قیمت و سفارش طراحی وب سایت شرکتی

قیمت و سفارش طراحی وب سایت شرکتی

قیمت و سفارش طراحی وب سایت شرکتی
قیمت و سفارش طراحی وب سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی مربوط به اغلب شرکت هایی هستند که برای افزایش کسب وکار و بهتر دیده شدن برند خود دست به طراحی وب سایت های شرکتی میزنند که این کار را معمولا شرکت های طراحی و برنامه نویسی و افراد طراحی وب سایت به عهده می گیرند. اطلاع از قیمت و سفارش طراحی وب سایت شرکتی از آژانس دیجیتال مارکتینگ وب الماس و مشاوره ی رایگان در این زمینه به شکوفا شدن بیشتر کسب و کار شما کمک میکند.یکی دیگر از انواع سایت ها موجود  سایت خبری است . همچنین میتوانید برای سفارش طراحی سایت خبری بر روی سفارش طراحی سایت خبری کلیک کنید

ویژگی های طراحی یک وب سایت شرکتی

یک وب سایت شرکتی باید ویژگی هایی داشته باشد که بتواند پاسخ های خوبی به بدهد به طور کلی بازخورد مناسب و خوبی داشته باشد که با یکدیگر به چند مورد از این ویژگی ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

دارای یک قالب ساده

دارای فونت سازمانی

معرفی کلی از سازمان درصفحه اول سایت

اطلاعاتی کامل از خدمات شرکت

صفحه ای از تمامی محصولات  ونمونه کار های شرکت

سایت شرکتی باید اطلاعات دقیق از فعالیت های شرکت داشته باشد.

سایت شرکتی باید صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با مشتری داشته باشد.

برخوردار بودن از امنیت بالا

هروب سایت شرکتی به شما کمک میکند درکسب و کارتان پیشرفت کنید و االبته هر وب سایتی مزایایی را شامل میشود که وب سایت شرکتی مزایا بسیار زیادی دارد که ما چند نمونه را برای شما توضیح خواهیم داد.

بالا بردن اعتماد واعتبار شما در بین مشتری ها

هر شرکتی با داشتن یک وب سایتی که عالی طراحی شده باشد و دارای اطلاعات درست و کامل و محتوای مناسب، باعث می شود اعتبار شرکت شما بیشتر و به شما اعتماد کنند و فروش خوبی را حاصل شوید

 

داشتن فروش چند برابر

یک وب سایت شرکتی عالی بازید زیادی دارد وعموم افراد آن را می بینند وازمحصولات و خدمات شما استفاده خواهند کرد با تفاوت که شرکت شما اگر تبلیغات خیابانی داشت افراد از  کنار آن به راحتی  و بدون توجه کردن عبور می کنند زیرا اطلاعات کاملی  در اختیارشان نیست  چون در تبلیغات خیابانی و داشتن اطلاعات زیاد و نبئد مکان  اطلاعات کامل نیستند ولی با داشتن وب سایت شرکتی برای خود تبلیغ زیادی دارد و افراد زیادی می بینند و اطلاعات کامل تری  خواهند داشت ودر نهایت فروش چند برابری خواهید داشت.

داشتن دسترسی 24 ساعته

شما هر زمانی که بخواهید می توانید به وب سایت شرکتی دسترسی پیدا کنید حتی در چهار صبح! برای مثال :

اگرشما صاحب یک فروشگاه یا مغازه ای باشید در طول روز و ساعت کاری می توانید فروش داشته باشید اگر فروشگاه را ببندید دیگر فروش نخاهید داشت ولی در دنیای مجازی و وب سایت این گونه نیست شما می توانید در تمام 24 ساعت فروش داشته باشید  بدون باز نگه داشتن فروشگاه حتی در پنج صبح، مخاطبان و مشتریان میتوانند 24 ساعته از خدمات سایت شما بهره مند شوند.

داشتن سرعت بالا در دادن خدمات

با داشتن یک وب سایت برای خود و شرکت مخاطبان میتوانید با سرعت بالا خدمات دریافت کنید برای درک بهتر به این مثال توجه کنید:

اگر به بانک بروید صد در صد اول از همه باید نوبت بگیرید و منتظر بمانید تا نوبتتان بیفتد تا خدمات دریافت کنید و زمانی زیادی را از وقت خود را از دست می دهید، ولی در وب سایت ها شرکتی این طور نیست مشتریان و مخاطبان هرزمان که بخواهند می توانند خدمات دریافت کنند بدون گرفتن نوبت و در نوبت منتظر بودن.

تا اینجا مزایا و ویژگی های وب سایت های شرکتی گفتیم آیا به طراحی وب سایت شرکتی خود فکر کرده اید؟ آیا طراحی وب سایت شرکتی به همین سادگی است؟

برای جذب مشتری و داشتن فروش چند برابر اینکه وب سایت داشته باشید کار خوبی است ولی برای طراحی وب سایت باید به چندین نکته مهم در طراحی سایت توجه کرد پس با ما همراه شوید.

داشتن شکل و طرحی زیبا و جذاب:

برای طراحی وب سایت شرکتی مناسب و زیبا و جذاب باید ویژگی هایی مانند:  لوگو.گرافیک ،بنر، تصاویر  و… توجه و دقت کرد تا یک وب سایت جذاب  داشته باشید.

شما وقتی به رستورانی می روید اول به نما و داخل و ترکیب رنگ و چیدمان داخل رستوران توجه می کنید اگر نظرتان را جلب کند و زیبا باشد حتما از آن رستوران غذا خواهید خورد ولی اگر ظاهری زیبا نداشته باشد از کنار آن عبور خواهید کرد و رستوران  بیشتر مشتری های خود را از دست می دهد طراحی وب سایتی با ظاهری جذاب و زیبا این طور است که مخاطب جذب می کند.

دادن اطلاعات کامل و صحیح:

طراحی وب سایت شرکتی طوری باشد که حاوی اطلاعات دقیق و کامل  درباره  خود و محصولاتی  که تولید میکنند باشد وطوری که تمامی سوالات مخاطبان و مشتریان را پاسخ دهد و مهم تر از همه طراحی سایت شرکتی اینکه عالی باشد به کنار باید کیفیت خوبی را دارا باشد که مخاطب جذب شود و اعتماد کند و کسانی که مشتری دائم هستند اعتمادشان بیشتر شود

شما به طراحی سایت به چشم یک سرمایه گذاری نگاه کنید نه خرج هزینه هاا واین  کار را به تیم ما که در ساخت سایت حرفه ای هستند بسپارید با تاسیس سایت جذاب و عالی  ما تضمین می دهیم که هزینه چند برابر سایت بهتان باز گردد .