست؟

سئوی خارج از صفحه شامل فعالیت هایی است که خارج از یک وب سایت در تلاش برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می شود. اقدامات رایج سئوی خارج از صفحه شامل ایجاد بک لینک، تشویق جستجوهای برند، و افزایش تعامل و اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی است.
به عبارت دیگر: سئوی خارج از صفحه تمام کارهایی است که شما در خارج از سایت خود انجام می دهید تا گوگل و سایر موتورهای جستجو وب سایت شما را قابل اعتماد و معتبر ببینند.

چرا سئوی خارجی مهم است؟

بک لینک ها و سایر سیگنال های خارج از سایت هنوز پایه و اساس الگوریتم گوگل را تشکیل می دهند.
در واقع، مطالعه فاکتورهای رتبه‌بندی موتورهای جستجو در سال 2020، ارتباط واضحی بین کل بک لینک‌ها و رتبه‌بندی گوگل پیدا کرد.

صفحات با رتبه برتر بک لینک بیشتری نسبت به صفحات با رتبه پایین دارند
و گوگل در رکورد خود گفته است که هنوز از PageRank استفاده می کنند.

گوگل همچنان از PageRank استفاده می کند
گفت: پیوندها تنها بخشی از سئوی خارج از صفحه هستند. خود گوگل بیان می کند که از سیگنال های سئوی خارج از سایت دیگر برای افزایش اندازه وب سایت شما استفاده می کند.

گوگل از سایر سیگنال های سئوی خارج از سایت استفاده می کند
به عنوان مثال، دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت گوگل تا حد زیادی به شهرت خارج از سایت یک سایت برای تشخیص اینکه آیا آن سایت قابل اعتماد است یا خیر، متکی است.

قیمت و تعرفه سفارش سئو خارجی:

مشخص نمودن دقیق تعرفه ی سئو خارجی ، بدون دانستن موضوع کسب و کار، اهداف کسب و کار و …. امری محال و غیر ممکن است . برای برآورد دقیق قیمت سئو خارجی ابتدا باید نیاز ها و بسیاری فاکتور مهم دیگر در نظر گرفته و بررسی شود. در اینجا سعی کرده ایم قیمت نسبی و تقریبیی از پلن قیمت ها برآورد کنیم تا توانسته باشیم دید تقریبی و کلی از میزان هزینه ی کسب وکار شما عزیزان داده باشیم. برای مشاهده قیمت و پلن ها لطفا بر روی کلمه سفارش سئو سایت کلیک کنید.

سئوی درون صفحه در مقابل سئوی خارج از صفحه

سئو درون صفحه همه چیزهایی است که می توانید مستقیماً در وب سایت خود کنترل کنید، از جمله محتوا، برچسب های عنوان، استفاده از کلمه کلیدی، URL های بهینه شده برای SEO، لینک های داخلی و متن جایگزین تصویر. سئوی خارج از صفحه اقداماتی هستند که دور از وب سایت شما اتفاق می افتد، مانند لینک ها و اشاره ها در وب سایت های دیگر.
به عنوان مثال، من این لیست کامل از ابزارهای سئو را چند سال پیش منتشر کردم.