انواع سئو سایت

انواع سئو سایت

انواع سئو سایت

 

انواع سئو سایت
انواع سئو سایت

انواع سئو سایت به سه دسته:سئو کلاه سفید(white hat) وسئو کلاه خاکستری(gray hat) و سئو کلاه مشکی (black hat) تقسیم می شود.

سئو کلاه سفید چیست؟یکی از انواع سئو سایت سئو کلاه سفید است. اصطلاح “سئو کلاه سفید” به تاکتیک های سئو اطلاق می شود که مطابق با شرایط و ضوابط موتورهای جستجوی اصلی از جمله گوگل است.سئو کلاه سفید برعکس سئو کلاه سیاه است. به طور کلی، سئو کلاه سفید به هر عملی اطلاق می شود که رتبه جستجوی شما را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بهبود می بخشد و در عین حال یکپارچگی وب سایت شما را حفظ می کند و در شرایط خدمات موتورهای جستجو قرار می گیرد. این تاکتیک ها در محدوده تعریف شده توسط گوگل باقی می مانند. نمونه هایی از سئو کلاه سفید عبارتند از:

ارائه محتوا و خدمات با کیفیت

زمان بارگذاری سریع سایت و سازگاری با موبایل

استفاده از متا تگ های توصیفی و غنی از کلمات کلیدی

آسان کردن سایت شما برای پیمایش

در مقابل، نمونه هایی از سئو کلاه سیاه شامل خرید لینک یا استفاده از تکنیک های پنهان کاری فریبنده است. هر تاکتیکی که برای مصرف کنندگان فریبنده یا مضر تلقی شود، به عنوان کلاه سیاه شناخته می شود. تاکتیک‌های کلاه سیاه بسیار خطرناک هستند و با تکامل الگوریتم‌های گوگل، کمتر و کمتر عمل می‌کنند.

چرا از انواع سئو سایت تکنیک های سئو کلاه سفید مهم هستند؟

عدم مشارکت فقط در شیوه های سئو کلاه سفید می تواند سایت شما را از گوگل و سایر موتورهای جستجو ممنوع کند.گوگل به عنوان موتور جستجوی شماره یک، روزانه میلیاردها نفر از گوگل بازدید می کنند و هر بازدید، پتانسیل کشف سایت شما توسط یک کاربر جدید را نشان می دهد.

گوگل منبع غیرقابل انکاری قدرتمندی برای ترافیک وب سایت شما است و ممنوع شدن می تواند منجر به کاهش شدید ترافیک وب سایت و حتی تجارت شود. تمام کارهایی که در وب سایت شما انجام می شود را در نظر بگیرید و سپس به این فکر کنید که ممنوع شدن از متداول ترین موتور جستجوی اینترنت چگونه خواهد بود. بدتر از آن، هنگامی که از Google محروم شدید، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها شما را دوباره فهرست کنند. ممنوعیت مادام العمر گوگل عواقب بزرگی در پی خواهد داشت.

چرا آن را به خطر می اندازد؟ توضیحات کاملی از تکنیک های SEO تایید شده توسط گوگل را در راهنمای وبمستر بررسی کنید. منابع وب مستر گوگل مکانی مناسب برای یادگیری روش های سئو کلاه سفید گوگل است.

آیا باید روش های سئو کلاه سفید را پیاده سازی کنید؟

قطعا! اجرای روش های سئو کلاه سفید بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت و تجارت موفق اخلاقی و پایدار است.در اینجا برخی از مراحلی است که باید دنبال کنید تا مطمئن شوید روش های سئو شما کاملاً کلاه سفید هستند.

ارائه محتوا و خدمات با کیفیت

محتوای با کیفیتی ایجاد کنید که نیازهای بازدیدکنندگان شما را برآورده کند و به حل مشکلات آنها کمک کند. از ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی SEO برای کشف مرتبط ترین کلمات کلیدی که محتوای سایت شما باید برای آنها بهینه شود، استفاده کنید.

سپس روی استفاده از آن کلمات کلیدی در محتوای عالی تمرکز کنید، مانند مقاله‌ها و ویدیوهای آموزشی، که با هدف کلمه کلیدی و کاربر نهایی شما مطابقت دارد.از متا تگ های توصیفی و غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید

هنگام ایجاد توضیحات متا برای هر صفحه در وب سایت خود از بهترین شیوه ها پیروی کنید تا به موتورهای جستجو و کاربران کمک کنید محتوای شما را کشف کنند.

سایت خود را برای پیمایش آسان کنید هنگام سازماندهی معماری اطلاعات سایت خود مراقب باشید. سایت‌هایی که دسترسی به آن‌ها برای کاربران آسان است، در نتایج جستجوی ارگانیک نیز عملکرد بهتری دارند.

سئو کلاه خاکستری چیست؟

 

انواع سئو سایت
انواع سئو سایت

این همان چیزی است که نام آن نشان می دهد. جایی در وسط سفید و سیاه است و اگر توسط یک متخصص استفاده شود، همچنان می تواند موثر باشد. با این حال، اگر 100% از کاری که انجام می‌دهید مطمئن نیستید، می‌توان با اطمینان گفت که اتخاذ رویکرد کلاه خاکستری با آتش بازی می‌کند و از آنجایی که ما در حال حاضر عمدتاً محتوا محور هستیم، این چیزی نیست که من توصیه کنم.

در انواع سئو سایت کلاه خاکستری شامل تکنیک هایی مانند:

پنهان کاری

خرید دامنه های قدیمی

محتوای تکراری

خرید لینک

اتوماسیون رسانه های اجتماعی و خرید فالوور

بیایید به ترتیب به هر یک از این موارد نگاه کنیم.

آموزش رایگان سئو 

پنهان کاری

Cloaking عملی است که به کاربر نتیجه ای متفاوت از موتور جستجو نشان می دهد. برای گوگل، این یک عمل پرخطر در نظر گرفته می شود که قوانین آن را نقض می کند. من شخصاً پوشش را در دسته کلاه سیاه قرار می‌دهم و بسیاری موافق هستند، اما هیئت منصفه هنوز در بخش‌هایی از جامعه SEO که واقعاً در آن جای می‌گیرد، حضور دارند.

همانطور که از ویدیوی Matt Cutt می بینید، پنهان کاری چیزی نیست که او یا ربات های گوگل آن را تایید کنند. Cloaking را می توان با تغییر اطلاعات متا به دست آورد، به طوری که محتوا و دستکاری آدرس IP یک سایت را منعکس نکند.

صفحات Doorway را نیز می توان نوعی پنهان سازی در نظر گرفت و مجموعه بزرگی از صفحات هستند که هر کدام برای یک کلمه کلیدی یا عبارت بهینه سازی شده اند تا کاربر را به یک سایت هدایت کنند. باز هم، آنها برای دستکاری ربات ها و فریب کاربران برای بازدید از سایتی طراحی شده اند که قصد ندارند. اینها همچنین می توانند چندین صفحه در یک سایت باشند که دارای کلمات کلیدی مانند مکان هستند، به طوری که سایت می تواند تا حد امکان از کلمات کلیدی استفاده کند.

دامنه های قدیمی

وب فونتی از دامنه های قدیمی است که رها شده اند و صاحبان آن ها زیاد استفاده نمی کنند و اغلب به عنوان راهی برای ایجاد بک لینک به منظور بهبود رتبه بندی استفاده می شود. به طور کلی، اینها دامنه های معتبری هستند به طوری که پیوند از کیفیت خوبی برخوردار است.

محتوای تکراری

محتوا، محتوا. این شاهکار اینترنت و تمام تلاش‌های سئو است. ما قبلاً به اسپینرهای متنی اشاره کردیم و در حالی که بخش کوچکی از آنها می توانند مؤثر باشند، استفاده از آنها هنوز ایده بسیار بدی است. برای نشان دادن، می‌خواهم بخشی از متن این مقاله را بردارم و آن را در یک چرخنده متن آنلاین رایگان قرار دهم تا نتایج را به شما نشان دهم.
در آخرین پست من، ما در مورد سئو کلاه سفید صحبت کردیم و چرا ایده آل ترین رویکرد برای نزدیک شدن به حرکت به یک سایت و کسب جایگاه عالی در Serps است. ما به سرعت روی تاریک کلاه صحبت کردیم و چرا این یک عمل ناامن است که مستعد سقوط یک سایت در رتبه‌بندی است، اما آیا نباید به سئوی ash cap فکر کنیم؟

خرید بک لینک تضمینی

همانطور که می بینید، من اولین پاراگراف را برداشتم و آن را در یک اسپینر قرار دادم و واقعاً کار را انجام نمی دهد، اینطور است؟ در واقع، خنده دار است. همچنین این چیزی است که الگوریتم‌های گوگل آن را تشخیص داده و به دلیل اشتباهات گرامری رتبه‌بندی را پایین می‌آورند.

در حال حاضر، در حالی که این یک اسپینر رایگان است، می‌توانید مواردی را دریافت کنید که کارشان کمی بهتر است، اما اگر زمان یا مهارت لازم برای انجام آن را ندارید، بهتر است روی یک نویسنده محتوای حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید.

برای منافع علمی، من برای یک چرخش متن پولی ثبت نام کردم، که به شما این امکان را می دهد که خودتان را بازنویسی کنید.

برای بسته‌ای که قیمت آن 47 دلار است، ترجیح می‌دهم خودم آن را بازنویسی کنم، اگر چنین تمایلی داشته باشم، زیرا به سختی دشوار است. با این حال، می توانید به مرحله بعدی بروید که به شما اجازه می دهد تا نرم افزار کار را برای شما انجام دهد و در اینجا نتایج به دست می آید:

در آخرین پست من، ما در مورد بهینه سازی موتور جستجو کلاه سفید بحث کردیم و اینکه چرا این روش موثرترین روش برای حرکت به سمت هدایت ترافیک وب سایت به یک وب سایت و کسب رتبه عالی در SERP است. ما به طور خلاصه به کلاه سیاه پرداختیم و اینکه چرا این یک عمل خطرناک است که احتمالاً یک وب‌سایت در رتبه‌های پایین افت می‌کند، اما در مورد بهینه‌سازی موتور جستجو کلاه خاکستری چیست؟

اگرچه کیفیت بهتری نسبت به اسپینر رایگان دارد، اما همچنان مشکلات خود را دارد و چیزی است که من از حضور در سایت خود خوشحال نمی شوم. نسخه پولی به شما امکان می‌دهد تا از طریق Copyscape API منحصربه‌فرد بودن محتوا را بررسی کنید، اما این کار بر خطاهای دستوری که Google برمی‌دارد غلبه نمی‌کند.

من هیچ پیوندی به این اسپینرها اضافه نکرده‌ام، اگر احساس می‌کنید نیاز به استفاده از آن‌ها دارید، به‌اندازه کافی آسان هستند.

لینک های خرید

یک توصیه: نکن. اگر متوجه شوید، جریمه دریافت خواهید کرد، به همین سادگی است و تمام سرمایه گذاری که در سایت خود انجام داده اید صفر خواهد بود. با این حال، می‌توانید سایت خود را در فهرست‌های صنعت مربوطه فهرست کنید، زیرا این مورد تأیید شده است.

داستان های ترسناک زیادی در رابطه با پست مهمان وجود دارد و اگر این به معنای خرید لینک باشد، اما اگر پول نقد رد و بدل نشود، این موضوع بی ربط است. با این حال، پیوندها را می توان برای حمایت از حتی رد و بدل کرد

اتوماسیون رسانه های اجتماعی و خرید فالوور

در مورد اتوماسیون اجتماعی، من در مورد استفاده از ابزارهایی مانند Hootsuite یا Buffer برای زمان بندی پست ها صحبت نمی کنم. اینها ابزارهای قانونی هستند که به صرفه جویی در وقت هنگام مدیریت چندین حساب کمک می کنند.

با این حال، می‌توانید ابزارهای دیگری را دریافت کنید که 1000 کاربر رسانه‌های اجتماعی را به‌طور خودکار فالو می‌کنند و آن‌ها را لغو می‌کنند، بدون اینکه انگشتتان را بلند کنید، فقط یک پنج به ازای 5000. این یکی از معدود مواردی است که در اینجا می‌توان آن را کلاه کاملا خاکستری نامید، زیرا ساخته نشده است. هنوز در لیست سیاه گوگل قرار دارد، احتمالاً زیرا سیگنال های اجتماعی به تازگی برای موتورهای جستجو مهم شده اند.

خرید فالوور ممکن است ایده خوبی به نظر برسد تا به نظر برسد که در میان جمع هستید، اما در واقع تنها به معنای عدم تعامل و خطر آلوده شدن هر فالوور واقعی به بدافزار در برخی موارد است. هیچ نکته مثبتی در آن وجود ندارد و به راحتی می توان به کسانی که چنین کرده اند گفت، زیرا آنها در توییتر دنبال کننده پر از پروفایل های بی چهره هستند. به دست آوردن فالوور به صورت ارگانیک لزوماً یک کار یک شبه نیست، اما در نهایت ارزش آن را دارد.

همه اینها به چه معناست؟

برخی از شرکت های سئو از تاکتیک های کلاه خاکستری استفاده می کنند، اما بهترین ها این کار را نمی کنند. مزیت کوتاه مدت، مانند کلاه سیاه (و بسیاری از این تاکتیک ها با کلاه سیاه همپوشانی دارند) برای کسب و کار طولانی مدت ایجاد نمی کند. در حالی که کلاه خاکستری ممکن است در ابتدا مقداری ترافیک برای شما ایجاد کند، دوام نخواهد آورد، به خصوص اگر گرفتار شوید.

بیایید به مزایای احتمالی نگاه کنیم:

برای

در برابر

افزایش ترافیک به یک سایت

کوتاه مدت

امکان شکست دادن رقیب تا فروش

پنالتی های گوگل

در اصل، با بازاریابی محتوای مدرن و سئو، کلاه سفید برنده است. وب بسیار رقابتی است، همه ما این را می دانیم و بنابراین برای اینکه سیستم را شکست دهیم، بهترین راه کار با آن و سرمایه گذاری در آینده سایت است.

مانند هر چیز دیگری در زندگی، استفاده از میانبرها برای رسیدن به جایی که می خواهید در حال حاضر باشید، اغلب مسیر شکست است. سئوی عالی، محتوای خوب و یک تجارت خوب برنامه ریزی شده، این چیزی است که در نهایت به سایت شما مزیت رقابتی می دهد.

سئو کلاه سیاه چیست و چرا باید از آن اجتناب کرد؟

 

انواع سئو سایت
انواع سئو سایت

وقتی صحبت از بازاریابی جستجو می شود، به طور کلی دو راه برای انجام کارها وجود دارد. سئو کلاه سفید و کلاه سیاه.

سئو کلاه سفید نامی است که به آن دسته از بازاریابان داده می شود که به “قوانین” بازاریابی آنلاین با استفاده از بهترین روش ها و استراتژی ها پایبند هستند. سئوی کلاه سیاه به آن دسته از بازاریابان اطلاق می‌شود که بهترین تکنیک‌ها را دستکاری می‌کنند تا اساساً سیستم را «تقلب» کنند. SEO کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه چیست؟

تکنیک های سئو کلاه سیاه چیست؟

پر کردن کلمات کلیدی

محتوای با کیفیت پایین

پرداخت برای لینک ها

مشکل لینک های پولی

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه عملی است که برخلاف دستورالعمل‌های موتورهای جستجو برای دستکاری SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) برای رتبه‌بندی بالاتر عمل می‌کند. بازاریابان که از روش‌های سئو کلاه سیاه استفاده می‌کنند می‌توانند جریمه‌های گوگل صادر کنند، از موتورهای جستجو پاک شوند یا معیارها به طور کامل کاهش یابد.

تکنیک های سئو کلاه سیاه در انواع سئو سایت چیست؟

تمام هدف الگوریتم های موتورهای جستجو این است که بهترین نتایج ممکن را برای درخواست های خود در اختیار کاربران قرار می دهند. با استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه، بازاریابان به طور موثر موقعیت های بالاتر SERP را از کسانی که از روش های کلاه سفید به خوبی تثبیت شده و ارگانیک استفاده می کنند، ربوده اند. در اینجا چند تکنیک رایج سئو کلاه سیاه آورده شده است

پر کردن کلمات کلیدی

پر کردن کلمات کلیدی دقیقاً به نظر می رسد – محتوای خود را با کلمات کلیدی پر کنید. همه ما اهمیت کلمات کلیدی برای رتبه بندی و ترافیک را می دانیم، به همین دلیل است که سئوکاران کلاه سیاه تا آنجا که می توانند در یک قطعه محتوا جمع می کنند. تصور می شود که هر چه تعداد کلمات کلیدی بیشتر باشد، شانس بهتری برای رتبه بندی محتوا بهتر است. به گفته گوگل، پر کردن کلمات کلیدی به این صورت است:

لیست شماره تلفن های بدون ارزش افزوده.

بلوک‌های متنی فهرست شهرها و مکان‌هایی که یک صفحه وب سعی در رتبه‌بندی آنها دارد.

تکرار کلمات یا عبارات یکسان آنقدر زیاد که غیرطبیعی به نظر برسد.

گوگل فقط هوشمندتر می شود و می تواند تشخیص دهد که چه زمانی یک قطعه از محتوا با کلمات کلیدی دستکاری شده است. در عوض، باید محتوای خود را با هدف و هدف جستجو ایجاد کنید. محتوایی که برای افراد نوشته شده است بهتر از محتوای نوشته شده برای ربات ها است.

محتوای با کیفیت پایین

قبل از آپدیت گوگل پاندا در سال 2011، موتورهای جستجو برای تشخیص محتوای تکراری یا بد مشکل داشتند. حالا، در این خیلی بهتر است.

محتوای با کیفیت پایین می تواند یک مقاله موجود باشد که توسط یک نویسنده یا رایانه ترجمه شده است. این قطعات محتوا معمولاً به سرعت نوشته می‌شوند و به عنوان بخشی از کمپین‌های توسعه یا لینک‌سازی استفاده می‌شوند. این نوع محتوا برای خواننده ارزشی ندارد و صرفاً برای لینک سازی استفاده می شود – چیزی که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

به طور مشابه، برخی از صاحبان سایت از متنی همرنگ با پس زمینه خود استفاده می کنند تا بتوانند کلمات کلیدی را در صفحات خود پنهان کنند. این به سایت اجازه می دهد تا برای کلمات کلیدی که به ظاهر نامرئی هستند رتبه بندی کند. این می تواند ترافیک را از طریق کلمات کلیدی نامربوط به یک سایت هدایت کند که باعث افزایش ترافیک آنها می شود. سئو کلاه سیاه با پرداخت لینک ها

پرداخت برای لینک ها

اهمیت بک لینک در استراتژی سئو امری اجتناب ناپذیر است. هر چه یک سایت بک لینک (سایت های خارجی که به سایت شما لینک می دهند) بیشتر باشد، گوگل آن را قابل اعتماد و معتبرتر می داند.

گرفتن لینک به سایتی که نسبتاً جدید است می تواند مشکل باشد. به هر حال، چرا کسی باید به سایتی پیوند دهد که خودش هیچ ترافیک یا مجوزی ندارد؟ به همین دلیل است که بسیاری از سئوکاران برای لینک ها هزینه می پردازند. سایت ها و وبلاگ های بی شماری از بازاریابان سئو برای قرار دادن محتوا و لینک ها در سایت خود پول دریافت می کنند. این می تواند از 15 پوند تا بیش از 200 پوند و در برخی موارد بیشتر باشد.

پرداخت برای لینک ها برخلاف دستورالعمل های گوگل است. قبلاً به آن اشاره کردیم، اما پرداخت برای پیوندها تنها راه دیگری برای دستکاری موتورهای جستجو است. هرچه برای لینک‌های بیشتری پرداخت شود، یک سایت بک لینک بیشتری دارد و به نوبه خود سایت و صفحات پیوند داده شده آن در SERP بالاتر می‌روند. حتی ممکن است این محتوای مناسب یا مناسب برای هدف جستجوی کاربران نباشد، اما از آنجایی که بک لینک بالایی دارد، به عنوان یک نتیجه برتر ظاهر می شود.

مشکل لینک های پولی

پرداخت برای پیوندها راه رفتن در یک خط خوب است. ممکن است نتایج کوتاه مدتی را مشاهده کنید، اما در صورت کشف، ممکن است به شدت جریمه شوید. این همه کار شما را خنثی می کند و به این معنی است که پول زیادی را هدر داده اید.

به جای پرداخت هزینه برای پیوندها، باید روی ایجاد محتوای با کیفیت بالا و مرتبط با صنعت خود تمرکز کنید. آن را به صورت ارگانیک در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید و این پست ها را برای قرار گرفتن در معرض بیشتر تقویت کنید. زمان زیادی طول می کشد تا مزایا را ببینید، اما وقتی این کار را انجام می دهید، آنها اصیل و واقعی هستند و هرگز در خطر «گرفتن» از شما قرار نخواهند داشت. اینطور نیست که اگر از طریق روش های کلاه سیاه انجام می شد.

برای سفارش سئو تضمینی سایت خود با انواع سئو سایت می توانید به سایت وب الماس مراجعه کنید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.