استراتژی های کلاه مشکی سئو

استراتژی های کلاه مشکی سئو

استراتژی های کلاه مشکی سئو

 

استراتژی های کلاه مشکی سئو
استراتژی های کلاه مشکی سئو

Black hat seo  استراتژی های کلاه مشکی سئو تکنیک های باورنکردنی سئو کلاه سیاه که هنوز هم کار می کنند تعریف کلاه سیاه «عملی با نیت سوء یا مجرمانه» است. خب، اینجا اغراق نکنیم. وقتی صحبت از سئو کلاه سیاه می شود، اساساً در مورد اقداماتی صحبت می کنیم که مغایر با دستورالعمل های گوگل هستند.

نقض قوانین گوگل غیرقانونی تلقی نمی شود، زیرا گوگل دولت نیست و بنابراین نمی تواند به شما بگوید که چه کاری می توانید یا نمی توانید در وب سایت خود انجام دهید.با این حال، اگر گوگل شما را بگیرد، ممکن است وب سایت شما را از صفحات نتیجه خود بگیرد. پیشنهاد من برای شما این است که هرگز از تکنیک های کلاه سیاه SEO استفاده نکنید. اما همانطور که به یاد دارم یک کلاه سیاه معروف دیگر یک بار گفت: “اگر کسی می خواهد راز بزرگ را درک کند، باید همه جوانب آن را مطالعه کند”.

مدتی است که از تکنیک های کلاه سیاه در سایت های آزمایشی مختلف استفاده می کنم. هیچ یک از این سایت ها در واقع هیچ اهمیتی نداشتند و هیچ کدام متعلق به مشتریان نیستند. اسم آن را یک سرگرمی یا فقط کنجکاوی بگذارید.تمام تکنیک‌های سئوی کلاه سیاه زیر هنوز هم جذاب هستند. و همچنان، اگر در نظر دارید از این روش ها استفاده کنید، این کار را در سایتی انجام دهید که ارزش تجاری ندارد. این مانند قمار است – شما می توانید همه چیز را از دست بدهید، و هیچ تضمینی وجود ندارد که گوگل روزی از آنها مطلع نشود و شما را از صفحات نتایج آنها محروم کند. مراقب باش.

آینه کاری تصویر استراتژی های کلاه مشکی سئو

اگر تصویر سهامی دارید که همه از آن استفاده می کنند، بعید است که اعتبار سئوی آن را دریافت کنید زیرا منحصر به فرد نیست. چرا گوگل تصویر شما را نشان می دهد، اگر صدها منبع دیگر از آن استفاده کرده اند؟ من در مورد این الگوریتم تصویر خاص گوگل در پست وبلاگم “چگونه از تصاویر بهینه شده سئو استفاده کنیم” در فصل “انتخاب یک تصویر منحصر به فرد برای سایت خود” صحبت کردم.

اگر یک تصویر سهام معمولی را منعکس کنید، گوگل دیگر آن را تشخیص نخواهد داد. گوگل هنوز الگوریتم خود را برای تشخیص چنین ترفندهایی به روز نکرده است. اگر تصویری را منعکس کنید، تصویر جدیدی در نظر گرفته می شود.

اما، آیا این ایده خوبی است؟ من ترجیح می دهم به جای آن از این روش استفاده کنم: مقاله من «چگونه از تصاویر بهینه شده سئو استفاده کنیم» از همان تکنیک سئو کلاه سیاه برای تصاویر استفاده می کند، اما آن را به یک تکنیک سئو کلاه سفید تبدیل کرده است که در واقع به رتبه بندی تصاویر شما در نتایج تصاویر گوگل کمک می کند.با کمی تلاش بیشتر هم تاثیر همین است. ارزش بررسی آن را دارد.

بعید است که گوگل به این زودی متوجه این موضوع شود زیرا افراد زیادی از این تکنیک استفاده نمی کنند. توصیه می شود نظارت کنید که چه تعداد از مردم واقعاً از این تکنیک در آینده استفاده می کنند. تا کنون، من می توانم ببینم که بسیاری از وب سایت های مستقر در آسیا از جمله روسیه و اوکراین از آن استفاده می کنند. وقتی با استفاده از ویژگی «جستجوی تصویر در گوگل» در مرورگر کروم، تصویر آینه‌شده‌ام را جستجو می‌کنم، می‌توانم این را ببینم (دکمه راست ماوس را روی یک تصویر کلیک کنید).

هنگامی که این روش به یک تکنیک کلاه سیاه رایج در بین سئوکاران تبدیل شد، ممکن است در یکی از به روز رسانی های آینده گوگل گنجانده شود. من نمی‌بینم که این اتفاق در 4 تا 5 سال آینده رخ دهد، اما وقتی این اتفاق بیفتد، رتبه‌بندی شما برای صفحاتی که از تصاویر آینه‌ای برای آنها استفاده کرده‌اید ممکن است رتبه‌بندی خود را از دست بدهد.

مکان دراستراتژی های کلاه مشکی سئو مهم است

اگر یک شرکت بازاریابی در ازبکستان و یک شرکت در سانفرانسیسکو دارید، به نظر من به احتمال زیاد گوگل محتوای شما را برای شرکت در سانفرانسیسکو بالاتر می‌برد. من آن را الگوریتم میهن پرستانه گوگل می نامم. گوگل هرگز این را تایید نمی کند، و هیچ مدرکی وجود ندارد – اما این یک نظر تحصیل کرده بر اساس مشاهدات من است. من وب سایت های سئوی عالی با محتوای سئو عالی را دیدم که به دلیل موقعیت مکانی آنها رتبه پایینی داشتند.

نحوه استفاده از استراتژی های کلاه مشکی سئو

ممکن است فکر کنید، چرا با استفاده از همه کلمات کلیدی مکان در وب سایت خود وانمود نکنم که در جای دیگری هستم؟ خوب، IP خود را فراموش نکنید، زیرا گوگل می داند که وب سایت شما بر اساس هاست شما در کجا قرار دارد. راه حل من: راه اندازی یک شرکت در ایالات متحده و استفاده از هاست ایالات متحده.

و در حالی که در آن هستید، اینجا زندگی کنید، از زندگی لذت ببرید. آه بله، مشکل ویزا اگر اهل اینجا نیستید. من نمی توانم در این مورد به شما کمک کنم – اما صبر کنید: شما یک سئو کلاه سیاه هستید! شما راهی پیدا خواهید کرد، من مطمئن هستم.

شاخص معکوس

من این روش را در دانشگاه فنی کلن در آلمان در طول تحصیل در مقطع دکترا در علوم اطلاعات توسعه دادم – بخشی از تحقیقات من در مورد ساختارهای داده موتورهای جستجو و الگوهای الگوریتمی موتورهای جستجو بود و سپس به من رسید – این می تواند عالی باشد. تکنیک سئو کلاه سیاه برای دستکاری الگوریتم موتور جستجو!

کمی بعد آن را در موتورهای جستجوی واقعی امتحان کردم، و هنوز هم کار می کند.

این کار به این صورت است: شما اساساً به دنبال رقبای هستید که برای کلمات کلیدی خاص در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) بالاتر از شما قرار می گیرند. سپس کل متن را در آن صفحه کپی کنید و آن را ایندکس معکوس کنید. این بدان معناست که شما تمام کلمات آن متن را با شکستن خط استخراج می کنید.

در مرحله بعد، تمام کلمات توقف مانند “the”، “a”، “and”، “when”، “at”، “or”، “همچنین”، “از”، “اما” و غیره را حذف کنید، و سپس همچنین تمام کلمات کلیدی نامربوط مانند «زیرا»، «زمانی»، «مطمئن»، «زیر»، «ویلد»، «در حالی که»، «دارم» و غیره را حذف کنید. اتفاقاً من یک اسکریپت برای این کار ایجاد کرده ام – جالب است.

این است که چگونه یک نمایه معکوس این مقاله می تواند ظاهر شود

مانند:

سئوی شاخص معکوس

آنچه اکنون در تصویر بالا دارید “شاخص معکوس اصلاح شده” نامیده می شود.

حالا قسمت سخت فرا می رسد.یک متن منحصر به فرد حاوی تمام این کلمات ایجاد کنید. بنابراین، این را درک کنید: معمولاً یک نویسنده محتوای SEO حدود 4-5 کلمه کلیدی را دریافت می کند که باید در متن جاسازی شود.در این حالت، نویسنده محتوای SEO حدود 300 کلمه کلیدی دریافت می کند. این باعث می شود این تلاش بسیار سخت و زمان بر باشد. اما این کار را انجام دهید، آن را منتشر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

شرط می بندم که از صفحه رقیب بالاتر خواهید رفت. اما سخت ترین قسمت این است که یک سئو نویس را پیدا کنید که مایل به ارائه 300 کلمه کلیدی برای یک مقاله باشد. توصیه من: آماده انجام CPR در نویسنده محتوای سئوی خود در هنگام دادن کلمات کلیدی به آنها باشید.

سئو و نویسنده محتوا

این یک تکنیک سئو کلاه سیاه بسیار خاص و کمیاب و علمی است که با الگوریتم‌های اصلی گوگل سر و کار دارد و طبق تجربه من بسیار بعید است که گوگل هرگز در مورد آن پی ببرد. و حتی اگر این کار را انجام دهد، من بسیار شک دارم که بتواند تشخیص دهد که آیا شما از این تکنیک استفاده کرده اید یا خیر.

از آنجایی که متنی که ایجاد می‌کنید بسیار متفاوت از متنی است که «معکوس» یا «هک کرده‌اید»، ردیابی آنچه واقعاً در اینجا اتفاق افتاده است تقریباً غیرممکن است.

برای تقویت سئوی خود آماده اید؟ با سفارش سئو تضمینی سایت به افزایش قدرت سایت خود کمک کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.