نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی | Keyword research

نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی | Keyword research

نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی | Keyword research

نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی | Keyword research
نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی | Keyword research

نحوه انجام (Keyword research) نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای سئو در حالی که گوگل ما را با تمام به‌روزرسانی‌های الگوریتمی که مدام منتشر می‌کند، نگه می‌دارد، یک چیز برای بازاریابان ورودی که به دنبال بهینه‌سازی وب‌سایت‌های خود برای جستجو هستند، کاملاً ثابت مانده است: تحقیق کلمات کلیدی.  در این پست، ما تعریف خواهیم کرد که تحقیق کلمات کلیدی چیست، چرا مهم است، نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی | Keyword research ، چگونه تحقیقات خود را برای استراتژی سئو خود انجام دهید و کلمات کلیدی مناسب را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

نحوه انجام Keyword research (تحقیقات کلمات کلیدی) چیست؟

تحقیق کلمات کلیدی فرآیند یافتن و تجزیه و تحلیل عبارات جستجویی است که افراد با هدف استفاده از آن داده ها برای یک هدف خاص، اغلب برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یا بازاریابی عمومی، وارد موتورهای جستجو می کنند. تحقیق کلمات کلیدی می تواند پرس و جوهایی را برای هدف، محبوبیت این پرس و جوها، دشواری رتبه بندی آنها و موارد دیگر را کشف کند.

چرا نحوه انجام Keyword research تحقیق کلمات کلیدی مهم است؟

تحقیق کلمات کلیدی بینش ارزشمندی را در مورد سؤالاتی که مخاطب هدف شما واقعاً در Google جستجو می کند ارائه می دهد. بینشی که می توانید در مورد این عبارات جستجوی واقعی بدست آورید می تواند به اطلاع رسانی استراتژی محتوا و همچنین استراتژی بازاریابی بزرگتر شما کمک کند.افراد هنگام انجام تحقیقات آنلاین از کلمات کلیدی برای یافتن راه حل استفاده می کنند. بنابراین اگر محتوای شما در حین انجام جستجو در مقابل مخاطبان ما موفق باشد، ترافیک بیشتری به دست خواهید آورد. بنابراین، شما باید آن جستجوها را هدف قرار دهید.

علاوه بر این، در روش‌شناسی درون‌گرا، ما محتوایی را پیرامون چیزی که می‌خواهیم به مردم بگوییم ایجاد نمی‌کنیم. ما باید محتوایی را پیرامون آنچه مردم می خواهند کشف کنند ایجاد کنیم. به عبارت دیگر مخاطب ما به سمت ما می آید.

این همه با تحقیق کلمات کلیدی شروع می شود.

برای نگاهی درونی به اینکه چگونه Arel=”noopener” target=”_blank” hrefs می تواند به شما در تحقیق کلمات کلیدی SEO شما کمک کند، مطالعه موردی و مصاحبه اختصاصی ما را در اینجا بررسی کنید.

نحوه انجام Keyword research

 انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی مزایای زیادی دارد که محبوب ترین دلایل آن عبارتند از:

بینش روند بازاریابی

انجام تحقیقات موثر در مورد کلمات کلیدی می تواند به شما بینشی در مورد روندهای بازاریابی فعلی ارائه دهد و به شما کمک کند محتوای خود را بر موضوعات مرتبط و کلمات کلیدی متمرکز کنید که مخاطبان شما در جستجوی آنها هستند.

رشد ترافیک

هنگامی که بهترین کلمات کلیدی مناسب را برای محتوایی که منتشر می کنید شناسایی می کنید، در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب می کنید – ترافیک بیشتری را به وب سایت خود جذب خواهید کرد.

جذب مشتری

اگر کسب و کار شما دارای محتوایی است که سایر متخصصان کسب و کار به دنبال آن هستند، می توانید نیازهای موجود را برآورده کرده و به آنها دعوت به عمل کنید که آنها را به سفر خریدار از مرحله آگاهی تا نقطه خرید هدایت می کند.

با تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای محبوبیت، حجم جستجو و هدف کلی آنها، می توانید با سوالاتی که اکثر افراد مخاطب شما می خواهند به آنها پاسخ دهند، مقابله کنید.با این حال، خود کلمات کلیدی، زیرا گوگل فراتر از الگوریتم های تطبیق دقیق تکامل یافته است.

کلیدی در مقابل موضوعات کلمات

بیشتر و بیشتر، می شنویم که سئو در 10 سال گذشته چقدر پیشرفت کرده است، و چقدر کلمات کلیدی بی اهمیت در توانایی ما برای رتبه بندی خوب برای جستجوهایی که افراد هر روز انجام می دهند، تبدیل شده اند.و تا حدودی، این درست است، اما از نظر یک متخصص سئو، رویکرد متفاوتی است. در عوض، این هدف پشت آن کلمه کلیدی است، و اینکه آیا یک قطعه محتوا آن هدف را حل می کند یا نه (ما در عرض یک دقیقه بیشتر در مورد قصد صحبت خواهیم کرد).اما این بدان معنا نیست که تحقیق کلمات کلیدی فرآیندی قدیمی است. بگذار توضیح بدهم:

تحقیقات کلمات کلیدی به شما می گوید که مردم به چه موضوعاتی اهمیت می دهند و با فرض اینکه از ابزار سئو مناسب استفاده می کنید، چقدر آن موضوعات در بین مخاطبان شما محبوب هستند. اصطلاح کاربردی در اینجا موضوعات است – با تحقیق در مورد کلمات کلیدی که حجم بالایی از جستجو در ماه دریافت می کنند، می توانید محتوای خود را در موضوعاتی که می خواهید محتوا ایجاد کنید شناسایی و مرتب کنید. سپس، می توانید از این موضوعات برای تعیین کلمات کلیدی مورد نظر خود استفاده کنید.

 عناصر نحوه انجام Keyword research  تحقیق کلمات کلیدی

هنگام انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی باید به سه عنصر اصلی توجه کرد.

1.ارتباط

گوگل محتوا را از نظر ارتباط رتبه بندی می کند. اینجاست که مفهوم هدف جستجو مطرح می شود. محتوای شما تنها در صورتی برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی می شود که نیازهای جستجوگران را برآورده کند. علاوه بر این، محتوای شما باید بهترین منبع برای پرس و جو باشد. به هر حال، چرا گوگل محتوای شما را در صورتی که ارزش کمتری نسبت به سایر محتوای موجود در وب داشته باشد، بالاتر می‌برد؟

2.اختیار

گوگل به منابعی که معتبر می‌داند اهمیت بیشتری می‌دهد. این بدان معنی است که شما باید تمام تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک منبع معتبر با غنی سازی سایت خود با محتوای مفید و اطلاعاتی و ترویج آن محتوا برای به دست آوردن سیگنال های اجتماعی و بک لینک انجام دهید. اگر در این فضا به عنوان معتبر شناخته نمی‌شوید، یا اگر SERP یک کلمه کلیدی با منابع سنگینی که نمی‌توانید با آنها رقابت کنید (مانند Forbes یا The Mayo Clinic) بارگیری می‌شود، شانس کمتری برای رتبه‌بندی دارید، مگر اینکه محتوای شما باشد.

3.حجم

ممکن است برای یک کلمه کلیدی خاص در صفحه اول رتبه بندی شوید، اما اگر هیچ کس آن را جستجو نکند، باعث ترافیک سایت شما نمی شود. شبیه راه اندازی مغازه در شهر ارواح.

حجم با MSV (حجم جستجوی ماهانه) اندازه‌گیری می‌شود، که به معنای تعداد دفعاتی است که کلمه کلیدی در ماه در بین همه مخاطبان جستجو می‌شود.چگونه کلمات کلیدی را برای استراتژی سئو خود جستجو کنیدمن قصد دارم یک فرآیند تحقیق کلمه کلیدی را ارائه کنم که می توانید آن را دنبال کنید تا به شما کمک کند فهرستی از اصطلاحاتی را که باید هدف قرار دهید تهیه کنید. به این ترتیب، می‌توانید یک استراتژی کلیدواژه قوی ایجاد و اجرا کنید که به شما کمک می‌کند عبارات جستجویی را که واقعاً به آنها اهمیت می‌دهید پیدا کنید.

مرحله 1: فهرستی از موضوعات مهم و مرتبط بر اساس آنچه در مورد کسب و کار خود می دانید تهیه کنید.

برای شروع این فرآیند، در مورد موضوعاتی که می خواهید از نظر سطل های عمومی رتبه بندی کنید، فکر کنید. شما حدود 5 تا 10 سطل موضوعی را که فکر می کنید برای کسب و کارتان مهم هستند، ارائه خواهید کرد، و سپس از آن سطل های موضوعی برای کمک به پیدا کردن کلمات کلیدی خاص در مراحل بعدی استفاده خواهید کرد

اگر یک وبلاگ نویس معمولی هستید، احتمالاً اینها موضوعاتی هستند که بیشتر در مورد آنها وبلاگ می نویسید. یا شاید آنها موضوعاتی هستند که بیشتر در گفتگوهای فروش مطرح می شوند. خود را به جای شخصیت های خریدار خود قرار دهید – مخاطبان هدف شما چه موضوعاتی را جستجو می کنند که دوست دارید کسب و کار شما پیدا شود؟ به عنوان مثال، اگر شرکتی مانند HubSpot بودید – نرم افزار بازاریابی می فروشید (که اتفاقاً دارای ابزارهای عالی SEO است … اما من از خود دور می شوم)، ممکن است سطل های موضوعی کلی مانند:

“بازاریابی ورودی” (21 هزار)

“وبلاگینگ” (19K)

“بازاریابی ایمیل” (30 هزار)

“نسل اصلی” (17K)

“SEO” (214K)

“بازاریابی رسانه های اجتماعی” (71K)

“تجزیه و تحلیل بازاریابی” (6.2K)

“اتوماسیون بازاریابی” (8.5K)

آن اعداد داخل پرانتز در سمت راست هر کلمه کلیدی را می بینید؟ این حجم جستجوی ماهانه آنهاست. این داده‌ها به شما امکان می‌دهد میزان اهمیت این موضوعات برای مخاطبان خود را اندازه‌گیری کنید، و برای موفقیت با آن کلمه کلیدی، ممکن است به چند موضوع فرعی مختلف نیاز داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوعات فرعی، به مرحله 2 می رویم …

مرحله 2: آن سطل های موضوع را با کلمات کلیدی پر کنید.

اکنون که چند سطل موضوعی دارید که می خواهید روی آنها تمرکز کنید، زمان آن رسیده است که برخی از کلمات کلیدی را که در آن سطل ها قرار می گیرند شناسایی کنید. اینها عبارات کلیدی هستند که فکر می کنید برای رتبه بندی در SERP ها (صفحات نتایج موتور جستجو) مهم هستند زیرا مشتری هدف شما احتمالاً در حال جستجو برای آن عبارات خاص است.

مرحله 3: درک کنید که قصد چگونه بر تحقیق کلمات کلیدی ( نحوه انجام Keyword research ) تأثیر می گذارد و بر اساس آن تجزیه و تحلیل کنید.

همانطور که در بخش قبلی گفتم، قصد کاربر در حال حاضر یکی از مهم ترین عوامل در توانایی شما برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو مانند گوگل است. امروزه، مهمتر است که صفحه وب شما به مشکلی که جستجوگر قصد حل آن را دارد رسیدگی کند تا اینکه صرفاً کلمه کلیدی مورد استفاده جستجوگر را حمل کند. بنابراین، چگونه این موضوع بر روی تحقیقات کلمات کلیدی که انجام می دهید تأثیر می گذارد؟

گرفتن کلمات کلیدی برای ارزش اسمی آسان است، ومتأسفانه، کلمات کلیدی می توانند معانی مختلفی در زیر سطح داشته باشند. از آنجایی که هدف پشت جستجو برای پتانسیل رتبه بندی شما بسیار مهم است، باید در مورد نحوه تفسیر کلمات کلیدی مورد نظر خود دقت بیشتری داشته باشید.

فرض کنید، به عنوان مثال، شما در حال تحقیق درباره کلمه کلیدی “چگونه یک وبلاگ را راه اندازی کنیم” برای مقاله ای که می خواهید ایجاد کنید، هستید. “وبلاگ” می تواند به معنای یک پست وبلاگ یا خود وب سایت وبلاگ باشد و هدف جستجوگر در پشت آن کلمه کلیدی بر جهت مقاله شما تأثیر می گذارد. آیا جستجوگر می خواهد یاد بگیرد که چگونه یک پست وبلاگ فردی را شروع کند؟ یا آیا آنها می خواهند بدانند که چگونه یک دامنه وب سایت را برای اهداف وبلاگ نویسی راه اندازی کنند؟ اگر استراتژی محتوای شما فقط افراد علاقه مند به دومی را هدف قرار می دهد، باید قبل از متعهد شدن به کلمه کلیدی از هدف آن مطمئن شوید.

برای تأیید اینکه هدف کاربر از یک کلمه کلیدی چیست، ایده خوبی است که به سادگی این کلمه کلیدی را خودتان وارد یک موتور جستجو کنید و ببینید چه نوع نتایجی به دست می آید. مطمئن شوید که نوع محتوای Google با آنچه که می‌خواهید برای کلمه کلیدی ایجاد کنید، ارتباط نزدیکی دارد.

مرحله 4: عبارات جستجوی مرتبط را تحقیق کنید.

این یک گام خلاقانه است که ممکن است قبلاً هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی به آن فکر کرده باشید. اگر نه، این یک راه عالی برای پر کردن آن لیست ها است.

اگر در تلاش هستید که به کلمات کلیدی بیشتری فکر کنید که ممکن است افراد در مورد یک موضوع خاص جستجو کنند، به عبارات جستجوی مرتبطی که هنگام وصل کردن یک کلمه کلیدی به Google ظاهر می شوند نگاهی بیندازید. هنگامی که عبارت خود را تایپ می کنید و به انتهای نتایج گوگل پیمایش می کنید، متوجه پیشنهادهایی برای جستجوهای مرتبط با ورودی اصلی خود خواهید شد. این کلمات کلیدی می توانند ایده هایی را برای کلمات کلیدی دیگری ایجاد کنند که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

جستجوهای مرتبط در پایین Google SERP که عبارت “جستجوهای مربوط به توله سگ های بامزه” را به همراه پیشنهادات کلمه کلیدی می خواند.

پاداش می خواهید؟ برخی از آن عبارات جستجوی مرتبط را تایپ کنید و به عبارات جستجوی مرتبط آنها نگاه کنید.

مرحله 5: از ابزارهای نحوه انجام Keyword research (تحقیق کلمات کلیدی) به نفع خود استفاده کنید.

تحقیق کلمات کلیدی و ابزارهای سئو می تواند به شما کمک کند تا بر اساس کلمات کلیدی مطابقت دقیق و کلمات کلیدی مطابقت عبارت بر اساس ایده هایی که تا این لحظه ایجاد کرده اید، ایده های بیشتری برای کلمات کلیدی پیدا کنید.

 انتخاب و نحوه انجام Keyword research برای وب سایت شما

هنگامی که ایده ای در مورد کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید دارید، اکنون زمان آن است که لیست خود را بر اساس بهترین آنها برای استراتژی خود اصلاح کنید. در اینجا چگونه است:

مرحله 1. از Google Keyword Planner برای کاهش لیست کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

در برنامه‌ریز کلمات کلیدی Google، می‌توانید حجم جستجو و تخمین ترافیک را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود دریافت کنید. سپس، اطلاعاتی را که از Keyword Planner یاد می‌گیرید، بگیرید و از Google Trends برای پر کردن برخی از جاهای خالی استفاده کنید.

از Keyword Planner استفاده کنید تا عباراتی را در لیست خود علامت گذاری کنید که حجم جستجوی آنها بسیار کم (یا خیلی زیاد) است و به شما کمک نمی کند ترکیبی سالم مانند آنچه در بالا در مورد آن صحبت کردیم حفظ کنید. اما قبل از اینکه چیزی را حذف کنید، تاریخچه روند و پیش‌بینی‌های آن‌ها را در Google Trends بررسی کنید. می توانید ببینید که مثلاً برخی از اصطلاحات کم حجم ممکن است واقعاً چیزی باشد که اکنون باید روی آن سرمایه گذاری کنید – و برای بعداً از مزایای آن بهره مند شوید.

یا شاید شما فقط به فهرستی از اصطلاحات نگاه می کنید که بسیار ناکارآمد است، و باید به نحوی آن را محدود کنید… Google Trends می تواند به شما کمک کند تعیین کنید کدام عبارات روند صعودی دارند و بنابراین ارزش تمرکز شما را بیشتر می کند.

 

مرحله 2: میوه کم آویزان را در اولویت قرار دهید.

منظور ما از اولویت بندی میوه های کم آویز، اولویت بندی کلمات کلیدی است که بر اساس اعتبار وب سایت خود شانس رتبه بندی برای آنها را دارید.شرکت‌های بزرگ معمولاً به دنبال کلمات کلیدی با حجم بالا هستند و از آنجایی که این برندها در حال حاضر به خوبی تثبیت شده‌اند، گوگل معمولاً به آن‌ها در بسیاری از موضوعات اقتدار می‌دهد.همچنین می توانید کلمات کلیدی را در نظر بگیرید که رقابت کمی دارند. کلمات کلیدی که در حال حاضر دارای چندین مقاله برای کسب بالاترین رتبه نیستند، می توانند به طور پیش فرض به شما امتیاز بدهند – اگر هیچ کس دیگری سعی در ادعای آن نداشته باشد.

مرحله 3: حجم جستجوی ماهانه (MSV) را برای کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید بررسی کنید.

شما می خواهید محتوایی را پیرامون آنچه که مردم می خواهند کشف کنند بنویسید، و بررسی MSV می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.حجم جستجوی ماهانه تعداد دفعاتی است که هر ماه یک عبارت جستجو یا کلمه کلیدی در موتورهای جستجو وارد می شود. ابزارهایی مانند searchvolume.io یا Google Trends می‌توانند به شما کمک کنند تا بیشترین جستجوی کلمات کلیدی را از طریق خوشه‌های کلیدواژه مرتبط به صورت رایگان پیدا کنید.

مرحله 4: در هنگام انتخاب کلمات کلیدی، ویژگی های SERP را فاکتور بگیرید.

چندین قطعه ویژگی SERP وجود دارد که گوگل آنها را برجسته خواهد کرد در صورت استفاده صحیح یک راه آسان برای پیدا کردن آنها این است که کلمات کلیدی انتخابی خود را جستجو کنید و ببینید اولین نتیجه چگونه به نظر می رسد. اما برای بررسی اجمالی سریع انواع قطعه‌های برجسته SERP، در اینجا خلاصه‌ای از آن‌ها را بیان می‌کنیم.

بسته های تصویری

بسته های تصویر نتایج جستجویی هستند که به صورت یک ردیف افقی از تصاویر نمایش داده می شوند که در یک موقعیت ارگانیک ظاهر می شوند. اگر بسته تصویری وجود دارد، باید یک پست سنگین بنویسید تا در آن قرار بگیرید.

ویژگی های SERP برای تحقیق کلمات کلیدی: بسته های تصویر

قطعات پاراگراف

قطعه‌های ویژه یا پاراگراف‌ها، تکه‌های کوتاهی از متن هستند که در بالای نتایج جستجوی Google برای پاسخ‌های سریع به عبارت‌های جستجوی رایج ظاهر می‌شوند. درک هدف جستجوگر و ارائه پاسخ های مختصر و مختصر می تواند به برنده شدن در جایگاه کمک کند.

ویژگی‌های SERP برای تحقیق کلمات کلیدی: پاراگراف‌ها

فهرست اسنیپت ها

تکه‌های فهرست، یا فهرست‌ها، تکه‌هایی هستند که برای پست‌هایی ساخته می‌شوند که مراحل انجام کاری را از ابتدا تا انتها مشخص می‌کنند – اغلب برای جستجوهای «چگونه». ایجاد پست هایی با دستورالعمل ها و قالب بندی مستقیم و واضح می تواند به برنده شدن در این جایگاه کمک کند.

ویژگی های SERP برای تحقیق کلمات کلیدی: بریده های لیست

تکه های ویدیویی

تکه‌های ویدیویی، ویدیوهای کوتاهی هستند که Google آن‌ها را در بالای صفحه درخواست جستجو به‌جای تکه‌های متنی ویژه نمایش می‌دهد. ارسال یک ویدیو در یوتیوب و وب سایت شما می تواند به شما کمک کند در صورت برچسب گذاری در کلمات کلیدی هدفمندی که افراد جستجو می کنند، این جایگاه را به دست آورید.

ویژگی های SERP برای تحقیق کلمات کلیدی: قطعه های ویدیویی

مرحله 5: ترکیبی از اصطلاحات اصلی و کلیدواژه های طولانی را در هر سطل بررسی کنید.

عبارات اصلی عبارت‌های کلیدواژه‌ای هستند که عموماً کوتاه‌تر و عمومی‌تر هستند – بسته به اینکه با چه کسی صحبت می‌کنید، معمولاً فقط یک تا سه کلمه طول دارند. از سوی دیگر، کلمات کلیدی دم بلند، عبارات کلیدی بلندتری هستند که معمولاً شامل سه یا چند کلمه هستند.مهم است که بررسی کنید که ترکیبی از اصطلاحات اصلی و اصطلاحات بلند مدت را دارید، زیرا این استراتژی به شما یک استراتژی کلیدواژه می دهد که به خوبی با اهداف بلند مدت و بردهای کوتاه مدت متعادل است. این به این دلیل است که عبارات سر به طور کلی بیشتر جستجو می‌شوند، که باعث می‌شود اغلب (نه همیشه، اما اغلب) بسیار رقابتی‌تر و رتبه‌بندی آن‌ها نسبت به اصطلاحات دم بلند دشوارتر باشد. در مورد آن فکر کنید: بدون جستجوی حجم جستجو یا مشکل، به نظر شما رتبه بندی کدام یک از عبارات زیر دشوارتر است؟

چگونه یک پست وبلاگ عالی بنویسیم

وبلاگ نویسی

اگر به شماره 2 پاسخ دادید، کاملاً حق با شماست. اما ناامید نشو در حالی که عبارات سرفصل به طور کلی بیشترین حجم جستجو را دارند (به معنی پتانسیل بیشتر برای ارسال ترافیک به شما)، رک و پوست کنده، ترافیکی که از عبارت «چگونه یک پست وبلاگ عالی بنویسیم» معمولاً مطلوب تر است.چرا؟

زیرا کسی که به دنبال چیزی خاص است احتمالاً جستجوگر واجد شرایط تری برای محصول یا خدمات شما است (با فرض اینکه شما در فضای وبلاگ نویسی هستید) تا کسی که به دنبال چیزی واقعاً عمومی است. و از آنجایی که کلمات کلیدی دم بلند تمایل بیشتری به خاص بودن دارند، معمولاً ساده تر است که بگوییم افرادی که آن کلمات کلیدی را جستجو می کنند واقعاً به دنبال چه هستند. از سوی دیگر، شخصی که عبارت اصلی “وبلاگینگ” را جستجو می کند، می تواند آن را به دلایل زیادی که به تجارت شما مرتبط نیستند جستجو کند.

بنابراین لیست کلمات کلیدی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ترکیبی سالم از کلمات کلیدی اصلی و کلمات کلیدی دم بلند دارید. شما قطعاً خواهان بردهای سریعی هستید که کلمات کلیدی دم دراز برای شما به ارمغان بیاورند، اما همچنین باید سعی کنید در درازمدت شرایط دشوارتر را از بین ببرید.

مرحله 6: ببینید رقبا چگونه برای این کلمات کلیدی رتبه بندی می کنند.

فقط به این دلیل که رقیب شما در حال انجام کاری است به این معنی نیست که شما نیاز به انجام آن دارید. همین امر در مورد کلمات کلیدی نیز صدق می کند. فقط به این دلیل که یک کلمه کلیدی برای رقیب شما مهم است، به این معنی نیست که برای شما مهم است. با این حال، درک کلمات کلیدی که رقبای شما در تلاش برای رتبه بندی هستند، راهی عالی برای کمک به شما در ارزیابی دیگری از لیست کلمات کلیدی است.

اگر رقیب شما برای کلمات کلیدی خاصی که در لیست شما هستند رتبه بندی می کند، مطمئناً منطقی است که روی بهبود رتبه خود برای آنها کار کنید. با این حال، مواردی را که رقبای شما به آنها اهمیت نمی دهند نادیده نگیرید. این می تواند فرصتی عالی برای شما باشد تا با شرایط مهم نیز سهم بازار را در اختیار داشته باشید.درک تعادل اصطلاحاتی که ممکن است به دلیل رقابت کمی دشوارتر باشد، در مقابل اصطلاحاتی که کمی واقعی تر هستند، به شما کمک می کند تعادل مشابهی را حفظ کنید که ترکیبی از اصطلاحات دم بلند و سر اجازه می دهد. به یاد داشته باشید، هدف این است که فهرستی از کلمات کلیدی را به دست آورید که برخی بردهای سریع را فراهم می کند، اما همچنین به شما کمک می کند تا به سمت اهداف بزرگتر و چالش برانگیز سئو پیشرفت کنید.

 

می‌پرسید چگونه متوجه می‌شوید که رقبای شما برای چه کلمات کلیدی رتبه‌بندی می‌کنند؟ جدا از جستجوی دستی کلمات کلیدی در یک مرورگر ناشناس و دیدن موقعیت هایی که رقبای شما در آن قرار دارند، Arel=”noopener” target=”_blank” hrefs به شما امکان می دهد تعدادی گزارش رایگان اجرا کنید که کلمات کلیدی برتر را برای دامنه ای که وارد می کنید به شما نشان می دهد. . این یک راه سریع برای درک انواع اصطلاحاتی است که رقبای شما برای آنها رتبه بندی می کنند.

سفارشات سئو

بدانید که هیچ کلمه کلیدی “بهترین” وجود ندارد، فقط کلمات کلیدی که به شدت توسط مخاطبان شما جستجو می شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، این شما هستید که باید استراتژی بسازید که به شما در رتبه بندی صفحات و افزایش ترافیک کمک کند.بهترین کلمات کلیدی برای استراتژی سئو شما، ارتباط، قدرت و حجم را در نظر می گیرند. شما می خواهید کلمات کلیدی بسیار جستجو شده را پیدا کنید که بتوانید به طور منطقی بر اساس آنها رقابت کنید:

سطح رقابتی که با آن روبرو هستید.

توانایی شما برای تولید محتوایی که از نظر کیفیت بالاتر از رتبه‌بندی فعلی است.

و شما کلمات کلیدی مناسبی برای سئوی وب سایت خود دارید

اکنون فهرستی از کلمات کلیدی دارید که به شما کمک می کند بر روی موضوعات مناسب برای کسب و کار خود تمرکز کنید و سود کوتاه مدت و بلندمدتی را به دست آورید.

مطمئن شوید که این کلمات کلیدی را هر چند ماه یکبار مجدداً ارزیابی کنید – هر سه ماه یکبار معیار خوبی است، اما برخی از کسب و کارها دوست دارند این کلمات کلیدی را حتی بیشتر از آن انجام دهند. همانطور که در SERP ها قدرت بیشتری به دست می آورید، متوجه می شوید که می توانید کلمات کلیدی بیشتری را به لیست های خود اضافه کنید تا با حفظ حضور فعلی خود و سپس رشد در حوزه های جدید علاوه بر آن، با آنها مقابله کنید.خرید بک لینک تضمینی باعث گرفتن نتیجه عالی در نتایج جستجو می شود.

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.