15 بهترین ابزار تست سئو A/B 

15 بهترین ابزار تست سئو A/B 

15 بهترین ابزار تست سئو A/B

15 بهترین ابزار تست سئو A/B  – بهترین ابزار تست A/B که برای افزایش نرخ تبدیل شما تضمین شده است
نرخ تبدیل وب سایت شما چقدر است؟ در مورد تبلیغات پولی، فرم ها و صفحات فرود شما چطور؟
مهم نیست نرخ تبدیل شما، شانس خوبی وجود دارد که بهتر باشد.

این به این دلیل است که ترجیحات کاربر در طول زمان تغییر می کند. مردم با دیدن همان تبلیغات و تصاویر دچار سوختگی می شوند و سبک ها تغییر می کند. حتی پلتفرم‌هایی که کاربران در آن معاشرت می‌کنند نیز می‌توانند تغییر کنند.اگر نیمدانید تست سئو A/B چیست بر روی مقاله ی تست سئو A/B چیست کلیک کنید.

تنها یک راه برای دانستن اینکه آیا تبلیغ، صفحه فرود، CTA یا کل وب سایت شما می تواند بهتر تبدیل شود وجود دارد یا خیر – و آن آزمایش آن است.

طبق گزارش Invesp، 71 درصد از شرکت ها حداقل دو تست A/B در ماه انجام می دهند. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B 

A B Testing Tools – 71 درصد از کسب و کارها حداقل دو تست در ماه انجام می دهند
با این حال، تنها یک مورد از هر هشت تست A/B باعث تغییر قابل توجهی می شود. این بدان معناست که بسیاری از شرکت‌ها تست‌های A/B را اجرا می‌کنند اما نتایجی را نمی‌بینند. ابزارهای تست A/B چارچوب و داده هایی را که برای اجرای بهتر تست ها نیاز دارید، ارائه می کنند.

چرا به ابزارهای تست A/B نیاز دارید؟

ابزارهای تست A/B با آسان کردن طراحی، راه اندازی و تجزیه و تحلیل تست ها، فرآیند تست A/B را ساده می کنند. آیا ارزش سرمایه گذاری را دارد؟
اگر می خواهید نتایج واقعی را با تست A/B ببینید، من به شدت توصیه می کنم از ابزارهای تست A/B استفاده کنید. آنها می توانند کمک کنند:

ردیابی داده‌ها: ردیابی کلیک‌ها، تبدیل‌ها و سایر KPIهای مهم ممکن است دشوار باشد. بسیاری از ابزارهای تست A/B داده ها را ردیابی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که به اطلاعاتی که برای اتخاذ تصمیمات تجاری حیاتی نیاز دارید دسترسی دارید. آنها حتی گزارش های جالبی تولید می کنند، بنابراین شما برای رئیس یا مشتریان خود هوشمند به نظر می رسید.
محافظت از سئوی خود: تست A/B بر سئو تاثیر نمی گذارد – اگر آن را به درستی انجام دهید. ابزارهای تست A/B به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آزمایشات شما با قوانین Google مغایرت ندارد.
تست خودکار: ابزارهای کاملتر از اتوماسیون برای اطمینان از کارآمد بودن تست تا حد امکان استفاده می کنند. به عنوان مثال، خاموش کردن خودکار تبلیغاتی که عملکرد خوبی ندارند، بنابراین زمان بیشتری برای تمرکز بر روی اداره کسب و کار خود دارید.
ساده‌سازی فرآیند ایجاد آزمون: ایجاد آزمون‌های A/B می‌تواند زمان‌بر باشد. گرفتار شدن در جزئیات آسان است (این دکمه باید آبی یا سبز باشد؟ آیا این CTA به اندازه کافی خوب است؟). یک ابزار خوب تست A/B ساخت، راه‌اندازی و ردیابی تست‌های شما را آسان‌تر می‌کند.
افزایش نرخ تبدیل: مهمترین مزایای استفاده از ابزارهای تست A/B؟ آنها می توانند به بهبود نرخ تبدیل شما، کاهش نرخ پرش و افزایش فروش کمک کنند. این به این دلیل است که بیشتر توصیه هایی بر اساس هوش مصنوعی یا داده های اختصاصی ارائه می دهند. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

مشاوره و سفارش  : 09960636013

 

چرا به ابزارهای تست A/B نیاز دارید ؟- 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

بن شروع به ارائه دسترسی مشتریان خود به جدیدترین دستگاه های تلفن همراه علاوه بر داده ها و طرح های صوتی مقرون به صرفه کرد. آنها می‌خواستند مطمئن شوند که مشتریان می‌دانند که می‌توانند رنگ گوشی خود را انتخاب کنند، نه فقط مدل.
با این حال، این شرکت مطمئن نبود که چگونه آن اخبار را با مشتریان به اشتراک بگذارد. با استفاده از VWO، آنها دو آزمایش را انجام دادند – یکی با پالت رنگ در زیر تصویر تلفن، و دیگری با یک گزینه منو در کنار گزینه های اشتراک.15 بهترین ابزار تست سئو A/B

پس از اجرای آزمایش به مدت دو هفته، آنها دریافتند که اجازه دادن به کاربران برای انتخاب گزینه رنگ در کنار طرح خود، نرخ تبدیل را تا بیش از 17 درصد افزایش می دهد و تماس های مشتریان برای تغییر رنگ دستگاه را کاهش می دهد.
یک آزمایش ساده منجر به افزایش زیادی در نرخ تبدیل شد. حالا تصور کنید که به طور مداوم آزمایش هایی مانند این را انجام دهید. ابزارهای تست A/B این امکان را فراهم می کنند.

مشاوره = 09960636013

15 بهترین ابزار تست سئو A/B بهترین ابزارهای تست A/B

در مورد ابزارهای تست A/B گزینه های زیادی وجود دارد. در واقع، انتظار می‌رود بازار نرم‌افزار تست A/B تا سال 2025 به ارزش 1151 میلیون دلار برسد، که به این معنی است که یافتن ابزار مناسب نیازمند بررسی ده‌ها گزینه است.

هیچ ابزار تست A/B واحدی برای همه مشاغل به خوبی کار نخواهد کرد. برای مثال، یک سایت تجارت الکترونیک سازمانی، نیازهای بسیار متفاوتی نسبت به یک شرکت لوله کشی محلی دارد.

برای کمک به شما در یافتن ابزار مناسب، ما بهترین ابزارهای تست A/B را برای مقایسه ویژگی‌ها، قیمت و سهولت استفاده تجزیه و تحلیل کرده‌ایم.

1. Google Optimize: ابزار رایگان تست A/B – 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

قیمت: رایگان

Google Optimize ابزار رایگان تست A/B گوگل است. این پلتفرم با گوگل آنالیتیکس ادغام می شود و به راحتی می توانید ببینید که چگونه تغییرات بر عملکرد سایت تأثیر گذاشته است.

با Optimize، می‌توانید عملکرد تست A/B را در یک ابزار ایجاد، راه‌اندازی و پیگیری کنید. اگر قبلاً از Google Analytics یا سایر ابزارهای Google استفاده می‌کنید، راه‌اندازی و راه‌اندازی اولین آزمایش آسان است.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

امکان اجرای چندین نوع تست از جمله

A/B، چند متغیره، URL تقسیم‌شده، آزمایش‌های سمت سرور و شخصی‌سازی.
ویرایشگر بصری به شما اجازه می دهد تا به راحتی تست ایجاد کنید.
ویژگی های سئو برای جلوگیری از تاثیر تست های شما بر رتبه شما.
ابزارهای گزارش دقیق، از جمله گزارش های قابل تنظیم و خلاصه آزمایش برای نمای سطح بالا یا دانه ای از نتایج آزمایش.
اهداف تعبیه شده یا سفارشی برای تعیین اهداف برای تست های خود.
مدیر آزمایش برای مشاهده نحوه عملکرد آزمایش ها در طول زمان و برنامه ریزی آزمایش ها در آینده.
ادغام با سایر ابزارهای Google از جمله Analytics، AdSense و Search Console.
شروع کار آسان است. به سادگی به صفحه Google Optimize بروید و روی «شروع رایگان» کلیک کنید. هنگامی که شرایط و ضوابط را پذیرفتید، از شما خواسته می شود اولین تجربه خود را ایجاد کنید.

نوع تستی را که می خواهید اجرا کنید انتخاب کنید، URL را انتخاب کنید و سپس تست خود را طراحی کنید. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B 

بهترین ابزار تست AB گوگل بهینه سازی – 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

Google Optimize چند اشکال دارد. برای شروع، شما فقط می توانید پنج آزمایش را در یک زمان اجرا کنید. برخی از بازبینان می گویند که استفاده از ابزار پیش نمایش تست A/B دشوار است و دارای چند اشکال است، که نکته دیگری است که باید در نظر گرفت.
با این حال، برای سایت‌های کوچک‌تری که نیازی به اجرای بیش از چند آزمایش در یک زمان ندارند، Google Optimize یک گزینه خوب است.

2. بهینه سازی: تست پولی A/B + ابزار CRO برای برندهای با رشد سریع یا سازمانی

قیمت: برای قیمت سفارشی تماس بگیرید. طبق گفته Capterra، برنامه ها از 50000 دلار در سال شروع می شود، اما ممکن است برای سایت های کوچکتر کمتر باشد.
وقتی صحبت از ابزارهای تست A/B با ویژگی های کامل می شود، Optimizely یکی از بهترین های موجود در بازار است. این ابزار قدرتمند طیف گسترده ای از ویژگی های تست و ردیابی را ارائه می دهد، از جمله:

قابلیت اجرای A/B و تست چند متغیره.
تست پیشرفته، از جمله کدنویسی.
گروه‌های حذف شما را قادر می‌سازد تا چندین تست را در یک صفحه بدون تأثیر بر SEO یا UX اجرا کنید.
هدف گذاری و شخصی سازی عمیق تر به سفر مشتری می پردازد.
ویرایشگر بصری قدرتمند به بازاریابان اجازه می‌دهد تا آزمایش‌هایی را ایجاد کنند – بدون نیاز به توسعه‌دهنده.
قالب‌ها را بکشید و رها کنید تا ایجاد تست‌ها را آسان‌تر کنید.
ابزارهای گزارش دقیق برای برجسته کردن اینکه کدام آزمایش بر عملکرد تأثیر می گذارد.
Optimizely قدرتمند است، اما می‌تواند برای آزمایش‌کنندگانی که اولین بار هستند نیز ترسناک باشد. اگر سایت بزرگی ندارید و قبلاً تست های A/B را اجرا نکرده اید، ممکن است Optimizely برای استفاده چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر سایت بزرگی دارید و می‌خواهید اطلاعات خود را عمیقاً بررسی کنید و بفهمید که مشتریان واقعاً چه می‌خواهند، ارزش نگاه دقیق‌تری را دارد.

برای شروع، با تیم پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید. آنها اطلاعاتی در مورد وب سایت و ترافیک شما می خواهند و سپس دامنه کامل ویژگی ها را توضیح می دهند. تیم آنها همچنین می تواند یک نسخه نمایشی سفارشی ارائه دهد تا بتوانید پتانسیل واقعی ابزارها را ببینید.

3. AB Tasty: تست A/B مبتنی بر هوش مصنوعی + آزمایش برای سازمانی

قیمت: برای قیمت سفارشی تماس بگیرید. TrustRadius گزارش می دهد که قیمت از 40 دلار در ماه شروع می شود.
AB Tasty یک ابزار تست A/B مجهز به هوش مصنوعی است که برای کمک به کسب و کار شما طراحی شده است تا با ارائه UX در سطح جهانی، تبدیل‌های بیشتری را افزایش دهد. بیش از 900 شرکت سازمانی از جمله Sephora، Papa John’s، Walmart و USA Today به آنها اعتماد دارند.

اگرچه ممکن است برای سایت‌های کوچک‌تر ایده‌آل نباشد، اما برای شرکت‌های سازمانی که به دنبال بهبود تست A/B و اجرای تست‌های خارج از جعبه هستند، مناسب است. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

ویژگی های اصلی پلتفرم عبارتند از:

قابلیت اجرای A/B و تست چند متغیره روی موبایل، اپلیکیشن یا پلتفرم دسکتاپ.
هدف گیری مبتنی بر هوش مصنوعی به شما این امکان را می دهد که بر اساس رفتار کاربر، بخش های فوق العاده دانه ای ایجاد کنید.
ویرایشگر متن کشیدن و رها کردن، آزمایش هر ویژگی سایت شما، از نوار ناوبری گرفته تا کدنویسی را آسان می کند.
طیف گسترده ای از اهداف از جمله اقداماتی مانند درخواست های نمایشی، رفتار مرور، و تبدیل ها.
موتور آمار بیزی فقط آزمایش ها را ردیابی نمی کند. با ارائه احتمال افزایش و ارزش رسانه ای به شما کمک می کند که اهمیت آزمون ها را درک کنید.
بهترین ابزارهای تست A/B – AB Tasty
چند اشکال دارد. AB Tasty در حال حاضر ردیابی نقشه حرارتی را ارائه نمی دهد، در حالی که Optimizely ارائه می دهد. ویژگی‌های شخصی‌سازی در یک ابزار جداگانه قرار دارند، بنابراین ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد. از آنجایی که آنها قیمت را در سایت لیست نمی کنند، گفتن قطعی دشوار است.

آنها همچنین از آزمایش تبلیغات پولی پشتیبانی نمی کنند، در حالی که Google Optimize از این کار پشتیبانی می کند.

آیا AB Tasty برای شما مناسب است؟ من آن را برای سایت های کوچکتر یا کسانی که تازه شروع کرده اند توصیه نمی کنم. این یک ابزار با امکانات کامل با تعداد زیادی گزینه و روش برای آزمایش است، بنابراین یک انتخاب عالی برای شرکت‌های سازمانی، به‌ویژه آنهایی که در تجارت الکترونیکی هستند، است.

4. Apptimize: تست A/B Omni-Channel برای سفرهای مشتری متمرکز بر موبایل

قیمت: برای قیمت سفارشی تماس بگیرید. با این حال، آنها یک آزمایش رایگان 30 روزه را ارائه می دهند.

داشتن یک اپلیکیشن برای تجارت خوب است. یک مطالعه اخیر نشان داد که 57 درصد از خریداران خرید از یک اپلیکیشن را به کانال های دیگر ترجیح می دهند. با این حال، تست A/B روی برنامه ها چالش برانگیزتر است.

اگر برنامه یا سفر خریدار دارید که از پلتفرم‌ها عبور می‌کند، Apptimize ممکن است راه‌حل خوبی برای تست A/B باشد. Apptimize ابزارهای تست A/B را برای وب، موبایل، OTT و در فروشگاه ارائه می دهد. آنها به طور خاص بر روی آزمایش برای شرکت هایی با عرضه مکرر محصول، مانند شرکت نرم افزار، تمرکز می کنند

س

آیا برای کسب و کار شما مناسب است؟ اگر سفر مشتری شما از پلتفرم‌ها عبور می‌کند، این یک گزینه قوی است. امکانات عبارتند از:

A/B قوی، چند متغیره، تست تقسیم، از جمله سایت‌های حضوری، درون برنامه‌ای، وب‌سایت و موبایل.
کنترل‌های دسترسی و مجوزها، افرادی را که می‌توانند تغییرات ایجاد کنند، محدود می‌کنند.
تجزیه و تحلیل قیف برای اینکه ببینید تست شما چگونه بر تبدیل ها و سایر اهداف تأثیر می گذارد.
داشبورد فعالیت برای مشاهده سریع آمار تست های تاریخی.
علاوه بر ابزارهای تست A/B، Apptimize ویژگی هایی را برای مدیریت گردش کار ارائه می دهد تا کل فرآیند را روان تر کند.

به طور کلی، وب سایت Apptimize کمی روی ویژگی های خاص است، اما آنها بر کمک به تیم های محصول برای آزمایش و شخصی سازی عرضه ها و مدیریت ویژگی های جدید تمرکز می کنند.

اگر هدف شما این است که بفهمید از کدام دکمه CTA رنگی استفاده کنید، این ابزار برای شما مناسب نیست.

اگر دائماً در حال ارائه ویژگی‌های جدید هستید، می‌خواهید بهتر درک کنید که مشتریان شما چه کسانی هستند و می‌خواهید مشتریان از یک تجربه شخصی در همه دستگاه‌ها لذت ببرند، Apptimize ارزش امتحان کردن را دارد. به علاوه، آنها یک آزمایش رایگان ارائه می دهند، بنابراین می توانید ببینید که آیا مناسب است یا خیر.

5. ابزار تست هدف Adobe: تست A/B شرکتی + ابزار شخصی سازی با امکانات کامل

قیمت: برای قیمت سفارشی تماس بگیرید. برنامه‌ها بر اساس گزینه‌های محصول، حجم و اینکه آیا به آزمایش همه‌کانال نیاز دارید، متفاوت است. بدون آزمایش رایگان.

Adobe Target یک پلتفرم آزمایشی با ویژگی‌های کامل است که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا کل تجربه مشتری از جمله تصاویر، کپی، رابط کاربری، برنامه‌ها، طرح‌بندی، رنگ‌های پس‌زمینه و موارد دیگر را آزمایش کنند. همچنین می‌تواند تأثیر شخصی‌سازی را آزمایش کند، که با توجه به تبدیل CTA‌های شخصی‌شده 202 درصد بهتر از CTAهای پیش‌فرض ضروری است.

Adobe Target شامل:

ویژگی‌های قوی تست A/B به شما امکان می‌دهد تقریباً هر بخش از تجربه کاربری را آزمایش کنید.
ویژوال کامپوزر ایجاد و اجرای تست ها را آسان می کند.
آزمایش راهزن چند متغیره و چندبازویی برای هدایت ترافیک به موفق ترین تجربه در مراحل اولیه.
راه اندازی آسان، گردش کار هدایت شده شما را قادر می سازد تا به سرعت راه اندازی، آزمایش و راه اندازی کنید.
امکان تست در سمت کلاینت، سمت سرور یا هر دو.
Target همچنین با سایر محصولات Adobe در Adobe Experience Cloud ادغام می شود، بنابراین اگر از Adobe برای تجزیه و تحلیل، بینش و محتوا استفاده می کنید، این گزینه عالی است.

طبق بررسی های آنلاین، Target برای مبتدیان مناسب نیست، بنابراین احتمالاً برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند ایده آل نیست. با این حال، اگر از سایر ابزارهای تست A/B استفاده کرده اید یا با مجموعه ابزارهای Adobe آشنا هستید، احتمالاً هیچ مشکلی نخواهید داشت. Adobe همچنین ماژول های آموزشی زیادی را ارائه می دهد تا شما را به سرعت افزایش دهد.

6. Intelligems: قیمت گذاری تست A/B برای فروشگاه های تجارت الکترونیک

قیمت: برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

بیشتر ابزارهای تست A/B بر عناوین، سرفصل‌ها و رنگ‌های دکمه تمرکز می‌کنند. با این حال، وقتی صحبت از ایجاد تبدیل تجارت الکترونیکی می شود، قیمت گذاری می تواند تأثیر زیادی بر نرخ تبدیل داشته باشد. Intelligems یک ابزار تست A/B است که برای دارندگان فروشگاه Shopify برای آزمایش تغییرات قیمت طراحی شده است.

آیا کاهش چند سنت قیمت شما بر تبدیل ها تأثیر می گذارد؟ در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ تنها راه برای یافتن قیمت مناسب، آزمایش است.

با Intelligems، می‌توانید به راحتی تست کنید که قیمت‌گذاری و ویژگی‌هایی مانند اشتراک و ذخیره بر LTV، تسویه‌حساب‌ها و رشد بلندمدت تأثیر می‌گذارد.

بهترین ابزارهای تست A/B – Intelligems
امکانات عبارتند از:

سازنده آزمون با کاربری آسان، بنابراین می توانید تست ها را سریعتر آزمایش و راه اندازی کنید.
جمع آوری داده های پیچیده به یک داشبورد داده خوانا تبدیل می شود که در آن می توانید نتایج را در یک نگاه مشاهده کنید.
یک ساختار تست انعطاف پذیر به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه حمل و نقل، تخفیف ها، و قیمت گذاری (یا هر ترکیبی از این سه!) بر طیفی از نقاط داده تأثیر می گذارد.
توصیه‌های کارشناسان تضمین می‌کنند که یک استراتژی مستحکم بر اساس بینش متخصص ایجاد می‌کنید.
این ابزار نسبتا جدید است اما می تواند یک تغییر دهنده بازی برای فروشگاه های تجارت الکترونیک باشد. آنها پیشنهاداتی را برای ویژگی های جدید می پذیرند، بنابراین امیدواریم در آینده گزینه های آزمایشی را گسترش دهند.

 7. VWO: ویژگی های مشابه بهینه سازی، اما مقرون به صرفه تر

قیمت گذاری: برای قیمت کامل تماس بگیرید، اما Capterra گزارش می دهد که قیمت از 199.00 دلار در ماه شروع می شود که بسیار کمتر از نرخ Optimizely است.

VWO یکی دیگر از ابزارهای تست با امکانات کامل مشابه Optimizely و Google Optimize است. اگر Optimize برای نیازهای شما کافی نیست، اما Optimizely بسیار گران است، VWO ممکن است مناسب باشد. قیف های آزمایشی پیچیده ای را ارائه می دهد که به طرز دیوانه کننده ای با نرخ های مقرون به صرفه تر قابل تنظیم هستند.

ویژگی های VWO عبارتند از:

آزمایش‌هایی را برای طیف وسیعی از آزمایش‌ها، از جمله A/B، URL تقسیم‌شده، چند متغیره، چرخ دستی‌های رها شده، و صفحات فرود ایجاد و راه‌اندازی کنید.
هدف گذاری بر اساس مخاطب، رفتار، کمپین و زمینه.
خالق تست کشیدن و رها کردن.
ردیابی تعامل و تعیین هدف.
ابزارهای سفارشی گزارش تصویری
تست وب سایت موبایل
VWO همچنین بیشتر از ترافیک و تبدیل ها را ردیابی می کند. همچنین از روش‌های ردیابی پیشرفته مانند نقشه‌های حرارتی، بازدید از صفحه، فعالیت روی صفحه و تعامل با کاربر استفاده می‌کند.

این پلتفرم سه پلن را ارائه می‌دهد، با پلن‌های بالاتر که ویژگی‌های اضافی مانند زمان‌بندی کمپین و هدف‌یابی جاوا اسکریپت سفارشی را ارائه می‌دهند.
یکی از ایرادات آن عدم ذخیره سازی اطلاعات است. نقشه های حرارتی

آموزش رایگان سئو خارجی

برای مثال، آزمایش‌ها براساس برخی بررسی‌ها، داده‌های آزمایش را فقط برای 60 تا 90 روز ذخیره می‌کنند.

8. Unbounce: Landing Page Builder با ابزار تست A/B

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 90 دلار در ماه برای حداکثر 500 تبدیل و 20000 بازدید شروع می شود. Unbounce یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهد.

بیشتر ابزارهایی که تا کنون پوشش داده ایم، ابزارهای تست A/B مستقل هستند. شما یک ردیاب به وب سایت خود اضافه می کنید، سپس می توانید تست A/B را بسازید، آزمایش کنید و راه اندازی کنید.

Unbounce کمی متفاوت است. این در واقع یک ابزار صفحه فرود با تست A/B است که در نرم افزار آن گنجانده شده است. آیا می خواهید صفحات فرود PPC خود را آزمایش کنید؟ تاثیر شخصی سازی را آزمایش کنید؟ شما می توانید همه اینها را انجام دهید – و خیلی بیشتر.

15 بهترین ابزار تست سئو A/B – ویژگی های تست A/B از Unbounce عبارتند از:

تست نامحدود A/B در تمام صفحات فرود. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B
سازنده تست با کاربری آسان. فقط صفحه فعلی خود را کپی کنید، عناصری را که می خواهید آزمایش کنید تغییر دهید و راه اندازی کنید.
ابزار مقایسه عملکرد برای تعیین اینکه کدام صفحه برنده می شود.
A/B میله های چسبنده را تست کنید تا مشخص کنید کدامیک نتایج بهتری را ارائه می دهد.
سازنده هوشمندی که صفحات فرود را تنها در چند دقیقه ایجاد می کند.
در مقایسه با ابزارهای تست کامل A/B مانند Optimizely یا VWO، Unbounce قطعا فاقد ویژگی‌ها است. با این حال، اگر قبلاً از Unbounce استفاده می‌کنید یا آن را برای صفحات فرود و نوارهای چسبنده در نظر می‌گیرید، ویژگی‌های تست A/B یک نقطه فروش قوی هستند.

Unbounce همچنین مقرون به صرفه تر از سایر ابزارهای تست است، و آن را برای فرو بردن انگشت پا در تست A/B ایده آل می کند.

9. ابزار آزمایش‌های فیسبوک: ابزار رایگان برای آزمایش تبلیغات اجتماعی

قیمت گذاری: آزمایش رایگان است، اگرچه برای تبلیغات هزینه خواهید کرد.

تبلیغات رسانه‌های اجتماعی می‌توانند باعث ایجاد تبدیل، آگاهی از برند و افزایش ترافیک به وب‌سایت شما شوند. با این حال، تشخیص اینکه کدام عنوان، پیشنهاد، CTA یا تصویر مسئول افزایش کلیک ها (و تبدیل ها) است، می تواند چالش برانگیز باشد.

وقتی میانگین نرخ تبدیل برای تبلیغات فیس بوک را 9.21 درصد در نظر بگیرید، واضح است که فضای زیادی برای بهبود وجود دارد.

اخیراً، فیس‌بوک ابزار آزمایشی خود را راه‌اندازی کرده است که برای آسان‌تر کردن آزمایش تبلیغات پولی A/B در این پلتفرم طراحی شده است. برندها می‌توانند گروه‌های کمپین، کمپین‌ها یا مجموعه‌های تبلیغاتی را در مقابل یکدیگر آزمایش کنند و به راحتی ببینند کدامیک بهتر عمل می‌کنند.

بهترین ابزارهای تست A/B – آزمایشات فیس بوک
برای شروع، تبلیغات فیس بوک خود را ابتدا در Meta Business Manager (معروف به مدیر تجارت فیس بوک) ایجاد کنید. سپس، به ابزار Experiments بروید. برای شروع روی Tests کلیک کنید و سپس A/B test را انتخاب کنید.

از شما خواسته می‌شود که تبلیغاتی را که می‌خواهید تست A/B انجام دهید انتخاب کنید، کمپین‌های خود را برنامه‌ریزی کنید، و نام آزمون را نام ببرید. همچنین می‌توانید بر اساس معیارهای کلیدی مانند هزینه به ازای نتیجه، هزینه به ازای تبدیل، هزینه به ازای هر 1000 نفر و هزینه هر خرید تعیین کنید که چگونه فیس‌بوک باید برنده را انتخاب کند.

وقتی کارتان تمام شد، از شما می‌خواهد قبل از شروع آزمایش، پارامترهای تست خود را بررسی کنید.

این ابزار به دو دلیل مهم است: اول، استفاده از آن ساده است، که در مورد برخی از ابزارهای تست A/B با امکانات کامل تر صدق نمی کند. همچنین یکی از معدود ابزارهایی است که به شما امکان می دهد تبلیغات اجتماعی A/B را برای بهینه سازی عملکرد آزمایش کنید.

در حال حاضر، به نظر نمی رسد این ابزار در اینستاگرام کار کند، اما امیدواریم که آنها این ویژگی را اضافه کنند.

10. کاوش Ominconvert: تست CRO + A/B برای تجارت الکترونیک

قیمت: برنامه ها از 167 دلار در ماه شروع می شوند.

برای تجارت الکترونیک، تست A/B چیزی بیش از آزمایش کپی دکمه CTA یا دیدن اینکه آیا نوار چسبنده بالایی بهتر از نوار چسبنده پایینی تبدیل می‌شود، است. این در مورد قیمت، صفحات محصول، تصاویر، موبایل در مقابل دسکتاپ و موارد دیگر است.

در حالی که اکثر ابزارهای این لیست در هر صنعتی کار می کنند، Ominconvert با در نظر گرفتن سایت های تجارت الکترونیک ساخته شده است. ویژگی هایی که باید بررسی کنید عبارتند از:

امکان تست بیش از یک وب سایت در یک زمان.
پشتیبانی سریع و حرفه ای با زمان پاسخگویی چهار ساعته.
تقسیم بندی پیشرفته با استفاده از جاوا اسکریپت، کوکی ها، پارامترهای UTM، ویژگی های لایه داده و موارد دیگر.
آزمایش همپوشانی با قصد خروج و راه‌اندازی.
تست A/B و شخصی سازی عمیقاً در سفر مشتری حفاری می کند.
دور زدن حافظه پنهان CDN با استفاده از یک افزونه اختصاصی مرورگر.
همچنین می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید هدف تعیین و پیگیری کنید و بینش‌هایی در مورد اینکه چرا تست‌های خاص کار نمی‌کنند به دست آورید.

شایان ذکر است که این ابزاری برای مبتدیان نیست. گاهی اوقات ممکن است کد سنگینی داشته باشد و به درک نسبتاً مناسبی از باطن سایت شما نیاز دارد. با این حال، با قیمت 167 دلار در ماه نیز مقرون به صرفه است. Ominconvert توسط چندین برند قدرتمند از جمله سامسونگ و ING استفاده می شود، بنابراین آنها قطعاً چیزهای خود را می دانند.

11. Nelio A/B Testing: افزونه قدرتمند تست A/B برای وردپرس

قیمت: برنامه ها از 24 دلار در ماه شروع می شوند تا حداکثر 5000 بازدید داشته باشند.

بیش از 455 میلیون وب سایت از وردپرس استفاده می کنند – و ممکن است شما یکی از آنها باشید. اگر به دنبال یک ابزار تست A/B هستید که با محبوب ترین CMS موجود در بازار خوب بازی کند، خوش شانس هستید.

Nelio AB ابزارهای قدرتمند تست A/B را درست در داشبورد وردپرس شما ارائه می دهد. دیگر خبری از ابزارهای سوئیچینگ، ادغام ده ها پلتفرم یا گم شدن در تلاش برای تعیین نحوه تنظیم یک تست تقسیم نیست. در عوض، می‌توانید تنها در چند دقیقه Nelio AB را کلیک کرده و نصب کنید.

در اینجا چند ویژگی Nelio AB ارائه شده است:

آزمایش های نامحدود برای آزمایش

صفحات، سرفصل ها، منوها، تم ها، CTA ها، ویجت ها و موارد دیگر. تقریباً هر بخشی از سایت وردپرس شما قابل آزمایش و بهبود است.
هیچ دانش فنی لازم نیست. شما نیازی به دانستن نحوه کدنویسی، نحوه خواندن جاوا یا حتی چیزی که یک آزمون را از نظر آماری مهم می کند، ندارید.
ابزار گزارش دهی آسان برای خواندن، بینش و نتایج را با کلیک یک دکمه ارائه می دهد.
جزئیات دقیق سایت خود را با استفاده از آزمایش CSS آزمایش کنید (اگر به این نوع کار علاقه دارید).
ردیابی کنید که کاربران چگونه با استفاده از نقشه‌های حرارتی، نقشه‌های اسکرول و کنفتی در وب‌سایت شما حرکت می‌کنند.
اهداف و تبدیل ها را برای ردیابی آنچه واقعاً در سایت شما مهم است، تعریف کنید.
با اکثر افزونه های دیگر خود از جمله JetPack، W3 Total و WooCommerce یکپارچه شوید.
در حالی که برخی از ویژگی‌های پیشرفته (مانند تقسیم‌بندی دقیق) را از دست داده است، همچنان موارد زیادی را ارائه می‌کند. این واقعیت که در وردپرس زندگی می کند استفاده از آن را راحت می کند.

12. Freshworks: تست A/B برای تعامل چند کاناله + اتوماسیون

قیمت: رایگان برای حداکثر 100 مخاطب. برنامه های پرداخت شده از 19 دلار در ماه شروع می شود.

آیا می خواهید نرخ تبدیل را بهبود بخشید؟ شخصی سازی باید بخشی از استراتژی بازاریابی شما باشد. طبق گفته Salesforce، 66 درصد از مشتریان انتظار دارند که شرکت ها نیازها و انتظارات آنها را درک کنند.

Freshworks می تواند به شما کمک کند تا تجربه سفارشی مورد علاقه مشتریان را ارائه دهید. این یک ابزار تست A/B نیست. بلکه یک CRM با ویژگی‌های اتوماسیون داخلی، از جمله تست A/B، تست تقسیم و تقسیم‌بندی است.

Freshworks علاوه بر اجرای آزمایشات، موارد زیر را نیز ارائه می دهد:

کمپین های بازاریابی ایمیلی
صفحات فرود
ردیابی رویداد
گزارش های بازاریابی
کمپین های چت
تست CRO
Freshworks همچنین ویژگی‌های تست A/B مانند آزمایش URL تقسیم‌بندی، بهینه‌سازی صفحه فرود، بخش‌بندی و گزارش‌دهی دقیق را ارائه می‌دهد. در حالی که این ابزار فاقد ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند نقشه‌های حرارتی است، ویژگی‌های تست A/B داخلی آن ارزش دیدن را دارد، به خصوص اگر شخصی‌سازی برای شما مهم است.

13. محاسبه‌گر اهمیت تست A/B: ببینید تست‌های مختلف چقدر بر فروش تأثیر می‌گذارند

قیمت: رایگان.

ابزارهای تست A/B حجم زیادی از داده ها را ارائه می دهند. متأسفانه، درک داده ها می تواند یک چالش باشد. آیا تست A واقعا بهتر است یا فقط ترافیک بیشتری دریافت کرد؟ آیا ترافیک کافی برای تصمیم گیری دارید؟

اینجاست که ماشین حساب تست A/B من به کمک می آید. نتایج آزمایش خود را وصل کنید و ببینید دقیقاً کدام صفحه فرود، CTA، عنوان یا وب سایت نتایج بهتری را ارائه می دهد.

بهترین ابزارهای تست A/B – ابزار Significance Testing AB NeilPatel
با کلیک یک دکمه، می توانید ببینید که تست اخیر شما چقدر بر فروش تاثیر گذاشته است. آیا می خواهید نتیجه آزمایش چند متغیره را بررسی کنید؟ روی دکمه «افزودن یک تغییر دیگر» کلیک کنید تا ببینید که چگونه سه، چهار یا بیشتر تست‌ها روی هم چیده می‌شوند.

14. Title-Generator.com: مولد عنوان برای یافتن عناوین جدید یا سرفصل های آزمایشی

قیمت: رایگان.

تست عناوین و سرفصل ها یک راه مطمئن برای افزایش تبدیل و اطمینان از عملکرد خوب وبلاگ ها، صفحات فرود، ایمیل و صفحات وب است. با این حال، ارائه عناوین جدید و جذاب می تواند یک چالش باشد. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

اینجاست که ابزار تولید عنوان مفید است. به سادگی کلمات کلیدی اصلی خود را وارد کنید و این ابزار لیستی از 700 عنوان را ایجاد می کند.

بهترین ابزارهای تست A/B – Headline Generator
فهرست را مرور کنید، تصمیم بگیرید که کدام یک با محتوا یا تبلیغ شما مناسب تر است، و آن را به گردش کار تست A/B خود اضافه کنید.

همانطور که از تصویر بالا می بینید، بسیاری از آنها بر اساس محتوا قابل تنظیم هستند، بنابراین از آنها به عنوان الهام استفاده کنید، نه عنوان های تعیین شده ای که باید استفاده کنید.

15. ایجاد کننده ایده سرفصل آگهی: ابزار رایگان برای ایجاد سرفصل های تبلیغاتی پولی برای تست A/B

قیمت: رایگان.

وقتی صحبت از تبلیغات پولی به میان می آید، چندین حوزه برای آزمایش وجود دارد – عنوان، تصویر، کپی آگهی و صفحه فرود. اگر در انتخاب گزینه های مختلف سرفصل های تبلیغاتی مشکل دارید، این ابزار می تواند به شما کمک کند. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

Inkforall’s Ad Headline Idea Generator از هوش مصنوعی برای تولید سرفصل های تبلیغاتی و کپی استفاده می کند. به سادگی تبلیغ فعلی خود را وارد کنید، از طریق فیس بوک، گوگل یا مایکروسافت وارد شوید و این ابزار با استفاده از اطلاعاتی که ارائه کرده اید، تبلیغ جدیدی ایجاد می کند.

بهترین ابزارهای تست A B – Inkforalls Ad Headline Idea Generator
اگرچه هوش مصنوعی کامل نیست، اما راهی آسان برای یافتن قالب‌های تبلیغاتی جدید برای آزمایش است. من خواندن و ویرایش نسل هوش مصنوعی را توصیه می کنم – آنها قطعاً کامل نیستند. اگر در تلاش هستید که نسخه های مختلف تبلیغات را برای آزمایش ایجاد کنید، این ابزار برای الهام گرفتن خوب است. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

ابزارهای تست A/B سوالات متداول
ابزارهای تست A/B چگونه کار می کنند؟
ابزارهای تست A/B معمولاً یک رابط بصری و ویژگی‌های ردیابی را برای کمک به کسب‌وکارها در راه‌اندازی، اجرا و پیگیری عملکرد آزمایش‌ها ارائه می‌کنند. بیشتر ابزارها از شما می خواهند که یک پیکسل ردیابی به وب سایت خود اضافه کنید تا عملکرد تست را ردیابی کنید.

آیا می توانید تست A/B را در شبکه های اجتماعی انجام دهید؟
بله، اما به تنظیمات متفاوتی نسبت به تست A/B در وب سایت شما نیاز دارد. اکثر پلتفرم‌های اجتماعی از تست A/B روی تبلیغات در مرکز تجاری خود پشتیبانی می‌کنند، جایی که می‌توانید خلاقیت‌های تبلیغاتی، کپی یا تصاویر را آزمایش کنید. 15 بهترین ابزار تست سئو A/B

شما نمی توانید مستقیماً مشارکت یا تبدیل پست A/B را آزمایش کنید. با این حال، می‌توانید تأثیر ترافیک اجتماعی را با استفاده از آزمایش A/B در صفحات فرود خود آزمایش کنید.

چگونه با تست A/B شروع می کنید؟
مرحله اول A/B

تست هدف گذاری است به بهبود چه چیزی امیدوار هستید؟ آیا می خواهید ترافیک بیشتر، تبدیل بیشتر، تعامل اجتماعی بیشتر یا چیز دیگری را داشته باشید؟ سپس، یک فرضیه برای آزمایش ایجاد کنید.

چه عناصری را باید A/B تست کنید؟
به عبارت ساده، هر عنصر! آیا فکر می کنید تغییر CTA باعث بهبود تبدیل می شود؟ آیا می خواهید ببینید که آیا یک تصویر صفحه فرود متفاوت ثبت نام های آزمایشی را افزایش می دهد؟ هنگامی که می دانید چه چیزی را می خواهید آزمایش کنید، یکی از ابزارهای تست A/B را از لیست بالا انتخاب کنید و تست خود را راه اندازی کنید.

نتیجه گیری: ابزارهای تست A/B
تست A/B سنگ بنای ساخت یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر است. این 15 ابزار تست A/B به شما در ساخت، راه اندازی، آزمایش و ثبت نتایج کمک می کند. اگر به تازگی آزمایش A/B را شروع کرده اید، نمی توانید با Google Optimize اشتباه کنید. استفاده از آن آسان است، با سایر ابزارهای Google کار می کند و به شما امکان می دهد حداکثر پنج تست را همزمان اجرا کنید.

اگر به ویژگی‌های بیشتری نیاز دارید یا ابزاری می‌خواهید که بیش از اجرای آزمایش‌های A/B انجام دهد، یکی از ابزارهای دیگر در این لیست ممکن است متناسب با نیاز شما باشد.15 بهترین ابزار تست سئو A/B

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.