انواع بک لینک ها

انواع بک لینک ها

انواع بک لینک ها

انواع بک لینک ها
انواع بک لینک ها

10 نوع از انواع بک لینک ها که باید بدانید  آیا می دانید کدام نوع از بک لینک ها را باید در کمپین لینک سازی بعدی خود در اولویت قرار دهید؟

وقتی نوبت به رتبه بندی صفحات وب شما در صفحات نتایج گوگل و بینگ می رسد، ایجاد محتوای با کیفیت تنها نیمی از کار است. نیم دیگر، تبلیغ محتوای شما و تولید بک لینک با یک استراتژی بک لینک موثر است.

بک لینک ها پیوندهایی به صفحات وب شما هستند که در وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، دایرکتوری ها و سایر مکان های مبتنی بر وب ظاهر می شوند. دریافت بک لینک های با کیفیت از ناشران قابل اعتماد به موتورهای جستجو نشان می دهد که محتوای شما هم ارزشمند و هم قابل اعتماد است. در نتیجه، صفحات وب با بک لینک بیشتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهند داشت.

اگر به تازگی یاد می گیرید که چگونه یک کمپین لینک بیلدینگ ایجاد کنید، باید توجه داشته باشید که همه بک لینک ها به یک شکل ارزش گذاری نمی شوند. در حالی که برخی از انواع بک لینک ها می توانند به شما کمک کنند تا در رتبه بندی جستجو به سمت بالا حرکت کنید، انواع دیگر بک لینک ها با کیفیت پایین در نظر گرفته می شوند و می توانند بر عملکرد جستجوی ارگانیک صفحات وب شما تأثیر منفی بگذارند.

برای کمک به تمایز این دو، ما این لیست از 10 نوع بک لینک را که باید بدانید ایجاد کرده ایم.

10 نوع انواع بک لینک ها از که باید بدانید

بک لینک های تحریریه

بک لینک های ویرایشی از جمله با ارزش ترین انواع بک لینک هستند که بازاریابان دیجیتال باید به عنوان بخشی از استراتژی های لینک سازی خود هدف قرار دهند. هنگامی که شخصی یک محتوای ارزشمند و اصلی ایجاد می کند و پیوندی به صفحه وب شما در آن محتوا قرار می دهد، این یک بک لینک سردبیری است. بک لینک های تحریریه به موتورهای جستجو سیگنال می دهند که وب سایت شما یک مرجع قابل اعتماد در حوزه موضوعی شماست.

بهترین راه برای تولید بک لینک های تحریریه، تولید محتوای با کیفیت بالا، جذاب، قابل اشتراک گذاری و اصلی است که سایر وب سایت های تخصصی شما دوست دارند با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. این می‌تواند شامل راهنماها، آموزش‌ها، مطالعات موردی باشد – اما باید مقداری ارزش یا بینش منحصربه‌فرد وجود داشته باشد که خوانندگان نخواهند آن را از دست بدهند. سرمقاله ها زمانی موثرتر هستند که از یک متن لنگر غنی از کلمه کلیدی برای پیوند دادن به وب سایت شما استفاده کنند.

بک لینک تصویر اینفوگرافیک

ایجاد یک مطالعه موردی اصلی برای حل یک مشکل برای مخاطبان می‌تواند فرآیندی زمان‌بر باشد، اما اگر بتوانید با نیمی از تلاش دو برابر بیشتر بک لینک تولید کنید، چه؟

مردم دوست دارند اینفوگرافیک هایی را که از رنگ های زنده و طرح های هوشمندانه برای ارائه اطلاعات به شیوه ای منحصر به فرد استفاده می کنند، به اشتراک بگذارند و با آنها درگیر شوند. وقتی صحبت از ایجاد یک اینفوگرافیک عالی می شود، داشتن داده های منحصر به فرد اهمیت کمتری دارد و ارائه اطلاعات به شیوه ای سرگرم کننده، جذاب و به راحتی قابل هضم اهمیت بیشتری دارد.

مزایای بازاریابی اینفوگرافیک به خوبی توسط داده های موجود پشتیبانی می شود. یک مطالعه HubSpot نشان داد که مقالات وبلاگ با اینفوگرافیک 178٪ بیشتر از مقالات بدون لینک های ورودی ایجاد می کنند.

بک لینک وبلاگ نویسی مهمان

بک لینک وبلاگ نویسی مهمان یکی از بهترین انواع بک لینک است که باید در هر کمپین لینک بیلدینگ آن را امتحان کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن به طور خلاصه آمده است:

شما با صاحب یک وب سایت قابل اعتماد و معتبر در جایگاه خود تماس می گیرید.

شما پیشنهاد می کنید محتوای اصلی رایگان برای آن وب سایت ایجاد کنید، در ازای فرصتی که یک بک لینک سرمقاله به وب سایت خود در محتوا اضافه کنید.

آنها محتوای تازه را در وب سایت خود دریافت می کنند و شما یک بک لینک سرمقاله به وب سایت خود را از یک نشریه قابل اعتماد دریافت می کنید – همه برنده می شوند!

جستجوگر نوع بک لینک semrush

تصویر: بازاریابان دیجیتال می‌توانند از ابزار سئوی لینک‌سازی مانند SEMrush استفاده کنند تا به وبلاگ‌نویسی مهمان در مقیاسی دسترسی داشته باشند و فرصت‌های بیشتری برای تولید بک لینک‌های با کیفیت ایجاد کنند.

بک لینک نمایه کسب و کار

فهرست‌های دایرکتوری همیشه به عنوان منبعی برای بک لینک‌ها برای بازاریابان دیجیتال در نظر گرفته می‌شوند، اما مهم است که از فهرست‌های هرزنامه خودداری کنید و بر روی مشهورترین و با ارزش‌ترین مکان‌ها تمرکز کنید تا کسب و کار خود را فهرست کنید. بهترین مکان برای شروع بهینه سازی بک لینک های پروفایل کسب و کارتان، دایرکتوری های تجاری موتورهای جستجو است:

 

Google My Business – مهم‌ترین فهرست کسب‌وکار آنلاین، راه‌اندازی یک حساب به شما امکان می‌دهد حضور خود را هم در نتایج جستجوی گوگل و هم در نقشه‌های گوگل بهینه کنید.

Bing Places برای کسب و کار – موتور جستجوی بینگ بیش از 12 میلیارد جستجو در ماه از 850 میلیون کاربر دریافت می کند که اکثر آنها از ایالات متحده آمریکا هستند. فهرست کردن کسب‌وکارتان با Bing Places می‌تواند یک بک لینک نمایه کسب‌وکار به‌علاوه نمایان شدن بیشتر در نتایج جستجوی Bing به شما بدهد.

Yahoo Localworks – Yahoo Localworks به بازاریابان دیجیتال اجازه می دهد تا فهرست های دایرکتوری را در 70 پلتفرم مختلف از یک رابط واحد مدیریت کنند.

از آنجا می توانید شروع به جستجوی دایرکتوری های معتبر دیگری مانند

فریاد زدن

صفحات زرد

درباره ما

دفتر تجارت بهتر

چهار مربع

Local.com

بک لینک پروفایل اجتماعی

در حالی که در حال کار بر روی فهرست های فهرست راهنما هستید، چرا پروفایل های اجتماعی را برای کسب و کار خود به طور همزمان تنظیم نکنید؟هنگامی که یک صفحه رسانه اجتماعی را برای وب سایت خود پیکربندی می کنید، همیشه مقداری فضا برای اضافه کردن یک پیوند به شما داده می شود

به وب سایت اصلی خود برگردید هنگامی که شخصی در آن نمایه تجاری قرار می گیرد، این احتمال وجود دارد که روی آن کلیک کرده و در نهایت از صفحات شرکت شما بازدید کند. همچنین نمایه بک لینک خود را با پیوندهای پروفایل اجتماعی با کیفیت از منابع قابل اعتماد تقویت خواهید کرد.کلید به حداکثر رساندن تأثیر پروفایل های اجتماعی شما این است که مردم را با برند خود درگیر کنید و این همیشه با تیم داخلی شروع می شود.حتی یک شرکت کوچک با چند کارمند می‌تواند با یک استراتژی یکپارچه، بک لینک‌های مناسبی تولید کند. با تنظیم چند نمایه اجتماعی شروع کنید…

یک صفحه فیس بوک برای وب سایت خود ایجاد کنید = 1 بک لینک

یک صفحه لینکدین برای وب سایت خود ایجاد کنید = 1 بک لینک

یک حساب اینستاگرام برای وب سایت خود ایجاد کنید = 1 بک لینک

… سپس از کارمندان بخواهید تا پروفایل های اجتماعی خود را با پیوندی به کسب و کار شما به روز کنند…

از هر کارمند بخواهید کسب و کار شما را به عنوان کارفرمای خود در فیس بوک، همراه با یک لینک به وب سایت شما = 5 بک لینک فهرست کند.

از هر کارمند بخواهید لینکدین خود را به‌روزرسانی کند تا پیوندی به وب‌سایت شما داشته باشد = ۵ بک لینک

… و در نهایت با بک لینک های اجتماعی بیشتری مواجه می شوید!

راه اندازی صفحه کسب و کار لینکدین

تصویر: ایجاد یک صفحه لینکدین برای وب سایت شما می تواند به افزایش آگاهی از برند شما کمک کند و در عین حال نمایه بک لینک های اجتماعی خود را افزایش دهید.

بک لینک های Quora/Reddit

بک لینک هایی که در سایت های اشتراک گذاری اجتماعی ظاهر می شوند، گاهی اوقات توسط موتورهای جستجو کیفیت پایین تری در نظر گرفته می شوند، اما گاهی اوقات می توانند با تلاش نسبتا کمی، ترافیک زیادی را به وب سایت شما وارد کنند. در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

سایت های اشتراک گذاری اجتماعی مانند Quora و Reddit را جستجو کنید تا افرادی را بیابید که سوالاتی را می پرسند که در حوزه تخصص شما قرار دارد.

وقتی می بینید که دوباره و دوباره همان سوال مطرح می شود، یک محتوای باورنکردنی بنویسید که پاسخی عمیق با نمونه ها و شواهد فراوان ارائه می دهد. تصاویر متقاعد کننده و اطلاعات عملی را در نظر بگیرید تا آن را تا حد ممکن با ارزش تر کنید.وقتی دوباره سؤال پرسیده شده را مشاهده کردید، با یک نمای کلی اولیه از مقاله خود به طور مفید پاسخ دهید، سپس پیوندی به مقاله خود ارائه دهید تا خوانندگان بتوانند برای اطلاعات بیشتر بررسی کنند.اگر مقاله شما واقعا مفید باشد، ستایش های فراوان، ترافیک ارگانیک رایگان و بک لینک های اضافی دریافت خواهید کرد.

بک لینک های انتشار مطبوعاتی

اگر برند شما چیز جدید و هیجان انگیزی برای به اشتراک گذاشتن دارد، مانند راه اندازی محصول جدید یا نوآوری، می توانید با نوشتن یک بیانیه مطبوعاتی و توزیع آن با ابزارهایی مانند PRWeb یا Newswire، بک لینک ایجاد کنید. این ابزارهای مبتنی بر وب، بیانیه مطبوعاتی شما را در سرتاسر وب توزیع می‌کنند و به شما کمک می‌کنند دیده شدن نام تجاری را افزایش دهید و عملکرد جستجوی ارگانیک را افزایش دهید.

سه نوع انواع بک لینک ها برای جلوگیری از

همه انواع بک لینک هاذکر شده در بالا تاثیر مثبتی بر عملکرد وب سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک دارند. در مرحله بعد، بیایید سه نوع بک لینک را بررسی کنیم که بهتر است از آنها اجتناب کنید.

لینک های بی ربط

بهترین نوع از بک لینک ها، لینک های ویرایشی هستند. این پیوندها معمولاً در بدنه یک پست وبلاگ یا بخشی از محتوا ظاهر می شوند و خوانندگان را راهنمایی می کنند تا برای اطلاعات بیشتر به صفحه وب شما مراجعه کنند. پیوندهایی که در جای دیگری قرار می گیرند معمولاً پیوندهای ویرایشی در نظر گرفته نمی شوند و توسط موتورهای جستجو به عنوان پیوندهایی با کیفیت پایین تر دیده می شوند. سعی کنید از انواع بک لینک زیر اجتناب کنید:

پیوندهای سرصفحه، پاورقی و نوار کناری – پیوندهایی که در محتوای بدنه یک صفحه وب ظاهر نمی شوند، اما در عوض به عنوان بخشی از سرصفحه، پاورقی یا نوار کناری ظاهر می شوند، به خوبی پیوندهای ویرایشی نیستند.

پیوندهای سایت – پیوندهایی که در هر صفحه از یک وب سایت نمایش داده می شوند، ارزش کمتری نسبت به پیوندی که در یک مکان نشان داده می شود، داده می شود، اما از نظر متنی بسیار مرتبط است و ارزش واقعی را به محتوا اضافه می کند.

پیوندهایی از وب‌سایت‌های نامربوط – موتورهای جستجو ترجیح می‌دهند که از وب‌سایت‌های معتبر در جایگاه خود، بک لینک تولید کنید. پیوندهای وب سایت هایی با موضوع نامرتبط تأثیر مثبتی بر رتبه بندی جستجوی شما نخواهد داشت.

بک لینک های اسپم

ارسال بک لینک به وب سایت شما در سراسر اینترنت یکی از سریع ترین راه ها برای جریمه شدن توسط موتورهای جستجو است. انواع لینک های زیر توسط موتورهای جستجو به عنوان لینک های اسپم در نظر گرفته می شوند:

پیوندهای نظر – ارسال حجم بالایی از نظرات یا نظرات YouTube در سایت های اشتراک گذاری اجتماعی با پیوند به وب سایت شما یک تاکتیک اسپم با کیفیت پایین در نظر گرفته می شود.

پیوندهای انجمن – اگر پروفایل هایی را در انجمن های سراسر اینترنت ایجاد می کنید تا بک لینک ها را به وب سایت خود اسپم کنید، این یک تاکتیک اسپم است که شما را جریمه می کند.

وب‌سایت‌های محتوای هرزنامه – وب‌سایت‌های ارسال مقاله با حجم انبوه محتوای بی‌کیفیت و استانداردهای ویرایشی که وجود ندارد، توسط گوگل هرزنامه در نظر گرفته می‌شوند. از مشارکت در این وب سایت ها خودداری کنید و روی نشریات آنلاین معتبرتر در صنعت یا جایگاه خاص خود تمرکز کنید.

محتوای دایرکتوری با کیفیت پایین – زحمت لیست کردن وب سایت خود را در فهرست های با کیفیت پایین و با حداقل ترافیک نداشته باشید. مجدداً، تلاش‌های ایجاد لینک خود را بر روی وب‌سایت‌های معتبر و با اعتماد بالا متمرکز کنید.

بک لینک های پولی

به عنوان آخرین اخطار، ما به همه بازاریابان دیجیتال نسبت به pur مستقیم هشدار می دهیم

تعقیب بک لینک از سایر وب سایت ها یا ارائه دهندگان خدمات برای تلاش برای بهبود رتبه آنها. دو راه وجود دارد که اغلب کاهش می یابد:بک لینک های پرداختی یک وب سایت – برخی از وب سایت ها برای انتشار پیوند به وب سایت شما، هزینه ماهانه یا یکباره را می پذیرند. این تأییدیه پولی بر اساس کیفیت محتوای شما یا ارزشی که ارائه می دهد نیست، بلکه بر اساس توانایی شما برای پرداخت به مدیر وب سایت برای پیوند است.

این عمل نه تنها غیراخلاقی است و به تجربه کاربری ضعیف کمک می کند، بلکه می توانید مطمئن باشید که وب مسترهایی که این کار را انجام می دهند درگیر انواع تاکتیک های هرزنامه ای هستند که نمی خواهید کسب و کار شما با آنها مرتبط شود.بسته های بک لینک پولی – ارائه دهندگان خدماتی که بسته هایی را با مقدار مشخصی بک لینک می فروشند باید مانند طاعون از آنها اجتناب شود. این ارائه دهندگان خدمات برای شکار مبتدیانی وجود دارند که فکر می کنند برای شروع رتبه بندی به هزاران بک لینک نیاز دارند اما هیچ ایده ای از نحوه تولید بک لینک به صورت ارگانیک ندارند.
فروشندگانی مانند این از نرم افزارهای خودکار برای ارسال هرزنامه لینک شما در انجمن ها و صفحات اجتماعی در هر گوشه ای از اینترنت استفاده می کنند. شما تعداد زیادی بک لینک (کیفیت افتضاح) دریافت خواهید کرد، اما به احتمال زیاد منجر به جریمه های رتبه بندی می شوند – نه بهبود رتبه. که شما با

سفارش سئو سایت تضمینی

برای سایت خود  می توانید خیال خود را رحت کنید و به ما اعتماد کنید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.