قیمت سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی

قیمت سفارش طراحی سایت | وبسایت فروشگاهی

قیمت سفارش طراحی سایت | وبسایت فروشگاهی
قیمت سفارش طراحی سایت | وبسایت فروشگاهی


امروزه در عصر ارتباطات وب سایت های فروشگاهی یکی از جدیدترین راه ها برای پول سازی دراینترنت است .گرفتن قیمت سفارش طراحی سایت | وبسایت فروشگاهی
 مختص شرکت ها و کارخانه هاییست که برا تبلیغ گسترده تر و صرفه جویی درهزینه هاست که کسب و کار خود را تبلیغ کنند.وبسایت ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که بسیار بهتر است قبل از سفارش طراحی سایت خود انواع آنها و کارشان را بشناسید . وبسایت فروشگاهی همانطور که از نامش پیداست ، ایکامرس و فروشگاهی است و میتوان بزرگ ترین فروشگاه ها را در آن با کمترین هزینه جا داد ! یکی دیگر از انواع سایت طراحی سایت شرکتی  است . این نوع از وبسایت برای معرفی شرکت طراحی میشود  و هدف آن بیشتر معرفی شرکت و فعالیت آن ها در زمینه ی مورد نظر است و معمولا جنبه ی فروش و فروشگاهی ندارد .

 

در وب سایت های فرووشگاهی معمولا برای  بیشتر شدن اطلاعات درباره خدمات و معرفی محصولات شرکت  راه های تماس و… است.

از طرفی دیگر هزینه های سنگین تبلیغات فیزیکی باعث رو آوردن به دنیای مجازی شده است و چه بسا که هزینه کمتری برای تبلیغات می دهند و افزایش فروش و.. دارند.

مزایای وب سایت های فروشگاهی:

زمان و مکان :

شما هر وقت اراده کنید و بخواهید می توانید در هر جای دنیا که باشید حتی در مصر باستان به راحتی و در هر ساعتی از 24 ساعت خرید کنید و از خدمات بهره مند شوید.

پرداخت مبلغ مورد نظر:

در دنیای امروزه و با پیشرفت علم و فناوری افراد می توانند با گرفتن یک رمز دوم از بانک به راحتی آب خوردن هزینه مورد نظر را پرداخت کنند به همین راحتی در خانه بدون ارتباط با کسی!

وجود تنوع محصولات و کالا:

تا حالا برایتان پیش آمده به فروشگاهی بروید که کالای مورد نظر در آن وجود مداشته باشد؟ بعد نبود کالای مورد نظر چه کرده اید؟

معمولا دراین مواقع به فروشگاهی دیگر در شهر می روید ولی خیلی از وقت ها پیش میاید که در آن جا هم نباشد یا فروشگاه بعدی دور باشد یا اصلا آن محصول مورد نظر در شهر نباشد ولی در سایت های فروشگاهی شما می توانید کلالای مورد نظر خود را به راحتی  پیدا کنید.

برای طراحی وب سایت فروشگاهی موفق چه ویژگی هایی را باید رعایت کرد؟

ما چند نمونه از این ویژگی ها را برایتان در زیر ذکر کرده ایم:

مشاوره رایگان برای سایت

برگشت محصول درعدم نارضایتی مشتری

دیزاینی ساده و جذاب به طوری که مشتری گیج نشود

راه های امن برای پرداخت وجه

ارسال سریع و رایگان

اطلاعات صحیح ودقیق در مورد خدمات و محصولات

داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش

و….

گام دیگر برای داشتن وب سایت فروشگاهی موفق  چگونگی انتفال وجه درخواستی است یعنی شما باید طوری با مشتری برخورد کنید که او بتواند به شما اعتماد کند  خیلی از وب سایت های فروشگاهی را می بینیم که لحن بیان و رفتارشان ما را به شک می اندازند تا باورشان نکنیم چگونگی طرزبیان و رفتار شما باعث اعتماد و اعتبار شما می شود.

و در اخرمهم ترین کار این است که خود را جای مشتری قرار دهید و ببینید مشتری از یک وب سایت فروشگاهی چه چیزهایی را می خواهد انتظار دارد سایت فروشگاهی چه مواردی داشته باشد.
کارشناسان و مشاوران تیم ما آماده پاسخگویی به نظرات و دیدگاه های شما عزیزان درزمینه طراحی وب سایت های فروشگاهی هستند.

قیمت طراحی وبسایت فروشگاهی :

قیمت و تعرفه طراحی وبسایت فروشگاهی متغیر است و این امر بستگی به نیاز های کارفرما دارد .برای تعیین  قیمت دقیق باید  انتظارات ، سختی کلمات کلیدی مد نظر و … و …. مشخص شود.