18 راه افزایش نرخ کلیک ارگانیک سایت (CTR)

18 راه افزایش نرخ کلیک ارگانیک سایت (CTR)

18 راه افزایش نرخ کلیک ارگانیک سایت (CTR)

18 راه افزایش نرخ کلیک ارگانیک سایت (CTR)
بسیاری از اوقات، بازاریابان تلاش های سئوی خود را کاملاً بر روی قابلیت کشف متمرکز می کنند.

آن‌ها می‌خواهند تعادل دقیق بین کلمات کلیدی بهینه‌سازی شده و «کلمه کلیدی پر شده» را علامت‌گذاری کنند، اما در اینجا یک راز وجود دارد: اگر جستجوگران به محتوای شما علاقه‌مند نباشند، حضور در صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای شما مفید نخواهد بود. .

به جای اینکه تمام تلاش خود را بر روی ایجاد محتوای سئوی محلی متمرکز کنید تا آن جایگاه برتر را به دست آورید، باید بدانید که چه چیزی جستجوگران را به خوانندگان و خوانندگان را به مشتریان تبدیل می کند، ابتدا از طریق بهبود نرخ کلیک ارگانیک (CTR).

چرا باید به CTR ارگانیک خود اهمیت دهید؟

نرخ کلیک ارگانیک به درصدی از کاربرانی که روی یک نتیجه موتور جستجو کلیک می‌کنند اشاره دارد. در این مورد، آن نتیجه URL شما خواهد بود. در حالی که در درجه اول به رتبه بندی بستگی دارد (هر چه افراد بیشتری محتوای شما را ببینند، شانس بیشتری برای کلیک کردن دارند)، همچنین تحت تأثیر عوامل مختلف دیگری قرار دارد.
اگر تلاش خود را بر روی بهبود CTR ارگانیک متمرکز کنید، می توانید رتبه گوگل خود را نیز ارتقا دهید. هنگامی که URL ها به طور مکرر بازدید می شوند، الگوریتم موتور جستجو صفحه شما را ارزشمند و مرتبط با پرس و جوهای آینده حاوی کلمات کلیدی محتوای شما در نظر می گیرد.

18 روش برای بهبود CTR ارگانیک شما

اکنون که می‌دانید CTR ارگانیک چیست و چرا مهم است، بیایید به بررسی چگونگی بهبود CTR خود بپردازیم.

1. از کلمات کلیدی Long-Tail استفاده کنید

یکی از اولین راه‌هایی که می‌توانید CTR ارگانیک خود را افزایش دهید، استفاده از کلمات کلیدی طولانی است – به‌ویژه در عنوان‌ها و برچسب‌های عنوان. کلمات کلیدی دم بلند بسیار توصیفی هستند و در نتیجه محتوای شما را با هدف جستجو مطابقت می دهند.
وقتی کاربران یک کلمه کلیدی دم بلند توصیفی مرتبط با آنچه به دنبال آن هستند می بینند، انگیزه پیدا می کنند تا روی URL شما کلیک کنند زیرا مطمئن هستند که پست شما حاوی اطلاعات مورد نظرشان است.

چگونه کلمات کلیدی دم بلندی را پیدا می کنید که هدف کاربر را برآورده می کند؟

استفاده از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند Ubersuggest کمک خواهد کرد. به سادگی کلمه کلیدی seed خود را در نوار جستجو وصل کنید و روی “جستجو” کلیک کنید. در مرحله بعد، روی “ایده های کلمه کلیدی” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.

از ابزارهایی مانند Ubersuggest برای یافتن کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید که به افزایش CTR ارگانیک شما کمک می کند.
تنها چیزی که باقی می ماند این است که کلمات کلیدی مرتبط با پست خود را انتخاب کنید و آنها را در محتوای جدید خود بگنجانید.

2. توضیحات متا موثر بنویسید

یکی دیگر از راه های استراتژیک برای بهبود CTR ارگانیک، نوشتن توضیحات متا موثر است. اینها تکه‌هایی از متن هستند که در زیر تگ عنوان شما در SERP ظاهر می‌شوند. توضیحات متا موثر به کاربران اطلاع می دهد که صفحه شما در مورد چیست و همچنین آنها را وادار می کند تا روی پست شما کلیک کنند.
باز هم، کلمات کلیدی شما در اینجا مفید خواهند بود. از آنها استفاده کنید تا به کاربران نشان دهید که مقاله شما مشکلی را حل می کند که برای آن به پاسخ نیاز دارند. راه های دیگر برای بهینه سازی توضیحات متا عبارتند از:

پاسخ به سوالات: اگر بتوانید به سوالات کاربران خود در توضیحات متا پاسخ دهید، نیمی از نبرد را برنده شده اید که نرخ کلیک ارگانیک خود را بالا برده است.
آن را خاص و مرتبط کنید: شما فقط 160 کاراکتر برای ایجاد توضیحات متا دارید. به همین دلیل است که باید مال خود را تا حد امکان خاص و مرتبط کنید.
زبان قدرتمند: از زبان متقاعد کننده و قدرتمند، مانند کلمات پر احساس برای برانگیختن پاسخ های قوی مرتبط با پست خود برای بهبود CTR خود استفاده کنید.
توضیحات متا نباید فقط یک ویژگی محصول باشد – آن را به یک صفحه آسانسور تبدیل کنید تا کاربران را متقاعد کنید که محتوا و راه حلی برای آنها دارید. در صورت امکان، می توانید یک CTA نیز اضافه کنید (مانند “بیشتر بیاموزید” و “دریابید که چگونه.”)

3. داده های ساخت یافته را پیاده سازی کنید

پیاده‌سازی داده‌های ساخت‌یافته یک راه عالی برای «صحبت کردن» با الگوریتم‌های موتورهای جستجو است. می توانید این کار را با استفاده از Schema.org انجام دهید تا محتوای خود را به کدی تبدیل کنید که موتورهای جستجو به راحتی بتوانند آن را پردازش کنند. این به آنها کمک می کند تا نتایج جستجوی غنی و تعاملی را نشان دهند. اینها معمولاً ریچ اسنیپت نامیده می شوند (که بعداً در مورد آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد).

البته، این نوع از نتایج جستجو کلیک های بیشتری را جذب می کند زیرا:

آنها در بالای SERP ها ظاهر می شوند.
آنها جذاب تر از URL های ساده هستند.
آنها در یک نگاه اطلاعات بیشتری در مورد محتوا می دهند.
پیاده سازی داده های ساختاریافته نرخ CTR ارگانیک شما را افزایش می دهد زیرا مردم محتوای تعاملی را دوست دارند.

4. ایجاد پست با تصاویر

استفاده از تصاویر در پست‌های شما یک روش رایج است، اما آیا می‌دانستید که می‌تواند CTR ارگانیک شما را بهبود بخشد؟ تصاویر موجود در محتوای شما یک راه قدرتمند برای افزایش تعامل هستند. آنها یک عنصر ضروری برای محتوای شما هستند که در قطعه های برجسته و سایر جعبه های اطلاعات در SERP ظاهر می شوند.

استفاده از تصاویر یک راه عالی برای تقویت سازمان شما است

آنیک CTR.
نه تنها این، بلکه شانس کلیک روی URL شما را نیز افزایش می دهد، زمانی که کاربران به دنبال نتایج جستجو در بخش تصاویر هستند. برای انجام این کار، باید بهترین شیوه های سئوی تصویر مانند نامگذاری صحیح تصاویر و افزودن متن جایگزین را اجرا کنید.

18 راه افزایش نرخ کلیک ارگانیک سایت (CTR)
18 راه افزایش نرخ کلیک ارگانیک سایت (CTR)

 

5. از URL های توصیفی استفاده کنید

URL صفحه شما یکی از بخش های اصلی اطلاعاتی است که در SERP ها نشان داده می شود. به این ترتیب، شما باید آن را برای کمک به بهبود CTR ارگانیک خود بهینه کنید.

یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید این است که آن را تا حد امکان توصیفی کنید.

خرید بک لینک تضمینی
استفاده از URL های توصیفی به بهبود CTR ارگانیک شما کمک می کند.
سعی کنید به طور طبیعی کلمه کلیدی خود را در URL خود قرار دهید. این موضوع اصلی پست شما را تقویت می کند و در نتیجه به کاربران نشان می دهد که محتوای شما مرتبط است.

نکته دیگر برای بهینه سازی URL خود کوتاه نگه داشتن آن است. این باعث می شود چشم راحت تر و همچنین جذاب تر شود. در نتیجه افراد بیشتری روی آن کلیک خواهند کرد.

اگر کاربر وردپرس هستید، می‌توانید URL خود را در تنظیمات پیوند ثابت خود تغییر دهید.

6. قالب عنوان خود را ساده کنید

تگ عنوان شما بخشی دیگر از اطلاعاتی است که در SERP ها نمایش داده می شود و باید وقت خود را صرف فرمت صحیح آن کنید. بهترین راه برای انجام این کار ساده نگه داشتن آن است.

به یاد داشته باشید، مردم معمولاً نتایج جستجو را به دنبال مرتبط ترین نتیجه جستجو می کنند. اگر عنوان شما ساده باشد و به وضوح توضیح دهد که پست در مورد چیست، کلیک های بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از نکات برچسب عنوان که CTR ارگانیک شما را بهینه می کند، استفاده از برند تجاری یا شخصی است. در اینجا نحوه انجام آن است:

CTR ارگانیک را با توجه به برچسب عنوان خود بهبود دهید.
این نکته به ویژه اگر شما در حال حاضر در جایگاه خود یک مرجع هستید، به خوبی کار خواهد کرد. تشخیص اینکه پست از یک منبع معتبر و قابل اعتماد است، به کاربران اطمینان می دهد که روی URL شما کلیک کنند. مطمئن شوید که شما:

نام تجاری خود را جلوی بارگذاری نکنید: من قبلاً نام خود را در بالای عنوان قرار می دادم اما بعد متوجه شدم که باعث کاهش رتبه من شده است.
اطمینان حاصل کنید که عنوان شما واضح است: توجه کنید که عنوان در تصویر بالا قطع شده است، اما موضوع قبلاً پوشش داده شده است.
از ابزارهایی مانند Avid Demand برای پیش نمایش محتوای شما در SERP ها استفاده کنید.

7. محتوای خود را بومی سازی کنید

موبایل از نظر منابع ترافیک اینترنتی به سرعت از دسکتاپ پیشی گرفته است. اکثر تلفن‌های همراه دارای مکان‌هایی هستند که برای عملکردهای نقشه، به Google اجازه می‌دهند موقعیت مکانی آنها را بخواند و راه‌حل‌های محلی ارائه دهد. ایجاد محتوای بومی‌سازی شده برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​که فقط در حوزه‌های خاص و مشاغل خدمات حضوری فعالیت می‌کنند عالی است.

با بومی سازی محتوای خود، CTR ارگانیک خود را افزایش دهید. محتوای محلی همان چیزی است که اکثر کاربران تلفن همراه آن را جستجو می کنند.
از طریق محتوای بومی‌سازی شده، می‌توانید مخاطبان خود را به طور مؤثر هدف قرار دهید – و در نتیجه مشتریانی با هدف بالا را دریافت کنید که در حال حاضر به دنبال چیزی هستند که شما می‌فروشید یا ارائه می‌دهید.

یکی از راه های بومی سازی محتوای خود این است که موقعیت مکانی خود را در محتوا، توضیحات متا و تگ عنوان خود اضافه کنید. نکته دیگر این است که کسب و کار خود را در Google My Business (GMB) فهرست کنید. این به معنای واقعی کلمه شما را روی نقشه قرار می دهد. هنگامی که جستجوهای محلی انجام می شود، مکان و سایر اطلاعات کسب و کار شما در نتایج جستجو در کنار رقبا ظاهر می شود.

به یاد داشته باشید، برای افزایش کلیک، باید اطلاعات مربوطه را ارائه دهید. برای جستجوهای محلی، بیشتر از دیدن مکان شما در فراداده شما مرتبط نیست.

8. از فرمت لیست استفاده کنید

مردم عاشق لیست هستند.

چرا؟ فهرست ها برای هضم به حداقل تلاش شناختی نیاز دارند.

آنها را در استراتژی محتوای خود برای بهبود کلیک های ارگانیک بگنجانید. برای انجام این کار، مطمئن شوید که اعداد را در عنوان و برچسب عنوان خود قرار دهید. این به کاربران روشن می کند که فراتر از کلیک، فهرستی آسان برای خواندن وجود دارد.

یکی دیگر از دلایل ارگانیک افزایش CTR برای استفاده از listicles این است که شانس شما را برای ظاهر شدن در قطعه های برجسته افزایش می دهد.

لیست ها یک نوع محتوای عالی هستند که به افزایش CTR ارگانیک کمک می کنند.
توجه داشته باشید که چگونه تیتر شامل یک عدد نمی‌شود، اما گوگل به کاربران نشان می‌دهد که پست فهرستی در قطعه برجسته است؟ SERP گوگل می‌داند که چه نوع محتوایی برای مخاطبانش مفیدتر است و استفاده از فهرست‌ها باعث افزایش CTR ارگانیک شما می‌شود.

9. سرفصل های آزمون A/B در رسانه های اجتماعی

عنوان شما اولین فرصت شما برای وادار کردن کاربران به کلیک بر روی مقاله شما است. از آنجایی که نقش مهمی ایفا می کند، باید مطمئن شوید که با مخاطبان هدف شما طنین انداز می شود.

یکی از راه‌های انجام این کار، آزمایش آن در شبکه‌های اجتماعی است.

هنگامی که عنوان خود را با ابزارهایی مانند CoSchedule’s Headline Analyzer بهینه کردید، با به اشتراک گذاری مقاله خود در پلتفرم های رسانه اجتماعی مورد علاقه خود، تیتر خود را آزمایش کنید.

چند روز به آن فرصت دهید و سپس عنوان تیتر خود را تغییر دهید و دوباره پست خود را منتشر کنید. مقاله جدید را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به همان تعداد روزهایی که اولین پست را ارسال کردید منتظر بمانید سپس نرخ تعامل را برای هر دو بررسی کنید.

عنوانی که بیشترین تعامل را ایجاد می کند برنده است و باید عنوانی باشد که باید از آن استفاده کرد. اگر مخاطبان زیادی در رسانه های اجتماعی داشته باشید، این تست A/B بهترین عملکرد را دارد.

10. از Yoast Preview (در وردپرس) استفاده کنید

برای کاربران وردپرس، Yoast یکی دیگر از ابزارهای SEO است که می توانید از آن برای بهبود CTR ارگانیک خود استفاده کنید. قبل از اینکه پست خود را منتشر کنید، پیش نمایش قطعه خود را همانطور که اضافه می شود مشاهده کنید

ar در SERP ها سپس می توانید طبق توصیه های داده شده تغییراتی ایجاد کنید.

این به شما کمک می کند تا ببینید آیا کلمات کلیدی قطع شده اند یا حتی اگر قطعه شما منطقی باشد. همچنین برای موبایل نیز کار می کند، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد جستجوهای بین پلتفرمی نیست.

11. از Google Ads برای پیش نمایش استفاده کنید (CDN دیگر)

ابزار پیش نمایش گوگل ادوردز جایگزینی برای Yoast SEO است که یک ویژگی اضافی نیز دارد: به شما امکان پیش نمایش تبلیغات را می دهد.

پیش‌نمایش آگهی‌ها را می‌توان برای CTR ارگانیک هم در تلفن همراه و هم در رایانه رومیزی با عناوین جایگزین بهینه کرد. این یک راه عالی برای دیدن اینکه چگونه ایده های مختلف کار می کنند در حالی که احتمالاً ایده های جدیدی برای محتوا تولید می کنند است.

12. برندگان و بازندگان CTR را شناسایی کنید

یکی از گام‌های ضروری برای بهبود CTR ارگانیک، محاسبه برندگان و بازندگان صفحات فعلی است. این به شما نشان می دهد که کدام صفحات، عنوان ها و انواع محتوا عملکرد خوبی دارند و همچنین کدام یک عملکرد ضعیفی دارند.

برای این اطلاعات به راحتی می توانید از Google Analytics استفاده کنید.

ابتدا به «Acquisition»، سپس «Search Console» و سپس «Queries» بروید و بدانید کدام جستجوهای Google به صفحات فعلی شما منتهی می‌شود.

Google Analytics CTR ارگانیک فعلی صفحات شما را به شما نشان می دهد.
این گزارش اطلاعات ارزشمندی مانند کلیک ها، نمایش ها، CTR و میانگین موقعیت SERP صفحات شما را به شما نشان می دهد. همچنین نرخ پرش، جلسات، تبدیل ها و سایر داده های ارزشمند را نشان می دهد.

بعد، در همان منو، می توانید صفحات فرود خود را نیز بررسی کنید.

با استفاده از این دو گزارش، می توانید ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نه. سپس می توانید صفحات قدیمی و محتوای وب را مجدداً مشاهده کنید تا آنها را برای کلیک ارگانیک بیشتر بهینه کنید.

13. بهینه سازی سرعت سایت

از آنجایی که گوگل به عنوان فاکتورهای رتبه بندی، تجربه صفحه و Web Core Vitals را در اولویت قرار داده است، سرعت سایت هرگز مهمتر از این نبوده است.

اگر وب‌سایت شما برای سرعت بهینه‌سازی نشده باشد، افراد ممکن است روی پیوند شما کلیک کنند اما به سرعت از بین می‌روند و بر CTR ارگانیک شما تأثیر منفی می‌گذارند. به طور کلی، در دستگاه های تلفن همراه، یک جهش از یک به سه ثانیه در سرعت سایت، نرخ پرش را تا 32 درصد افزایش می دهد.

تاخیر 3 ثانیه در سرعت بارگذاری صفحه می تواند تا 32 درصد از ترافیک شما را برای شما هزینه داشته باشد. CTR ارگانیک شما ضربه خواهد خورد.
باز هم، اینجاست که ابزاری مانند Ubersuggest به کار می آید. برای بررسی سرعت سایت خود، URL خود را در نوار جستجو وارد کنید و روی “جستجو” کلیک کنید. سپس، به سمت چپ نوار کناری بروید و روی «ممیزی سایت» کلیک کنید. به «سرعت سایت» بروید و زمان بارگیری برای موبایل و دسکتاپ به شما نشان داده می شود. علاوه بر زمان بارگذاری، آزمایش های زیر را نیز انجام می دهد:

اولین رنگ محتوایی
شاخص سرعت
زمان تعامل
اولین رنگ معنی دار
اولین CPU بیکار
برآورد تأخیر ورودی
Ubersuggest به شما توضیح می دهد که کجا می توانید سایت را بهبود بخشید. راهنمایی های آن را در نظر بگیرید، تغییرات لازم را اعمال کنید و سپس دوباره سرعت سایت خود را تست کنید.

14. از Rich Snippets استفاده کنید

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم، ریچ اسنیپت ها روش دیگری هستند که می توانید کلیک ها را به وب سایت خود هدایت کنید. اینها نتایج جستجو با داده های نمایش داده شده در کنار آن هستند. در اینجا یک مثال است:

ریچ اسنیپت ها یک راه عالی برای افزایش CTR ارگانیک شما هستند.
تنها راه‌هایی که می‌توان آن نظرات و رتبه‌بندی‌ها را در نتایج جستجو نشان داد، یا (الف) فعال کردن یک افزونه rich snippet یا (B) کدگذاری دستی آن است. اطلاعات اضافی (مانند رتبه‌بندی‌ها، برای مثال)، به کاربران کمک می‌کند تصمیم بگیرند که آیا روی URL شما کلیک کنند یا خیر.

15. Breadcrumb Navigation را فعال کنید

“Breadcrumb Navigation” پس از رد خرده های نان باقی مانده توسط هانسل و گرتل برای یافتن راه بازگشت به خانه ساخته شده است. درست مانند داستان پریان، پیمایش ثانویه آن به شما کمک می کند تا به راحتی قدم های خود را در یک وب سایت ردیابی کنید.

هدف اصلی ناوبری خرده نان ارائه تجربه کاربری مثبت به کاربران است. این یک اثر گلوله برفی دارد که منجر به رتبه بالاتر وب سایت شما و در نتیجه CTR ارگانیک بالاتر می شود.

فعال کردن ناوبری خرده نان در وب سایت شما یک گزینه نیست. این برای موفقیت شما حیاتی است و باید بخشی عمدی از استراتژی شما باشد. در اینجا دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی انجام این کار وجود دارد.

16. از گزارش های Google Analytics استفاده کنید

آیا مراقب گزارش های گوگل آنالیتیکس خود بوده اید؟ اینها در واقع اطلاعاتی را که برای بهبود عملکرد جستجوی ارگانیک و نرخ تبدیل صفحه فرود شما نیاز دارید را ارائه می دهند. این امر منجر به فراخوانی بهتر و در نهایت نمره کیفیت بالاتر می شود.

اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید، داشبورد تجزیه و تحلیل شما می تواند به شما بگوید که هوش مصنوعی گوگل و کاربران شما چگونه صفحات سایت شما را درک می کنند. سپس می‌توانید آنها را طوری تنظیم کنید که برای رتبه‌بندی و تعامل بهینه شوند.

17. صفحات فرود با تبدیل بالا بسازید

صفحات فرود یک عنصر اساسی از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما هستند.

پس از همه، آنها به خوبی طراحی شده اند، آنها یک منبع عالی برای ترافیک هستند. برای اطمینان از موفقیت صفحات فرود شما در انجام این کار، باید:

آناتومی صفحه فرود را درک کنید – عناصری مانند یک عنوان واضح و مختصر، تصاویر با کیفیت بالا، ویدئوهای تولید شده خوب، کپی متقاعد کننده و فراخوان برای اقدام باید به درستی انجام شوند.
بهینه سازی برای UX—با اطمینان از بارگیری سریع صفحه فرود و خواندن آسان، به کاربران تجربه مثبتی بدهید.
انجام این کار l

به احتمال زیاد تبدیل های خود را افزایش داده و نرخ کلیک خود را بهبود می بخشد.

18. از Heatmaps برای بهبود کلیک های سایت استفاده کنید

یک راه هوشمندانه برای استفاده بیشتر از کاربران سایت خود این است که مناطقی از صفحه وب خود را که در آن بیشترین کلیک را در آن کلیک می کنند، درک کنید. همچنین این ایده عالی است که بررسی کنید اکثر کاربران از کجا می روند. این ضروری است زیرا به شما کمک می کند بدانید کدام بخش از وب سایت خود را باید بهبود بخشید.

چرا این مهم است؟

سفارش سئو تضمینی 

هنگامی که مردم زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف می کنند و با کلیک کردن بر روی صفحات دیگر با آن درگیر می شوند، موتورهای جستجو آن را به عنوان سیگنالی برای ارزشمند بودن محتوای شما در نظر می گیرند. از سوی دیگر، اگر نرخ پرش شما بالا باشد، وب سایت شما در رتبه پایین تری قرار می گیرد زیرا موتورهای جستجو این را نشانه ای از مفید نبودن محتوای شما می دانند.

سوالات متداول CTR ارگانیک

CTR ارگانیک خوب چیست؟

میانگین CTR آلی بین 3-5 درصد است. با این حال، یک CTR ارگانیک خوب با استانداردهای صنعت مقایسه نمی شود، بلکه با منحنی CTR خودتان مقایسه می شود.

اهمیت CTR ارگانیک چیست؟

CTR ارگانیک یک معیار مهم برای ردیابی است زیرا بر رتبه بندی شما و میزان ترافیک وارد شده به وب سایت شما تأثیر می گذارد.

چند دلیل رایج برای CTR پایین چیست؟

دلایل رایج CTR پایین شامل ابرداده هایی است که به اندازه کافی قانع کننده نیستند. همچنین می‌تواند به دلیل عدم استفاده از قطعه‌های غنی در میان چیزهای دیگر باشد.

CTR بالا خوب است یا بد؟

داشتن CTR بالا برای تجارت خوب است زیرا به معنای ترافیک بیشتر به وب سایت شما است. همچنین به معنای آگاهی بهتر از برند است زیرا رتبه شما بهبود می یابد.

نتیجه گیری نرخ کلیک ارگانیک (CTR).

CTR ارگانیک شما نقش مهمی در موفقیت کمپین های بازاریابی دیجیتال شما دارد.

مشتریان «رایگان» برای مرور کسب و کار، نام تجاری، محصولات و خدمات شما وارد می شوند.

بنابراین، بهینه سازی محتوای شما باید در اولویت باشد.

با گزینه های بسیار زیادی برای بهبود CTR ها، دیگر دردسری برای صاحبان وب سایت و کسب و کار نیست. به علاوه، نتایج مطمئناً ارزش تلاش را دارند و خودشان صحبت می کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.