نحوه تایتل بندی

نحوه تایتل بندی

نحوه تایتل بندی

 

نحوه تایتل بندی
نحوه تایتل بندی

نحوه تایتل بندی چگونه با در نظر گرفتن سئو، عنوان صفحه عالی بنویسیم همکاران در حالی که به نمونه هایی در رایانه نگاه می کنند، درباره چیستی عنوان صفحه در سئو بحث می کنند. اگر می‌پرسید که نحوه تایتل بندی در سئو چیست؟ و تعجب می کنید که چگونه می تواند برای شما کار کند، شما تنها نیستید.چه ابتدا عنوان صفحه خود را بنویسید و چه بهترین را برای آخر ذخیره کنید، کسب و کار شما به تاثیر یک عنوان عالی متکی است.

به هر حال، بیش از 50 درصد خریداران از گوگل برای کشف یا یافتن برندهای جدید استفاده می کنند. اگر آنها در حال تحقیق آنلاین هستند، مخاطبان شما در حال اسکن هستند تا آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند. بنابراین، بیایید در مورد چگونگی تأثیر عناوین صفحه بر سئو صحبت کنیم.چگونه یک حسابرسی فنی SEO را اجرا کنیم بسیاری از کارشناسان می گویند که عنوان صفحه یک عامل مهم در صفحه برای سئو است. اما آنها در مورد کدام عنوان صفحه صحبت می کنند؟

در این پست به موارد زیر خواهیم پرداخت:

نحوه تایتل بندیدر سئو چیست؟

چرا عنوان صفحه برای سئو مهم است؟

نمونه های سئو نحوه تایتل بندی

چگونه عناوین صفحات SEO را ایجاد کنیم که برجسته باشند

عنوان صفحه در سئو چیست؟

در حالی که برخی منابع از عبارات عنوان صفحه و تگ عنوان به جای یکدیگر استفاده می کنند، عنوان صفحه نیز می تواند برای توصیف H1 در صفحه وب سایت استفاده شود. تگ عنوان و عنوان صفحه ممکن است یکسان باشد اما نه همیشه.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، اجازه دهید در مورد اصطلاحاتی که استفاده می کنیم صحبت کنیم.

تگ عنوان چیزی است که قرار است در برگه مرورگر و (به احتمال زیاد) صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) نشان داده شود.

مثال برچسب عنوان: HubSpot، “برنامه بازاریابی چیست و چگونه یک برنامه بنویسیم [+ مثالها]

اگر هدف اصلی شما بهبود نرخ کلیک (CTR) است، این یک منبع عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی برچسب های عنوان است.

H1 یک عنوان HTML است و معمولاً بزرگترین و مهم ترین عنوان در یک صفحه وب است. عنوان صفحه در خود صفحه ظاهر می شود و اغلب با استفاده از کدنویسی سبک H1 نشان داده می شود.

مثال H1، HubSpot، نمای صفحه “برنامه بازاریابی چیست و چگونه یک برنامه بنویسیم [+ مثالها]”

بنابراین، یک عنوان صفحه می تواند به تگ عنوان یا H1 اشاره داشته باشد، بسته به جایی که محتوای وب سایت خود را منتشر می کنید. عبارات دیگری که ممکن است به جای “عنوان صفحه” مشاهده کنید عبارتند از:

عنوان مرورگر

عنوان سئو

عنوان وبلاگ

آموزش رایگان سئو داخلی

این می تواند گیج کننده باشد. اگر در بهینه سازی موتورهای جستجو تازه کار هستید، احتمالاً بخشی از دلیل این است که در مورد عنوان صفحه در سئو سؤال می کنید.

برای وضوح، در این مقاله از “عنوان صفحه” برای صحبت در مورد H1 ها و “برچسب عنوان” در هنگام صحبت در مورد عنوان در SERP ها استفاده می کنیم.

همانطور که به خواندن ادامه می دهید، به خاطر داشته باشید که آنچه عنوان صفحه را می نامید کمتر از آنچه می تواند انجام دهد اهمیت دارد.

چرا نحوه تایتل بندی برای سئو مهم است؟

اگر عناوین صفحات مستقیماً در SERP ها نمایش داده نمی شوند، چرا برای SEO مهم هستند؟ زیرا عنوان صفحه قوی می تواند سئو سایت شما را بهبود بخشد و تجربه کاربری را به دلیل برجسته بودن در صفحه بهبود بخشد.

عنوان صفحه در بالای پست قرار دارد. این می تواند به خواننده شما بگوید که پست شما در مورد چیست و آنها را به خواندن مقاله کامل بکشاند.

عنوان صفحه این قدرت را دارد که خوانندگان را بدون نیاز به رقابت با تبلیغات، تکه‌ها و تصاویر برجسته مانند تگ عنوان، فریب دهد و جذب کند.

چند دلیل دیگر وجود دارد که عنوان صفحه شما برای بهینه سازی موتور جستجو مهم است.

1.عنوان صفحه به کاربران و موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند صفحه شما در مورد چیست.

به گفته موتور جستجو، گوگل از عنوان صفحه برای اطلاع از محتوا و ساختار صفحه استفاده می کند. این اطلاعات مستقیماً به رتبه صفحه مربوط می شود.

عنوان صفحه شما به موتورهای جستجو کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا صفحه وب شما هدف جستجو را برآورده می کند یا خیر. می تواند به طور کامل به سؤال کاربر پاسخ دهد.

2.آنها به کاربران اطمینان می دهند که آنچه را که در جستجوی آن هستند یافته اند.

در حالی که برچسب‌های عنوان به کاربران می‌گویند که یک صفحه حاوی چه چیزی است، این برچسب در صفحه ظاهر نمی‌شود. بنابراین، عنوان صفحه تأیید می کند که آنها در جای مناسب هستند. این تجربه بهتری را برای افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ایجاد می کند. دستورالعمل های گوگل همچنین می گوید که تجربه کاربر یک عامل رتبه بندی است.

3.اگر گوگل تگ عنوان شما را اصلاح کند، عنوان صفحه می تواند محتوای صفحه را تایید کند.

گوگل توضیح می دهد که چرا همیشه از تگ عنوان در نتایج SERP استفاده نمی کنند. گاهی اوقات به جای آن از عنوان صفحه استفاده می کنند.

گوگل همیشه از تگ عنوان برای تولید عنوانی که در SERP ها می بینید استفاده نمی کند، و عنوان صفحه شما راه دیگری است که می توانید به خوانندگان و موتورهای جستجو بگویید صفحه شما در مورد چیست.

4.آنها خوانندگان را درگیر و در صفحه شما نگه می دارند.

عنوان صفحه عالی می تواند به کاهش نرخ پرش و افزایش زمان در صفحه کمک کند. این به این دلیل است که بازدیدکننده‌ای که به سرعت آنچه را که در سایت شما به دنبال آن است می‌یابد، احتمال بیشتری دارد که با کلیک بر روی صفحات دیگر سایت شما با پست شما درگیر شود و زمان بیشتری را برای خواندن مطالب شما صرف کند.

در حالی که این داده‌ها یک عامل رتبه‌بندی مستقیم نیستند، هم نرخ پرش پایین و هم زمان ماندگاری برای سئو مهم هستند، زیرا به گوگل نشان می‌دهند که صفحه شما حاوی محتوای باکیفیت است.

نمونه های سئو عنوان صفحه

در این مثال ها می توانید تفاوت های عمده ای را بین عنوان صفحه و تگ عنوان مشاهده کنید.

1.Copyblogger

این عنوان صفحه از Copyblogger شما را با مشخص کردن زمان و زمان مهم به مقاله آنها هدایت می کند.

تگ عنوان زمان را ندارد، اما گنجاندن آن در عنوان صفحه باعث می شود که این صفحه در SERP های مناسب نمایش داده شود.

مثال برچسب عنوان: کپی بلاگر،

2.ahrefs

این تگ عنوان از Ahrefs از عبارت “راهنمای مبتدی” برای برجسته شدن در SERP ها استفاده می کند.

مثال برچسب عنوان: Ahrefs، “تحقیق کلمات کلیدی: راهنمای مبتدی توسط Ahrefs”

با کلیک بر روی مقاله، پیشنهاد را ساده می کنند.

نمونه سئوی عنوان صفحه: Ahrefs، “چگونه برای جستجوی کلمات کلیدی تحقیق کنیم”

 

4.fast company

این تگ عنوان متمایز است زیرا یک مشکل و نحوه حل آن را هدف قرار می دهد.

Fast Company، “بهترین ابزار فعالیت و نکات برای تیم های ترکیبی”

شرکت Fast برای نشان دادن تازگی، 2022 را به عنوان صفحه اضافه می کند. آنها همچنین از یک داستان در عنوان فرعی استفاده می کنند تا خوانندگان را به محتوای خود بکشانند.

مثال سئوی عنوان صفحه: Fast Company، “در اینجا بهترین ابزارها و نکات بهره وری برای تیم های ترکیبی در سال 2022 وجود دارد.”

اکنون، ممکن است از خود بپرسید، “چگونه می توانم شروع کنم؟” در زیر، بیایید بهترین روش‌هایی را که باید هنگام نوشتن عناوین صفحات سئو در نظر داشته باشید، مرور می‌کنیم.

نحوه ایجاد تایتل بندی SEO که برجسته باشند:

1.شامل کلمات کلیدی مرتبط باشید.

در حالی که نمی خواهید عناوین صفحه خود را با کلمات کلیدی پر کنید، هنوز هم ایده خوبی است که کلمه کلیدی اصلی خود را نیز درج کنید.اگر می توانید، قرار دادن آن در نزدیکی جلو می تواند به موتورهای جستجو و کاربران کمک کند تا به سرعت متوجه شوند صفحه شما در مورد چیست.نمونه های SERP برای کلمه کلیدی «چگونه سرفصل های عالی بنویسیم» تا به کاربران کمک کند تا بفهمند عنوان صفحه در سئو چیست.اگر نمی توانید کلیدواژه اصلی خود را وارد کنید، باید سعی کنید گونه ای از کلمه کلیدی خود را بگنجانید که هدف جستجو را برآورده کند.

2.برای کاربر بنویسید.

محتوای شما باید برای خواننده نوشته شود نه برای موتور جستجو.

این بدان معناست که عنوان صفحه شما باید چیزی مفید برای خواننده شما ارائه دهد. معمولاً این اطلاعاتی است که به آنها کمک می کند تا یک مشکل را بهتر درک کنند یا آنها را به یک راه حل نزدیکتر کند. همچنین ممکن است بخواهید احساسات آنها را تحریک کنید.

3.جملات طولانی را امتحان کنید، اما به طول آن توجه کنید.

اگر از کلمات کلیدی رقابتی استفاده می کنید، یک تیتر طولانی اغلب موثرتر است. در واقع، طبق یک مطالعه محتوای Backlinko در سال 2020، سرفصل های 14 تا 17 کلمه ای 76.7 درصد بیشتر از عناوین کوتاه، سهم اجتماعی بیشتری به همراه دارند.عناوین صفحه محدودیت‌های کاراکتر سخت‌گیرانه‌ای ندارند که از قطع شدن برچسب عنوان در SERP جلوگیری می‌کند. در حالی که نیازی به نگرانی در مورد قطع عنوان خود توسط گوگل ندارید، برای اینکه عنوان صفحه برای سئو مفید باشد، باید 60 تا 70 کاراکتر داشته باشد.

عنوان صفحه شما باید به اندازه ای طولانی باشد که خواننده را جذب کند، اما به اندازه ای کوتاه باشد که معنی و هدف صفحه را هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو روشن کند.

4.تکراری نباشید و کلمات کلیدی را پر نکنید.

عنوان صفحه شما نباید شامل چندین نسخه از عبارات کلیدی یکسان باشد.

یک مثال عالی از عنوان یک صفحه بد، «توستر، توستر، توستر آشپزخانه، توستر کالج، توستر 8 تکه، توستر شیرینی | Chris’ Toaster Emporium» است.

عناوینی مانند این بدترین شیوه ها را ترویج می کنند و اغلب منجر به استفاده از عناوین یکسان صفحه در بیشتر (اگر نه همه) صفحات سایت شما می شود.

به علاوه، به کاربران کمک نمی‌کند تا بفهمند چه چیزی در صفحه است.

5.نام شرکت خود را در جلو قرار ندهید.

در بیشتر موارد، وب سایت شما در حال حاضر رتبه بالایی را برای نام شرکت شما خواهد داشت.

از این واقعیت استفاده کنید که موتورهای جستجو به کلماتی که در ابتدای عنوان صفحه ظاهر می شوند وزن بیشتری می دهند. ابتدا عناوین خود را با استفاده از عبارات کلیدی خود و سپس اگر منطقی است نام شرکت خود را شکل دهید.

6.مشخص باشید.

هر صفحه در سایت شما باید هدف خاصی داشته باشد. ایجاد یک عنوان صفحه منحصر به فرد برای یک وبلاگ آسان است. اما سایت های تجارت الکترونیک و کسب و کار اغلب با تکرار مواجه می شوند. سئوی عالی  تایتل بندی در این مثال از عنوان صفحه West Elm به این معنی است که “واحه فضای باز شما در انتظار است” در حالی که برچسب عنوان “مبلمان فضای باز مدرن” را نشان می دهد تا هدف صفحه را نشان دهد.

نحوه تایتل بندی عالی به جلوگیری از خود خوری  ترافیک کمک می کند. خودخوری زمانی اتفاق می افتد که دو صفحه از یک دامنه برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی می شوند و ترافیک را از یکدیگر می دزدند. با عناوین منحصر به فرد صفحه، احتمال کمتری وجود دارد که صفحاتی را ایجاد کنید که گوگل معتقد است کلمات کلیدی مشابهی را ارائه می دهند.

برای بهبود تایتل بندی خود، به ویژگی های صفحه پیش روی خود فکر کنید و سعی کنید آن را توصیف کنید.به عنوان مثال، اگر صفحه ای فقط در مورد “توسترها” است، عنوان باید شامل کلمات کلیدی شما با محوریت توستر باشد. عبارات کلیدی عمومی مانند “لوازم آشپزخانه” را اضافه نکنید.

7.كمك بگيريد.

نوشتن یک عنوان صفحه عالی نیاز به تمرین و آزمایش زیادی دارد. اما می‌توانید با بهره‌گیری از ابزارها و قالب‌های مفید برای ایجاد عناوین اصلی و با کارایی بالا، روند را تسریع کنید.

اگر از روند نوشتن لذت می برید، یکی از این ابزارهای تحلیل سرفصل را امتحان کنید:

CoSchedule

موسسه بازاریابی پیشرفته

گزینه دیگر استفاده از ابزار تحقیق موضوع وبلاگ است که عناوین عالی را نیز ارائه می دهد. اگر این ایده برای شما جذاب است، از HubSpot Blog Ideas Generator استفاده کنید.

سئو کار آسانی نیست.

در حالی که نوشتن عناوین می تواند سخت باشد، لزومی ندارد. هنگامی که بر هنر عناوین صفحات SEO تسلط پیدا کردید، می توانید روی استراتژی های دیگری تمرکز کنید که می توانند ترافیک را به سایت شما هدایت کنند. با سفارش طراحی وب سایت و پشتیانی آنلاین نحوه می توانید سایتی با ترافیک بالا برای خود بسازید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.