بهترین سرویس های وبلاگ دهی خارجی

گوگل سرچ کنسول| google search console

بهترین سرویس های وبلاگ دهی خارجی

بهترین سرویس های وبلاگ دهی خارجی
بهترین سرویس های وبلاگ دهی خارجی

بهترین سرویس های وبلاگ دهی خارجی.در اینجا پلتفرم های وبلاگ نویسی محبوبی هستند که در این مقاله با هم مقایسه خواهیم کرد. اگر به پلتفرم خاصی علاقه مند هستید، شما میتوانید در سایت های نام برده شده به صورت رایگان بک لینک بسازید . البته ساخت اصولی بک لینک و پیش بردن آنها نیاز به دانش و تخصص لازم در حوزه ی لینک بیلدینگ (لینک سازی) دارد. برای خرید بک لینک قوی و تضمینی میتوانید به بر روی خرید بک لینک قوی تضمینی کلیک کنید.

بهترین سرویس های وبلاگ دهی خارجی

10. Tumblr.com
9. Blogger.com
8. Squarespace.com

7. Ghost.org

6. Medium.com

5. Joomla.com

4. Wix.com

3. Web.com

2. WordPress.org

1. WordPress.com

انتخاب بهترین بستر وبلاگ نویسی خارجی – به دنبال چه چیزی باشیم؟

قبل از بررسی لیست، دانستن آنچه در یک پلت فرم وبلاگ نویسی به دنبال آن هستید مفید است.

به عنوان یک مبتدی، شما یک پلت فرم وبلاگ نویسی می خواهید که راه اندازی آن آسان باشد، منحنی یادگیری پایینی داشته باشد و به هیچ مهارت کدنویسی نیاز نداشته باشد. همچنین باید به این فکر کنید که چه نوع وبلاگی را می خواهید در حال حاضر و در آینده ایجاد کنید.

همانطور که وبلاگ شما رشد می کند، ممکن است بخواهید ظاهر سایت خود را تغییر دهید و ویژگی های بیشتری را برای مخاطبان در حال رشد خود اضافه کنید. این بدان معناست برای لینک سازی در سرویس های وبلاگ دهی که مهم است که یک پلت فرم وبلاگ نویسی را انتخاب کنید که منعطف باشد و فضایی برای رشد داشته باشد.
شروع با پلت فرم اشتباه می تواند تغییر را در آینده بسیار دشوار کند. در نهایت، حتی اگر در حال حاضر برنامه ای برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی ندارید، هوشمندانه است که مطمئن شوید این گزینه را در آینده خواهید داشت.

سفارش طراحی وب سایت

با در نظر گرفتن تمام این موارد، بیایید بهترین پلتفرم های وبلاگ نویسی را برای مبتدیان مقایسه کنیم.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.