بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ 

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ 

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ – در گذشته لینک بیلدینگ بر کمیت متمرکز بود نه کیفیت.

امروز؟ لینک بیلدینگ در امروزه بسیار متفاوت تر از سال های پیش است.اگر در حال ساخت یک استراتژی ساخت لینک هستید، مهم است بدانید که آنی نخواهد بود. این یک فرآیند تدریجی است – حداقل اگر آن را درست انجام دهید.

با این اوصاف، برایان دین از Backlinko.com توانست از طریق استراتژی ساخت لینک معروف به “تکنیک آسمان خراش” ترافیک جستجو را تا 110 درصد افزایش دهد.

صفحاتی که در آن لینک ایجاد می کنید، به ویژه کیفیت و اعتبار آن صفحات، نقش کلیدی در تعیین رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو دارند.

وبلاگ نویسی یک راه واضح برای دریافت بک لینک به وب سایت شما است. با این حال، راه‌های اثبات‌شده زیادی برای ایجاد بهترین لینک‌ها و بالا بردن رتبه شما در SERP وجود دارد.

این پست وبلاگ به شما 13 استراتژی ایجاد لینک بی‌هدف را نشان می‌دهد که می‌توانید امروز به کار بگیرید. آنها به ویژه برای بازاریابان پرمشغله ای که چیزهای زیادی در ظرف خود دارند و می خواهند به جایگاه خود در موتورهای جستجو توجه داشته باشند مفید هستند.

خرید بک لینک

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ  چیست؟

استراتژی‌های لینک‌سازی به تکنیک‌هایی اشاره دارد که بازاریابان و سئوکاران از آن برای وادار کردن سایر وب‌سایت‌ها به وب‌سایت‌های خود استفاده می‌کنند.
مشاوره  = 09960636013
ببینید که چگونه آژانس من می تواند حجم زیادی از ترافیک را به وب سایت شما هدایت کند

SEO – حجم عظیمی از ترافیک SEO را باز کنید. نتایج واقعی را ببینید.
بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

به عنوان مثال، اگر یک سایت تجارت الکترونیکی دارید که لوازم کمپینگ می فروشد، می توانید یک پست وبلاگی در مورد اقدامات احتیاطی ایمنی در کمپینگ بنویسید. وب‌سایت‌های دیگری که در مورد مسائل ایمنی بحث می‌کنند، ممکن است به پست وبلاگ شما پیوند دهند تا کاربران آنها بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد موضوع پیدا کنند.

چرا استراتژی های لینک سازی بسیار مهم هستند؟

ساخت لینک برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مهم است. این یکی از عوامل اصلی است که موتورهای جستجو برای تعیین رتبه بندی استفاده می کنند، به این معنی که چه کسی نتیجه جستجوی صفحه اول را دریافت می کند.
در واقع، صفحاتی که در رتبه اول در SERP های گوگل قرار دارند، به طور متوسط ​​3.8 برابر بیشتر از صفحات 2 تا 10 بک لینک دارند.

هنگامی که تصمیم می گیرید چگونه وب سایت خود را رتبه بندی کنید، گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو به تعداد لینک هایی که به سایت شما منتهی می شوند (و کیفیت آن لینک ها) توجه می کنند.

هر چه سایت های با کیفیت، قابل اعتماد و معتبرتر به شما لینک دهند، پست های وبلاگ و صفحات فروش شما در صفحات نتایج جستجو نمایش داده می شوند.
فراتر از آن، لینک‌ها به وب‌سایت شما به کاربران کمک می‌کنند تا سایت شما را پیدا کنند و می‌توانند ترافیک و اعتماد را افزایش دهند. به هر حال، اگر سایت‌های دیگر فکر کنند شما می‌دانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید، کاربران بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ

13 تا از بهترین و مهم ترین استراتژی لینک سازی

در یک نظرسنجی در سال 2020 که توسط بیش از 800 سئوکار حرفه ای انجام شد، تقریباً 40 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بیش از 1000 دلار در ماه برای ساخت لینک هزینه می کنند.
اما به طور خاص روی چه استراتژی هایی باید سرمایه گذاری کنید؟ و چگونه می توانید لینک های با کیفیت بالا را از وب سایت های دیگر دریافت کنید؟ با دنبال کردن استراتژی های لینک سازی من.

اینها استراتژی هایی است که من در ده سال گذشته برای ایجاد نیل پاتل دیجیتال و تبدیل شدن به یک مرجع در فضای بازاریابی دیجیتال استفاده کرده ام.

آزمایش کنید و استراتژی یا استراتژی هایی را بیابید که برای شما و کسب و کارتان بهترین کار را دارد.

1. از وبلاگ نویسی مهمان استراتژیک استفاده کنید

آیا وبلاگ نویسی مهمان روش قدیمی و مرده است؟ بله و خیر.

روش قدیمی وبلاگ نویسی مهمان انبوه فقط برای پیوندها مرده است. شما نمی خواهید مقاله ای را در سایتی پست کنید که به جایگاه شما مرتبط نیست و دارای اعتبار صفر است فقط برای دریافت بک لینک.

این سبک وبلاگ نویسی مهمان آن را قطع نمی کند. موتورهای جستجو هوشمند هستند و می توانند ببینند که شما برای افزودن ارزش وبلاگ نویسی مهمان نیستید.

با این حال، در یک نظرسنجی در سال 2021، 60 درصد از وبلاگ نویسانی که پاسخ دادند گفتند که بین 1 تا 5 پست مهمان در ماه می نویسند.

اگر می خواهید از مزایای وبلاگ نویسی مهمان بهره مند شوید، باید استراتژیک و معتبر باشید. مطمئن شوید که یک محتوای منحصر به فرد برای سایت دیگر ایجاد می کنید (مثلاً یک مطالعه موردی) و اینکه سایت مرتبط، معتبر است و مخاطبان شما را جذب می کند.

هنگامی که به طور انتخابی به وبلاگ مهمان می‌شوید، از مزایای رتبه‌های بالاتر، ترافیک افزایش یافته و سرنخ‌های واجد شرایط بهره خواهید برد.

2. ایجاد و توزیع اینفوگرافیک

56 درصد از شرکت ها از اینفوگرافیک ها استفاده می کنند و 84 درصد از کسانی که از آن استفاده می کنند آنها را موثر می دانند. این به این دلیل است که امروزه اینفوگرافیک ها هنوز کار می کنند و می توانند نقشی حیاتی در استراتژی ساخت لینک شما داشته باشند.
خوبی اینفوگرافیک ها این است که شما به طور مداوم ترافیک ارگانیک به وبلاگ خود ایجاد می کنید و لینک های با کیفیتی را بدون درخواست حتی به دست می آورید.

آموزش رایگان سئو

13 تا از بهترین و مهم ترین استراتژی لینک سازی – ایجاد و توزیع اینفوگرافیک
اگر آماده ایجاد و تبلیغ اینفوگرافیک خود هستید، پیوندهای زیر را ببینید:

3. در رسانه های اجتماعی فعال شوید

Ahrefs اخیراً یک مطالعه موردی لینک بیلدینگ را تکمیل کرده است. آنها پیوندهایی از پنج ایالت مختلف دریافت کردند
آنها به دلیل تلاش های رسانه های اجتماعی خود هیچ ارتباطی را انجام نداده بودند.

شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی بازاریابی را متحول کرده‌اند و می‌توانند امتیاز بزرگی برای پلن لینک‌سازی و تلاش‌های پست مهمان شما باشند. اگر در رسانه‌های اجتماعی فعال نیستید، به برندتان آسیب رسانده‌اید.

با اشتراک گذاری پست ها، تصاویر و به روز رسانی های جدید فعال شوید. با اشتراک‌گذاری آن در مکان‌های بیشتر با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، به طرفداران خود کمک کنید آنچه را که می‌خواهند ببینند پیدا کنند.

وقتی در رسانه های اجتماعی فعال می شوید، به راحتی می توانید تعامل را افزایش دهید، حتی اگر تازه کار باشید. در نتیجه، برند و سایت خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهید داد که می توانند بهترین پست های شما را با مخاطبان هدف خود به اشتراک بگذارند.

این کار نمایه پیوند شما را بهبود می بخشد و دید شما را به طور کلی تقویت می کند.

4. از لینک های منبع از سایت های مورد اعتماد استفاده کنید

زمان شروع استفاده از پیوندهای منابع از سایت های قابل اعتماد است. یک منبع مانند راهنمای است که شما برای مخاطبان هدف خود ایجاد یا تدوین می کنید.
برخی از سایت‌ها و وبلاگ‌های معتبر مانند فوربس، کارآفرین، هافینگتون پست، جف بولاس، اگزمینر رسانه‌های اجتماعی و کپی‌بلاگر دارای صفحات منبعی هستند که می‌توانید در حین ایجاد صفحات خود از آنها استفاده کنید.

اگر یک سایت پیشرو در جایگاه شما لیستی از وبلاگ های صنعت شما را گردآوری کرده باشد، بازدیدکنندگان آن راحت تر می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

اگر بتوانید یک مقاله منبع بزرگتر از مقاله بالا ایجاد کنید، بک لینک بیشتری دریافت خواهید کرد. می توانید تعداد خود را به 25، 50 یا بیشتر افزایش دهید.

در اینجا چند ایده سرفصل جدید وجود دارد که می توانید برای منبع خود مدل کنید:

25 وبلاگ کپی رایتینگ که برای شما درآمد بیشتری دارد
50 وبلاگ کپی‌نویسی که نمی‌دانستید وجود دارند
27 وبلاگ کپی‌نویسی و بازاریابی محتوا که برای شما ترافیک رایگان می‌فرستد
این نوع منبع می تواند ابزار عالی برای یک تیم بازاریابی باشد. پس از نوشتن، پیوندها را از طریق ارتباط با ایمیل دریافت کنید. یک ایمیل ساده برای همه افرادی که وبلاگ آنها را وارد کرده اید ارسال کنید.

من یک بار برای 30 وبلاگ نویس که در پست منبع خود به آنها اشاره کردم ایمیل فرستادم. دوازده تا از آنها در عرض ده روز به صفحه منبع من پیوند داده شدند و من عشق اجتماعی زیادی دریافت کردم.

اطلاع رسانی ایمیل نسبت به لینک شکسته معمولی یا ایمیل درخواست پیوند بهتر عمل می کند زیرا شما ابتدا به آنها لینک داده اید.

شما سطح معینی از اعتماد را ایجاد کرده اید، و همچنین از آنها قدردانی کرده اید. آنها تمایل بیشتری دارند تا با پیوند دادن به صفحه وب شما، سخاوت شما را متقابل کنند.

5. از استراتژی پیوندهای شکسته استفاده کنید

طبق یک مطالعه Semrush، 42.5 درصد از وب سایت ها دارای لینک های شکسته هستند. شما می توانید با استراتژی لینک شکسته از این سرمایه گذاری کنید.

استراتژی پیوند شکسته ممکن است بهترین راه باشد اگر برای نوشتن محتوا برای وبلاگ یا پست مهمان بیش از حد مشغول هستید.

به عنوان یک بازاریاب پر مشغله، می دانم که شما زمان محدودی برای نوشتن محتوا دارید. این یکی از دلایلی است که چرا تعداد زیادی از بازاریابان محتوای B2C برای ایجاد محتوای جذاب برای مشتریان خود تلاش می کنند.

لینک بیلدینگ شکسته چگونه کار می کند؟

این استراتژی لینک سازی ساده است: صفحاتی را در وبلاگ ها با پیوندهای مرده (پیوندهایی که دیگر کار نمی کنند) پیدا کنید و پیشنهاد کنید پیوند شکسته را با پیوندی به محتوای مشابه در سایت خود جایگزین کنید.

اگر من به یک صفحه وب خاص از وبلاگ نیل پاتل خود پیوند زدم و متوجه شدم که پیوندها مرده هستند، به راحتی می توانم آن را با یک منبع مرتبط و با ارزش دیگر جایگزین کنم. اگر آن صفحه با ارزش به شما تعلق دارد، هم بهینه سازی موتور جستجو و هم یک لینک ارزشمند است.

چندین راهنمای عمیق وجود دارد که به شما در درک مفهوم لینک سازی شکسته و نحوه درست کردن آن در اولین بار کمک می کند. این منابع را واقعاً مفید خواهید یافت:

6. نام تجاری شخصی خود را رشد دهید

یکی از بهترین استراتژی های لینک سازی، رشد برند شما است. نام تجاری شما از افکار شما تکامل می یابد، سپس شروع به بیان بیرونی خود می کند.
وقتی صحبت از ساخت لینک کارآمد می شود، بدانید که مردم به طور طبیعی با رشد برند شخصی شما به شما پیوند می زنند.

منظور من از آن چیست؟ بیایید یک لحظه در اینجا مکث کنیم.

در حالی که ممکن است تعاریف مختلف در دنیای بازاریابی چرخش پیدا کند، پیوند طبیعی پیوندی است که الف) از طریق سرمقاله به دست آمده است، و ب) ارگانیک در زمینه ای که به نظر می رسد.

این بخشی از حمایت مالی نیست و به هیچ وجه پرداخت نمی شود. اغلب، یک پیوند طبیعی اعتباری را در جایی که اعتبار دارد به شما می دهد، و این چیزی است که هر وبلاگ نویس حرفه ای باید دنبال آن باشد.

من تماشا کرده ام که یک پیوند طبیعی چقدر می تواند قدرتمند باشد. هر زمان که یک پست وبلاگ جدید منتشر می کنم، در عرض 24 ساعت، معمولاً پیوندهای جدیدی از وبلاگ های معتبر می بینم.

درآمدی که به کیفیت محتوا و برند شما بازمی گردد. به یک معنا، برند شما نماینده شماست. تعریف من از برند این است که “نماینده شما وقتی آنجا نیستید.”

من بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین بازاریابی می کنم. در طول این مدت، یکی از موثرترین استراتژی هایی که برای رشد برند شخصی خود استفاده کردم، وبلاگ نویسی مداوم بود. وقتی به طور مداوم وبلاگ می نویسید، توجه بیشتری دریافت می کنید

اگر لینک سازی بخشی از استراتژی شماست، وبلاگ نویسی را جدی بگیرید. شما 97 درصد لینک های ورودی بیشتری دریافت خواهید کرد و این نیز رتبه بندی موتور جستجوی شما را بهبود می بخشد.
استراتژی های لینک سازی برای بازاریابان – برند شخصی خود را رشد دهید

7. بک لینک های رقبا را بررسی کنید

اگر رقبای شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری نسبت به شما دارند، ممکن است در مسیر درستی باشند. شما هم می توانید آنجا باشید.

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ 
هیچ چیز به اندازه جاسوسی از رقبای شما قدرتمند نیست تا بدانید پیوندهای آنها از کجا آمده است.

جاسوسی از رقبای خود به شما کمک می کند تا ببینید که آنها برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی می کنند، بهترین لینک های آنها از کجا می آیند و آنچه در حال حاضر انجام می دهند که به موفقیت آنها کمک می کند “تحلیل رقابتی” نامیده می شود.

 

8. بهترین بک لینک های رقیب خود را تکرار کنید

اکنون که می دانید رقبای شما لینک های خود را از کجا آورده اند، باید به سوال بعدی پاسخ دهید: چگونه می توانید موفقیت آنها را تکرار کنید؟
به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که چندین پیوند از وبلاگ های مرتبط، به ویژه در نمایه نویسنده هستند، بدیهی است که وبلاگ نویسی مهمان برای آنها کار می کند.

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ
اگر لینک های آنها از سایت های شرکتی باشد، رقبای شما احتمالاً از طریق ارتباط و شبکه سازی لینک دریافت می کنند.

از سوی دیگر، اگر لینک‌های آنها از سایت‌های با ارزشی مانند Entrepreneur، Forbes، CNN، Huffington Post و مواردی از این قبیل باشد، باید بدانید که احتمالاً یک ستون‌نویس یا ویراستار درگیر است، و این ممکن است یک مکان پولی باشد.

از Ubersuggest برای کمک به تمرکز بر پیوندهایی با دامنه و اعتبار صفحه بالا استفاده کنید. شما پیوندهای طبیعی را از وب سایت هایی می خواهید که گوگل (و بقیه صنعت شما) از قبل به عنوان یک رهبر فکری به آن نگاه می کنند.

9. خلاصه سازی لینک بیلدینگ ایجاد کنید

اخیراً، یک وبلاگ نویس با اولین پست جمع بندی خود، بیش از 20000 صفحه را در شش روز بازدید کرده است.
اگر لینک های مناسب می خواهید، ابتدا باید آن را بدهید. فقط با پیوند دادن به صفحات داخلی خود، با پست های خود خودخواه نباشید. یاد بگیرید که به سایر پست های وبلاگ مفید پیوند دهید.

جمع بندی لینک یک روش قدرتمند برای شبکه سازی و یک استراتژی عالی لینک سازی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیستی از پست های وبلاگ از سایر وبلاگ نویسان ایجاد کنید.

چگونه جمع بندی لینک ایجاد می کنید؟

ابتدا پست های وبلاگ مرتبط با موضوع شما را پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید فهرستی از 50 وبلاگ که با تیترنویسی سروکار دارند جمع‌آوری کنید، به سادگی به Google بروید و این رشته جستجو را امتحان کنید:

عنوان: جمع بندی «کلید واژه شما»

همچنین می‌خواهید به ترافیک و پروفایل پیوند فعلی خود توجه کنید. وبلاگ های بیشتری در صنعت شما ممکن است به پست های شما پیوند داده شوند. هنگام نوشتن پست های جمع بندی خود، با وبلاگ هایی که برای شما ترافیک ارسال کرده اند شروع کنید.

به یاد داشته باشید که وقتی یک پست جمع بندی می کنید، فقط به صفحات داخلی خود پیوند ندهید. صاحبان سایت ممکن است برای پیوند مجدد به شما الهام نشوند زیرا شما از اصل متقابل استفاده نکردید.

به پست‌های آن‌ها پیوند دهید، و احتمال بیشتری وجود دارد که با پیوند دادن به صفحه منبع شما، متقابلاً پاسخ دهند.

10. بک لینک های خود را پیگیری کنید

اکثر مردم زمان و پول خود را صرف دریافت لینک های جدید می کنند، اما وضعیت آنها را ردیابی نمی کنند.

اگر بک لینک های خود را ردیابی نکنید، چگونه متوجه خواهید شد که بیشتر بسازید یا مکث کنید؟ ممکن است در حال حاضر بیش از 800 پیوند به صفحات وب خود داشته باشید، اما وقتی آن را پس از 30 تا 60 روز بررسی کنید، ممکن است برخی از پیوندها از بین رفته باشند.

چرا؟

شما کنترلی بر وبلاگ ها و سایت های معتبری که به شما پیوند می دهند ندارید. صاحبان سایت می توانند به راحتی پیوند شما را از صفحه پست یا منبع خود بدون اطلاع شما حذف کنند.

به همین دلیل است که نظارت بر بک لینک های خود بسیار مهم است.
بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ بک لینک های خود را پیگیری کنید
ابزار بک لینک علاوه بر اینکه می بیند چه کسی به شما لینک می دهد، انکر تکست، DA و اعتبار صفحه هر سایت را نیز نشان می دهد.

همچنین یک نمودار وجود دارد که بک لینک های شما را در طول زمان نشان می دهد. این برای دیدن اینکه آیا استراتژی‌های لینک‌سازی شما نتیجه می‌دهند یا وقت آن است که چیز جدیدی را امتحان کنید مفید است.

11. ستون های محتوا را ایجاد کنید

اگر می خواهید مردم محتوای شما را جدی بگیرند، باید چیزهایی بنویسید که مردم را به فکر وادار کند. ایجاد محتوای مفید،
محتوایی که در واقع به آن‌ها کمک می‌کند کاری انجام دهند، و پیوندها به دنبال آن خواهند آمد.

محتوا مایه حیات کسب و کار آنلاین شماست. چه در حال فروش محصولات اطلاعاتی مانند کتاب های الکترونیکی یا نرم افزاری باشید، چه به محصولات فیزیکی مانند دوربین های دیجیتال و کتاب های چاپی علاقه مند هستید، باید به مردم دلیلی برای تبلیغ خود ارائه دهید.

چالش ایجاد محتوا فرکانس است.

هر چند وقت یکبار باید محتوای جدید را برای مخاطبان هدف خود منتشر کنید؟

بمباران مداوم آنها با پست های وبلاگ یکی پس از دیگری ممکن است مفید نباشد، زیرا به طور کلی منجر به اضافه بار اطلاعات می شود.

چالش واقعی این است که چه زمانی و چند وقت یکبار نیاز به انتشار محتوای جدید برای مشتریان بالقوه و مشتریان خود دارید. برخی از مشتریان اهمیتی نمی‌دهند که شما روزانه پست می‌کنید، اما به نظر می‌رسد که برای دیگران یک قایق از کار است.

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ
این شما را با دو گزینه باقی می گذارد:

از مشتریان خود سوال بپرسید
هر چند وقت یکبار محتوای ستونی ایجاد کنید
اگر گزینه اول را دنبال کنید احتمالاً پاسخ های متفاوتی از مشترکین ایمیل، خوانندگان وبلاگ، مشتریان احتمالی و مشتریان خود دریافت خواهید کرد. این در نهایت کار را پیچیده می کند.

گزینه دوم خیلی بهتره به جای ایجاد و انتشار منظم محتوای جدید، می توانید از دردسر خود خلاص شوید و به طور منظم محتوای ستونی ایجاد کنید.

محتوای ستون چیست؟

به گفته استارک این است:

«مقاله ستونی معمولاً یک مقاله سبک آموزشی است که هدف آن آموزش چیزی به مخاطب است. به طور کلی آنها بیش از 500 کلمه هستند و نکات یا توصیه های بسیار کاربردی زیادی دارند… این سبک مقاله جذابیت طولانی مدت دارد، به روز می ماند (به اخبار یا زمان بستگی ندارد) و ارزش و بینش واقعی را ارائه می دهد.

وقتی شروع به تولید محتوای ستونی می کنید، دیگر برای نوشتن و انتشار پست های جدید در هر روز هفته مشکلی نخواهید داشت، اما ترافیک شما افزایش می یابد.

درعوض، ترافیک کاربران و سایر سایت‌هایی را که به محتوای ارزشمندی که ایجاد کرده‌اید علاقه مند هستند، وارد می‌کنید.

اگر می خواهید نرخ تبدیل را افزایش دهید، ترافیک ارگانیک و ارجاع ایجاد کنید و رتبه بندی جستجوی خود را بهبود بخشید، زمان بیشتری را صرف ایجاد محتوای ستونی کنید. این یک راه عالی برای بهبود پروفایل پیوند شما است.

می‌توانید ستون محتوای خود را با استفاده از سبک «چگونه» قالب‌بندی کنید، مانند این مثال از یارو استارک:

استراتژی های لینک سازی برای بازاریابان – ستون های محتوا را ایجاد کنید
از طرف دیگر، می توانید پست خود را در فهرست برتر قرار دهید، مانند این مورد از Wordtracker.com:

12. بازیابی پیوندها از طریق نامگذاری اجتماعی

بر اساس گزارش Semrush، بیش از 2 درصد از پیوندهای خارجی در سراسر اینترنت شکسته شده اند
احیای پیوند یک موضوع محبوب در بهینه سازی موتورهای جستجو و دنیای رسانه های اجتماعی است. شما می توانید پیوندهای شکسته 404 و موارد ذکر شده را که به وبلاگ شما پیوند نمی دهند، پس بگیرید.

Google Analytics خود را برای 404 صفحه ای که افراد به آنها پیوند می دهند بررسی کنید، سپس در حالی که صفحات 404 را تعمیر می کنید، آنها را به صفحه فعال و مرتبط دیگری نشان دهید.

از طرف دیگر، می‌توانید پیش بروید و صفحه شکسته خود را اصلاح کنید تا پیوندهای خود را بازیابی کنید.

با این حال، ما به ویژه در مورد احیای پیوند از طریق ذکرهای اجتماعی نگران هستیم.

اگر با استفاده از Google Alerts نام تجاری و رسانه های اجتماعی خود را زیر نظر گرفته اید و از آن اشاره ها استفاده نمی کنید، اشتباه کرده اید.
بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ

هنگامی که اینفوگرافیک را با کد انتساب در زیر نمودار منتشر می کنید، هدف شما این است که مردم را وادار کنید تا کد را در وبلاگ خود جاسازی کنند و به شما پیوند دهند.

چه تعداد از این افراد از کد شما استفاده می کنند یا به منبع اصلی پیوند می دهند؟

من بسیاری از اینفوگرافیک های مفید را طراحی و تبلیغ می کنم. بسیاری از سایت ها ممکن است تصمیم بگیرند اینفوگرافیک های من را منتشر کنند تا خوانندگان از آن لذت ببرند.

آنها قرار است به وبلاگ من اعتبار بدهند، اما اگر گرافیک را ذخیره کنند و فقط آن را در پست وبلاگ خود آپلود کنند، چه؟ چگونه می توانم آنچه را که حقاً به من تعلق دارد، پیوند، پس بگیرم؟

این مراحل ساده را دنبال کنید:

مرحله 1: از جستجوی تصاویر گوگل استفاده کنید. یک کلمه کلیدی برای عنوان کامل اینفوگرافیک خود جستجو کنید.
مرحله 2: اینفوگرافیک خود را کلیک کنید و از صفحه بازدید کنید. بررسی کنید که آیا پیوند شما به درستی نسبت داده شده است یا خیر.
استراتژی های لینک سازی برای بازاریابان – بازیابی پیوندها از طریق نامگذاری های اجتماعی
می توانید ببینید که تومر هارل به صفحه اینفوگرافیک من در QuickSprout پیوند داده است.

فراتر از اینفوگرافیک، ممکن است بخواهید بدانید چه کسی URL وبلاگ شما را ذکر می کند. هنگامی که متوجه شدید نام یا URL شما ذکر شده است اما به صفحه وب شما پیوند داده نشده است، می توانید پیوند را درخواست کنید.

13. لینک های تحریریه کسب کنید

لینک های تحریریه تصادفی اتفاق نمی افتد. شما آنها را با ارائه ارزش ایجاد می کنید. این همان چیزی است که گوگل از اولین به‌روزرسانی‌های Google Panda، Penguin، Hummingbird و Mobile-geddon به دنبال آن بوده است.
لینک های تحریریه با ارزش ترین و پرطرفدارترین لینک ها هستند، زیرا به طور رایگان توسط سایت هایی ارائه می شوند که در ازای آن به دنبال چیزی نیستند.

ماهیت پیوندهای تحریریه این است: قبل از اینکه افراد به آن لینک دهند، محتوای شما باید جذاب باشد.

اگر همه پیوندهای شما به صورت دستی به دست آمده یا ساخته شده باشند، در حفظ همه آنها با مشکل مواجه خواهید شد و ممکن است گوگل شما را جریمه کند زیرا نمی توانید همیشه مراقب باشید. برای جلوگیری از اتلاف وقت و تلاش، چرا روی تولید محتوای عالی تمرکز نکنید؟
بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ

من در 30 روز گذشته، اما اگر مهم نبود، آن را نادیده می گرفتم. من هر روز محتوای باکیفیت ایجاد می کنم و هزاران نفر به آن لینک می دهند. پروفایل لینک من از من برای آن تشکر می کند.

آموزش رایگان سئو خارجی

برای به دست آوردن لینک های تحریریه، می توانید وبلاگ نویسی را با یک استراتژی شروع کنید. محتوایی بنویسید که به افراد کمک کند از نقطه A به نقطه B حرکت کنند. آموزش ها و محتوای ستونی بیشتری ایجاد کنید و مطمئن شوید که داده های دقیقی را در تمام محتوای خود لحاظ می کنید.

این راهنما را در مورد چگونگی ایجاد محتوای بهتری که برای شما لینک های سرمقاله ایجاد می کند بخوانید.

سوالات متداول استراتژی های لینک سازی

آیا لینک بیلدینگ مرده است؟
خیر. از تمرکز بر تعداد بک لینک ها به کیفیت بک لینک ها تغییر کرده است.

استراتژی ساخت لینک چیست؟

تمرین به دست آوردن پیوندهایی به وب سایت شما برای بهبود اعتبار و رتبه بندی موتورهای جستجو. استراتژی های رایج لینک سازی شامل ایجاد اینفوگرافیک و ارسال مهمان است.

آیا برای بک لینک دادن به سایت دیگری به مجوز نیاز دارم؟
خیر، برای پیوند به سایت دیگری نیازی به مجوز ندارید.

رایج ترین استراتژی ساخت لینک چیست؟
وبلاگ نویسی مهمان یکی از محبوب ترین استراتژی های لینک سازی است. همه چیز در مورد ایجاد محتوای با کیفیتی است که مردم می خواهند به آن لینک دهند.

بهترین راه برای یافتن اعتبار وب سایتی که به شما بک لینک می دهد چیست؟
از ابزاری مانند Ubersuggest برای یافتن Domain Authority برای وب سایت هایی که به شما بک لینک می دهند استفاده کنید.

نتیجه گیری: استراتژی های لینک سازی

پروفایل لینک وب سایت شما یکی از مهم ترین عوامل برای رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو است. به یاد داشته باشید، گوگل به تعداد لینک هایی که به صفحات شما اشاره می کنند اهمیت نمی دهد، بلکه به تجربه ای که برای کاربران ایجاد می کنید اهمیت می دهد.
در مورد وبلاگ نویسی، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بهینه سازی موتورهای جستجو و هر تکنیک بازاریابی دیگری که برای ایجاد لینک استفاده می کنید، هوشمند و استراتژیک باشید.

بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ 

چالش واقعی شما لینک سازی نیست، بلکه کسب لینک های با کیفیت، قابل اعتماد و طبیعی است. این به این دلیل است که دیگر به تعداد پیوندها مربوط نمی شود – کیفیت مهم است.

این استراتژی‌های بی‌سابقه لینک‌سازی را دنبال کنید، و در راه ساختن یک وبلاگ موفق خواهید بود که هم کاربران و هم گوگل آن را دوست خواهند داشت.
بهترین و مهم ترین استراتژی های لینک بیلدینگ

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.