قیمت و سفارش طراحی وب سایت

قیمت و سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی شرکتی

قیمت و سفارش طراحی وب سایت

 

وقتی کار جدیدی شروع می کنید برای آنکه بتوانید یک سایت متناسب با نوع فعالیت و کار کردهای آن داشته باشید باید ابتدا با انواع آن آشنا شوید. وب سایت یک نمونه از مواردی است که نبود آن به شدت قابل احساس است و هر فردی یا شرکتی سعی میکند که حداقل یک وب سایت برای معرفی کار و خود داشته باشد. در حال حاضر بیش از 1.8 میلیارد وبسایت در دنیای اینترنت وجود دارد که هر کدام در دسته ها و موضوع های خاص خودشان فعالیت میکنند. اگر شما بخواهید برای خود یا کار خود یک وب سایت طراحی کنید با سفارش طراحی وب سایت درآژانس دیجیتال مارکتینگ وب الماس کسب و کار پول سازی برای خود رقم بزنید.همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت و سفارش طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید یا در قسمت نظرات ، سوال خود را بپرسید. ابتدا نیاز است نوع وبسایتی که میخواهید داشته باشید را بدانید تا وب سایت مورد نیاز خود را سفارش دهید. درادامه با پنج نوع از انواع اصلی سایت ها آشنا خواهیم شد. قیمت و سفارش طراحی وب سایت – قیمت و سفارش طراحی وب سایت

قیمت و تعرفه سفارش طراحی سایت :

قیمت و تعرفه طراحی سایت شما نیاز به بررسی نیاز ها و انتظاراتتان از سایت دارد و نمیتوان قیمت مشخص و ثابتی را برای آن در نظر گرفت. اما سعی کرده ایم رنج قیمت طراحی هر نوع سایتی را برای شما عزیزان تعیین کنیم. همچنین میتوانید برای سفارش سئو تضمینی سایت تان ، از بابت شکوفا شدن کسب و کارتان اطمینان حاصل کنید.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

طراحی سایت فروشگاهی 

6-9 میلیون تومان

طراحی وبسایت کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا 

طراحی جذاب و بسیار زیبا  

UI,UX جذاب (مطابق با استاندارد های جهانی)

قرار دادن محتوا داخل سایت 

بهینه سازی سئو داخلی سایت

یک ماه پشتیبانی رایگان 

راه اندازی رایگان درگاه پرداخت و بسیاری امکانات دیگر ...

طراحی وبسایت خبری


4-7 میلیون تومان

طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا

طراحی زیبا و مناسب

UI,UX جذاب (مطابق با استاندارد های جهانی)

قرار دادن محتوا داخل سایت 

بهینه سازی سئو داخلی سایت

یک ماه پشتیبانی رایگان 

راه اندازی رایگان درگاه پرداخت و بسیاری امکانات دیگر ...

طراحی وبسایت شرکتی

4-8 میلیون تومان


طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا

طراحی زیبا و مناسب

UI,UX جذاب (مطابق با استاندارد های جهانی)

قرار دادن محتوا داخل سایت 

بهینه سازی سئو داخلی سایت

یک ماه پشتیبانی رایگان 

راه اندازی رایگان درگاه پرداخت و بسیاری امکانات دیگر ...

طراحی سایت شخصی | متفرقه

3-10میلیون تومان

ONE TIME FEE

طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا

طراحی زیبا و مناسب

UI,UX جذاب (مطابق با استاندارد های جهانی)

قرار دادن محتوا داخل سایت

بهینه سازی سئو داخلی سایت

یک ماه پشتیبانی رایگان 

راه اندازی رایگان درگاه پرداخت و بسیاری امکانات دیگر ...

طراحی وب سایت شخصی:

یکی از انواع مختلف وبسایت ، وب سایت شخصی است که طراحی آسانی دارد و شما می توانید با سفارش طراحی سایت شخصی به بهتر دیده شدن خود و کسب و کارتان کمک شایانی کنید.
شما میتوانید با داشتن یک وبسایت شخصی در کارهای روزمره ی خود بهره وری ایجاد کنید و یا حتی به صورت دوره های آموزشی کارگاهی آموزشی  فیلم آموزشی می توانند درآمد خوبی راکسب کند و شما نیز می توانید با سفارش طراحی سایت شخصی در آژانس دیجیتال مارکتینگ وب الماس در آمدی قابل توجهی کسب کنید بسیار ساده وآسان ..

طراحی وبسایت شرکتی:

دراینجا با قسمت دیگری از انواع مختلف طراحی وب سایت ها آشنا می شویم .

شرکت ها و کارخانه ها  و سازمان ها برای افزایش تبلیغ شرکت و کسب و کار خود دست به طراحی وبسایت های شرکتی میزنند و شما نیز می توانید برای افزایش برند سازی کسب وکار خود طراحی سایت شرکتی خود را به ما بسپارید.

در طراحی وب سایت ها در بسیاری از مواقع صفحه هایی برای معرفی انواع محصولات، تاریخچه و اطلاعات مربوط راجب شرکت یا کارخانه وجود دارد.

و امروزه باافزایش بسیار بالای هزینه های تبلیغات تعداد زیادی از شرکت ها به تبلیغات در اینترنت رو آورده اند که شما هم  می توانید با هزینه کم  و مقرون به صرفه، طراحی سایت شرکتی خود را به ما بسپارید.

طراحی وب سایت خبری:

نوع دیگری از وب سایت، وب سایت خبری است. با پیشرفت روزبه روز عصر تکنولوژی مخصوصا در بازه اینترنت شکل خبر رسانی ها تغیییر پیدا کرد، در گذشته ها معمولا اطلاع رسانی ها ازطریق روزنامه ها بود ولی امروزه با وجود اینترنت وتشکیل طراحی وب سایت ها ی مختلف خبری کار اطلاع رسانی به مردم سریع و آسان شده است اگر میخواهید به یک وبسایت خبری معروف تبدیل شوید، سفارش طراحی وب سایت خبری رابه ما بسپارید.

یک وب سایت خبری باید به روز باشد و اطلاعات جدیدی به مخاطبان ارائه کند. ارائه به موقع اخباربه این معنی است که اگر اتفاقی افتاده باشد مخاطب بخواهد به سرعت ازاین اتفاق با خبر شود اگر آن وب سایت خبری این رخ داد را چند روز بعد منتشر کند در واقع همه مخاطبان خود را ازدست داده است.

یکی دیگر از مواردی که باید در سفارش طراحی سایت خبری رعایت کنید  جلوگیری از انتشار بر دروغ است و تا جایی  که از صحیح بودن اخبار مطمئن نشده باشد آن را انتشار نکند هرچقدر اعتماد و اطمینان مخاطب به وب سایت خبری بیشتر باشد، بیشتر پیگیر بوده و این گونه مخاطبان این سایت روز به روز بیشتر خواهد شد.

 

تا اینجا فهمیدیم وب سایت خبری چیست در این قسمت به ویژگی ها یک وب سایت خبری خوب چیست و چگونه می تواند اعتبار زیادی کسب کند و مخاطبان بیشتری را جذب کند اگر می خواهید وب سایتی داشته باشید که مخاطب زیادی جلب کند می توانید این کار را به آژانس دیجتال مارکتینگ وب الماس بسپارید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک سایت خبری خوب این است که اخبار درست و صحیح را منتشر کند و برای جذب مخاطب بیشتری ازشایعه ها و اخبار دروغ استفاده نکند

طراحی وب سایت فروشگاهی:

وب سایت های فروشگاهی به چند دسته تقسیم می شوند:

نوع اول :در دسته ی اول ، صاحبان مشاغل اینترنتی(فروشگاه اینترنتی) افرادی که محصولات خود را بااستفاده از فروشگاه آنلاینی که صاحبش هستند به فروش می رسانند.

نوع دوم: کاملا شبیه به بازار های سنتی است و به فروش محصولات تولید شده تولیدی ها می پردازند.

نوع سوم : وب سایت های فروشگاهی معروف به مارکت پلیس می باشند در واقع این نوع فروشگاه آنلاین شبیه به یک بازار می باشد که درآن هر فروشنده ای  محصولاتی می فروشد .این محصولات می توانند فیزیکی یا مجازی باشند.صاحب فروشگاه اینترنتی از تراکنش هر فرد مبلغی را به عنوان پور سانت دریافت می کند.
با طراحی وبسایت فروشگاهی خود در آژانس وب الماس میتوانید از یک ماه پشتیبانی رایگان بهره مند شوید و مثل الماس بدرخشید.!

  طراحی وب سایت سرگرمی:

طراحی وب سایت سرگرمی هم مثل سایت فروشگاهی نیز به دسته تقسیم میشه :

تصویر همه جانبه

توانایی های خلاقانه مورد نیاز افراد طراح برای طراحی وب سایت سرگرمی
انیمیشن سازی : که افراد به خصوص دانش آموزان را در رشته های داستان ها، مدل سازی، نور پردازی وهنر برای انیمیشن هایd2  وd3 گسترده می کنند.

طراحی بازی : که دانش آموز وافراد را برای ایجاد ومنتقل مفاهیم بازی از راهه های نمونه سازی  و تولید برای سیستم عامل های مختلف آماده می کنند تیم ما برای طراحی وب سایت  سرگرمی  وب های حرفع ای و قدرتمند ایجاد کرده است

همه فرآیند طراحی وب سایت سرگرمی می تواند موارد زیر را شامل شود: تولید محتوا، مدیریت پروژه، سئو برای صفحه، گسترش و طراحی برای اعتماد و اطمینان از این که وب سایت شما از زیبایی خاصی برخوردار است و همراه با هدف های بازار یابی شما است

پروژه های طراحی سایت شامل یک صفحه جست و جو وبلاگ کاملا مورد استفاده و جستجو کلمات مهم و کلیدی است که مخصوص به صفحه های محتوا، ترکیب رسانه های اجتماعی کلیپ های ویدیوئی و فرم های تحقیق است.

ما به عنوان یک طراح وب سایت ، تجربیات و حقیقت هایی را درذهن مشتری ایجاد میکنیم به طوری که ذهن بتواند تحریک به خیال پردازی شود.

طراحی وب سایت واکنش گرا :

یکی از مسئولیت هایی که هر طراح وبسایتی در قبال مشتری خود دارد طراحی وب سایت واکنش گرا است. شما میتوانید با سفارش طراحی وبسایت خود در آژانس وب الماس از بابت واکنش گرا بودن سایتتان مطمئن شوید.

طراحی سایت ارزان :

امروزه با گرانی و وضع بد اقتصادی ، هرکسی به دنبال ایجاد کسب و کاری مخصوصا اینترنتی با مقرون به صرفه ترین هزینه است . طراحی سایت با قیمت مناسب و ارزان به شما این امکان را میدهد که بتوانید با کمترین هزینه کسب و کار خود را بنا کنیدو صد البته آژانس دیجیتال مارکتینگ وب الماس این امکان را برای شما فراهم میکند .

سفارش پشتیبانی آنلاین سایت:

یکی از مواردی که قبل از طراحی سایت خود باید به آن توجه کنید ، پشتیبانی سایتتان است که به دانش و تخصص نیاز دارد . شما میتوانید با سفارش طراحی سایت خودتان از یک ماه پشتیبانی آنلاین سایت توسط تیم آژانس وب الماس برخوردار شوید.