مهم ترین استراتژی های لینک سازی

مهم ترین استراتژی های لینک سازی

مهم ترین استراتژی های لینک سازی

 

تا به حال وبلاگی را در مورد مهم ترین استراتژی های لینک سازی مطالعه کرده اید؟ استراتژی ها را امتحان کرده اید، فقط برای به دست آوردن:بدون پاسخ، یاپاسخ هایی که از شما می خواهند برای پیوندها هزینه کنید؟به قدری بد می شود که اکثر افرادی که سئو کار می کنند لینک سازی را به عنوان یک شاهکار غیرممکن اعلام کرده اند.چرا لینک بیلدینگ دردناک ترین بخش سئو است؟عمدتاً، زیرا انجام آن در مقیاس سخت است، زیرا به چیزی نیاز دارد که مقیاس پذیر نیست:

ایجاد روابط.ساخت بک لینک جالب ترین بخش در مورد سئو نیست.اما، این سنگ بنای بهترین شیوه های سئو است. خوشبختانه، انجام آن آنقدر که فکر می کنید غیرممکن نیست.همه ما لیست های طولانی از ارتباطات در سطح صنعت نداریم تا محتوای خود را مستقیماً تقویت کنیم. اما شما می توانید و باید آنها را بسازید. در واقع، آنها سنگ بنای افزایش بک لینک ها خواهند بود.به‌جای بازگرداندن تکنیک‌های برتری که احتمالاً تا به حال ۱۰۰ بار خوانده‌اید، تصمیم گرفتیم از افرادی که وب‌سایت‌های موفقی را اداره می‌کنند بپرسیم چه تکنیک‌هایی واقعاً برای آن‌ها مفید بوده است.با استفاده از این روش‌ها (کلاه سفید)، سئوکاران متخصص ما هزاران بک لینک با کیفیت بالا ایجاد کرده‌اند که مستقیماً به رشد یک کانال ورودی با تأثیر بالا کمک می‌کنند.

در این پست، 9 مورد از موفق ترین استراتژی ها را برای ایجاد لینک توسط بازاریابان حرفه ای بررسی می کنیم. استراتژی های لینک سازی که در واقع می توانید از آنها استفاده کنید.

استراتژی ساخت لینک چیست؟

8استراتژی برای ساخت لینک

1.آمار صنعت را مدیریت کنید

2.آن را شخصی کنید

3.اطلاع رسانی دستی

4.استراتژی تبادل بک لینک مثلثی

5.با خبرنگاران تماس بگیرید

6.به گروهMastermind بپیوندید

7.از جوامع لینک سازی استفاده کنید

8.تکنیک آسمان خراش

چرا استراتژی های لینک بیلدینگ سخت هستند؟

سوالات متداول در مورد مهم ترین استراتژی های لینک سازی

استراتژی ساخت لینک چیست؟

استراتژی ساخت لینک فرآیندی است که در آن مدیران وب‌سایت‌ها منابعی را از سایر وب‌سایت‌ها جمع‌آوری می‌کنند که به محتوای خودشان پیوند می‌دهند. نمایه قوی از بک لینک ها – پیوندهایی از سایر وب سایت ها به محتوای خود – یکی از مهم ترین سیگنال های رتبه بندی گوگل است.هرچه تعداد افراد بیشتری به وب سایت شما پیوند داده شود، اثبات اجتماعی بیشتری برای مرتبط بودن وب سایت شما وجود دارد. در حالی که می توانید به طور ارگانیک از انتشار محتوای قوی بک لینک دریافت کنید، همچنین می توانید از استراتژی هایی برای ساخت عمدی آنها استفاده کنید

در اینجا لیستی از 9 استراتژی وجود دارد که دیگران آنها را امتحان کرده و آزمایش کرده اند – و واقعاً کارآمد بوده اند.

1.آمار صنعت را مدیریت کنید

ایجاد مرکزی از مرتبط ترین آمارها در صنعت شما برای ساخت بک لینک های با کیفیت معجزه می کند.

سازندگان محتوا همیشه به دنبال آمار هستند. آنها ساخت محتوای مبتنی بر داده را دوست دارند و برای پشتیبان آن به داده نیاز دارند. اگر بتوانید آمار را در یک صفحه تنظیم کنید، به سازندگان محتوا کمک می کند زمان تحقیق را کاهش دهند.شما نیازی به مالکیت داده ها ندارید. حتی زمانی که به منابع ثانویه خود استناد می کنید، داشتن یک لیست منتخب از آمارهای صنعت که واضح و دقیق است کار را انجام می دهد. این پست ها به عنوان صفحات منبع هم برای جستجوگران و هم برای سازندگان محتوا عمل می کنند.

استیون مک‌دونالد، بنیان‌گذار Kingspoint، می‌گوید که با استفاده از این تاکتیک لینک‌سازی، توانسته است «لینک‌هایی را از TechCrunch، Intercom، Forbes، Shopify و Mailchimp بیابد. من برای همه پست های آماری “صنعت” که منتشر کرده ام رتبه اول را دارم. من بیش از 6000 بک لینک در طول 3-4 سال با استفاده از این تاکتیک (به پست های وبلاگ آمار) به دست آورده ام.استراتژی های لینک سازی صفحه آمار صنعت

نمونه ای از آمار صنعت انتخاب شده به عنوان محتوای با کیفیت بالا.

وبلاگ نویسی مهمان هنوز هم برای ما عالی عمل می کند. مزیت استفاده از آن در سال 2022 افزایش قابل توجه کیفیت کار است. بنابراین اگر خود را در “کفش” گیرنده قرار دهید، متوجه خواهید شد که گسترش قالب بندی شده موثر نیست. حتی اگر پاسخ مثبتی دریافت کنید، از یک وب سایت با کیفیت پایین خواهد بود. به همین دلیل است که نکته کلیدی استفاده از ایمیل شخصی سازی شده است.

ارسال مهمان برای یک قطعه محتوا به تحقیق، زمان و تلاش نیاز دارد تا نتایج با کیفیتی تولید شود. راز این است که به شما نشان دهیم وبلاگ را می شناسید، به خوانندگان و برند آنها اهمیت می دهید و چیزی ارزشمند تولید می کنید.

کوشالی اثربخشی را به دو نکته اصلی نسبت می دهد:

بک لینک های مرتبط

وقتی محتوایی می‌نویسید، می‌توانید در وب‌سایت‌های مرتبط – از جمله خودتان – قرار بگیرید تا ترافیک را افزایش دهید. همچنین، از آنجایی که این لینک‌ها از نظر متنی خوب هستند، سایت شما در گوگل رتبه بهتری خواهد داشت.

بک لینک رایگان

به گفته ایرینا، “ما به بک لینک های پولی اعتقاد نداریم. نه تنها به این دلیل که گوگل می تواند شما را به خاطر این تاکتیک های کلاه سیاه با آسیب رساندن به  شما جریمه کند

اعتبار سایت، بلکه به این دلیل که هرگز نمی دانید که آیا این بک لینک ها در آینده باقی خواهند ماند یا خیر

آیا می خواهید از طریق SEO به اهداف ARR برسید؟

ما برای مقیاس سئو و رسیدن سریعتر به اهداف ARR خود، یک کلاس مطالعه موردی و مبتنی بر داده ایجاد کرده ایم.

مقیاس بندی سئو

رشد بک لینک سالم

«اگرچه این کار به صبر زیادی نیاز دارد، اما دلیل دیگری که باعث می‌شود پست مهمان به یکی از مؤثرترین روش‌های سئو تبدیل شود، این است که در طول زمان یک سبد بک لینک سالم ایجاد می‌کنید.

با انتخاب وب‌سایت‌های قابل اعتماد و دارای اعتبار دامنه بالا، می‌دانیم که خطر آسیب رساندن به رتبه سئوی خود و سقوط آن را نداریم.»

لینک های با کیفیت به محتوای باکیفیت نیاز دارند. این ممکن است به شکل پست های وبلاگ، اینفوگرافیک، بینش منحصر به فرد یا هر نوع محتوا باشد.

این استراتژی همچنین رتبه بندی کلمات کلیدی را در کشور مورد نظر بهبود بخشید، از جمله رتبه اول برای “آژانس بازاریابی دیجیتال” و “خدمات توسعه وب” و بهبود 227 درصدی در سرنخ های B2B.

روشی که او سایت ها را معرفی می کند به موارد زیر بستگی دارد:

ارتباط موضوعی با وب سایت شما

نسبت لینک ورودی به خروجی

یک پروفایل بک لینک قوی

ترافیک جستجوی ارگانیک که وب سایت دریافت می کند.

نوع کلمات کلیدی که وب سایت برای آنها رتبه بندی می کند.

استراتژی های لینک سازی وبلاگ نویسی مهمان

2.آن را شخصی کنید

ایمیل های هرزنامه هم برای فرستنده و هم برای گیرنده دردسر هستند.

برای ایجاد نتایج با کیفیت، باید یک عنصر انسانی در هر تعامل وجود داشته باشد.

«به منظور ایجاد یک همکاری طولانی مدت با شرکای محتوا، ضروری است که مکالمات خود را سبک تر کنید.

لازم نیست کل داستان زندگی خود را بگویید یا ایموجی ها را روی هم انباشته کنید، اما هر از چند گاهی یک شوخی کوچک بیندازید. وقتی نام شما در صندوق پستی آنها ظاهر می شود، مردم شما را به یاد می آورند و ارتباط مثبتی ایجاد می کنند.

با استفاده از این استراتژی،  به راحتی قادر به ساخت 8 بک لینک در هفته و رتبه بندی دامنه Ahrefs است که همچنان در حال افزایش است.

3.اطلاع رسانی دستی

هیچ چیز مانند انجام کاری که مقیاس پذیر نیست وجود ندارد.

گاهی اوقات، این بهترین راه است.

ساموئل کوئینسی ادواردز، مدیر ارشد بازاریابی SEO.co، دسترسی دستی را به عنوان یک تاکتیک لینک سازی که به او اجازه ساخت هزاران لینک را می دهد، شناسایی می کند.

ما لینکدین، توییتر و دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را جست‌وجو می‌کنیم تا تحقیقات خود را در مورد مخاطبین، لحن صدای آنها و علایق آنها انجام دهیم. هنگامی که آدرس ایمیل آنها را پیدا کردیم، ایمیل‌های تنظیم‌شده دستی را برای مخاطبین انتشارات ارسال می‌کنیم تا خود، مشتری‌مان را معرفی کنیم و این که ذکر چگونه برای نشریه مفید است.

بسته به آنچه در مرحله تحقیق پیدا می کنیم، لحن صدا ممکن است بازیگوش یا جدی تر باشد. نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که مهم نیست با چه کسی تماس می گیرید، آنها فقط یک فرد معمولی در طرف دیگر رایانه هستند که ایمیل را می خوانند، بنابراین ما مطمئن هستیم که مودب، مستقیماً به این نکته توجه می کنیم و از آنها قدردانی می کنیم. زمان و ملاحظه.”

4.استراتژی تبادل بک لینک مثلثی

یکی دیگر از مهم ترین استراتژی های لینک سازی استراتژی تبادل بک لینک مثلثی است.

استراتژی تبادل بک لینک مثلثی یک رابطه پیوند سه طرفه برد-برد است.

Foti Panagiotakopoulos، بنیانگذار GrowthMentor، تنها با استفاده از این استراتژی، در حدود 6 ماه از 154 دامنه ارجاع دهنده dofollow با میانگین رتبه دامنه 65.7 بک لینک دریافت کرد. او می گوید: «برای اینکه این استراتژی کار کند، باید به وب سایت دیگری دسترسی داشته باشید که دارای DR60+ است. اساساً این یک مبادله بک لینک توربو شارژ است که در آن می گویید «هی! اگر بتوانید به من یک بک لینک به سایت دیگرم (هدف) بدهید، یک بک لینک در این وب سایت DR60+ دریافت خواهم کرد.»

استراتژی ساخت لینک رشدمنتور

صفحه‌گسترده Foti که مبادله پیوندها را در استراتژی مثلث پیگیری می‌کند

«چیزی که این امر را خاص می‌کند این است که مبادله غیردو جهته است، که گرفتن «بله» در تلاش برای اطلاع‌رسانی را بسیار آسان‌تر می‌کند. او همچنین می گوید: “نکته شماره 1 من برای ایجاد پیوند به روش کلاه سفید این است که دوستان بیشتری پیدا کنید.”

ما راهنمای مصاحبه با مشتریان برای محتوایی که با آنها طنین انداز می شود ایجاد کردیم

برای رشد محتوا ایجاد کنید

راهنما را دریافت کنید

5.با خبرنگاران تماس بگیرید

روزنامه‌نگاران فرصت‌های منحصربه‌فردی برای ایجاد لینک در اختیار بازاریابان محتوا قرار می‌دهند. آنها را به عنوان اینفلوئنسرها ببینید که می توانند از ارتباطات خود برای پیوند دادن به شما استفاده کنند.

6.به گروه Mastermind بپیوندید

ملانی آلن، مالک Partners in Fire، می‌گوید که مؤثرترین استراتژی لینک‌سازی که از آن استفاده کرده است، پیوستن به یک گروه مغز متفکر بوده است

«بله، برای پیوستن باید هزینه می پرداختم، و این در واقع یک گروه ساخت لینک نیست. اما این یک گروه پر از وبلاگ نویسان دیگر در حوزه من است که همه مایلند به یکدیگر کمک کنند و محتوای یکدیگر را به اشتراک بگذارند. این برای رشد وبلاگ من بسیار مفید بود.

از زمان پیوستن به گروه، اعتبار دامنه من از 27 به 56 ارتقا یافته است.

7.از جوامع لینک سازی استفاده کنید

جوامع لینک بیلدینگ فضاهای آنلاینی مانند گروه های فیس بوک، اسلک یا لینکدین هستند که بازاریابان محتوا به آن می پیوندند و فرصت های ایجاد لینک را با یکدیگر تبادل می کنند.

مدیر بازاریابی شرکت Outback Team Building & Training، داتیس محسنی پور می گوید که با استفاده از چنین شبکه هایی توانسته اند:

ترافیک ارگانیک سایت آنها در 6 ماه دو برابر شود

تعداد کل سایت های ارجاع دهنده منحصر به فرد را تا 40 درصد افزایش دهید

اعتبار دامنه Ahrefs را از 48 به 62 افزایش دهید

برای پرس و جوهای هدفمند مربوط به همه پست های وبلاگ جدید ایجاد شده در 5 رتبه برتر قرار بگیرید

استراتژی های ایجاد پیوند و جوامع

من به دنبال مشارکت کنندگان در این پست وبلاگ در یک انجمن ایجاد پیوند هستم

علاالدین جیدانی در Hustler Ethos از همین استراتژی استفاده می‌کند، و همچنین در صورت امکان در وبلاگ نویسی مهمان ارتباط برقرار می‌کند.

برای شرکت او، این استراتژی منجر به افزایش رتبه دامنه از 0 به 41 در مدت سه ماه شد. از طریق این گروه‌ها، او “102 لینک برای سایت شخصی [خود] و حدود 210 پیوند برای همه افراد درگیر در این فرآیند دریافت کرد.”

8.تکنیک آسمان خراش

ما نمی‌توانستیم بدون صحبت در مورد تکنیک آسمان‌خراش، یک پست لینک‌سازی داشته باشیم.

بله، ظاهرا کار می کند. AbdulGaniy Shehu، بنیانگذار و استراتژیست محتوای اصلی در Your Content Mart، می گوید که این تاکتیک منجر به رشد 36 درصدی MoM در ترافیک ارگانیک تا 36 درصد شد. صفحه آسمان‌خراش او همچنین برای بیش از 800 کلمه کلیدی ارگانیک رتبه‌بندی می‌شود و تقریباً 3300 بازدیدکننده در ماه دارد، با 20 درصد تبدیل.

مرحله 1: محتوای با عملکرد برتر در SERP ها را تجزیه و تحلیل کنید

صفحات با رتبه برتر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) را تجزیه و تحلیل کنید تا درک دقیقی از هدف جستجو و آنچه که صفحات رتبه بندی فعلی در حال حاضر انجام می دهند داشته باشید.این کمک می کند تا هدف جستجو، نوع محتوایی را که مردم از نظر کلمه کلیدی می خوانند، صفحات رتبه بندی فعلی به خوبی انجام می دهند و از کجا عقب هستند و غیره کمک می کند.تکنیک آسمان‌خراش استراتژی‌های ساختمان را پیوند می‌دهد

مرحله 2: نوشتن طرح کلی محتوای مبتنی بر SERP

یک طرح کلی مبتنی بر SERP ایجاد کنید زیرا مبتنی بر علم و تحقیق است و نه حدس و گمان.البته، اگر صفحه ای برای یک کلمه کلیدی خاص در رتبه بالایی در گوگل قرار گرفته باشد، به این معنی است که آنها در واقع کاری را به درستی انجام می دهند. هدرهای اصلی که در تمام نتایج SERP مشترک هستند را شناسایی کنید.

این همچنین به مشارکت‌کنندگان مختلف تیم شما در طول فرآیند ایجاد محتوا کمک می‌کند تا مهم‌ترین عناصر را از تحقیقات تکمیل‌شده، از جمله عناصر استراتژیک مانند ساختار URL، و جنبه‌های مرتبط با محتوا مانند متن جایگزین و عنوان‌های فرعی، متمایز کنند.

مرحله 3: محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید که دارای زاویه منحصر به فرد باشد

محتوای تکراری تنها چیزی نیست که باید از آن ترسید. در مورد بازگرداندن همان چیزی که در اینترنت می بینید بارها و بارها چطور؟

با تلاش برای ایجاد محتوایی که مزیت متفاوتی ارائه می دهد، چیزی 10 برابر بهتر و ارزشمندتر برای مخاطبان ارائه می دهید. سعی کنید زاویه منحصر به فردی را در نظر بگیرید که محتوای شما از آن برخوردار است که سایر صفحات ندارند.

برخی از عناصری که ممکن است بخواهید شامل شود:

اطلاعات عملی تر

تصاویر و اسکرین شات ها

ویدئوهای مرتبط تعبیه شده

اسلاید ارائه

مرحله 4: سئوی درون صفحه

بهینه سازی روی صفحه حیاتی است. با وجود اینکه تکنیک Skyscraper به عنوان یک استراتژی ساخت لینک شناخته می شود، هنوز باید تمام کادرها را برای رتبه بندی آن بررسی کنید.

استفاده از تگ عنوان مناسب

داشتن کلمات کلیدی اولیه در جای مناسب

ایجاد یک تگ عنوان و توضیحات متا جذاب و بهینه شده

استراتژی های لینک سازی

مرحله 5: با افرادی ارتباط برقرار کنید که به نتایج برتر در SERP پیوند دارند

این جایی است که بخش پیوند بیلدینگ وارد می شود. پس از ایجاد “بهترین” و قطعه 10xed، با کسانی که به صفحه رقیب خود لینک می دهند ارتباط برقرار می کنید و آنها را متقاعد می کنید که منبع شما منبع بهتری برای پیوند دادن است.

باز هم، اگر بتوانید دوستانی پیدا کنید، این بهترین کار را دارد.

چرا استراتژی های لینک بیلدینگ سخت هستند؟

ساخت لینک به درستی 100% به روابطی که می توانید بسازید بستگی دارد.

آنقدرها هم مقیاس پذیر نیست.

برای پیوندهای با کیفیت بالا، باید با افرادی که وب سایت های خوبی با خوانندگان واقعی دارند، روابط برقرار کنید. شما نمی توانید برای افرادی که از آنها بخواهید در صفحه خود منتشر کنند یا به شما پیوند دهند، اسپم ارسال کنید – باید با آنها ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول در مورد استراتژی های لینک سازی

آیا لینک سازی سخت است؟

ساخت لینک سخت نیست، اما نیازمند زمان و تعهد زیادی است. برای شروع ساختن پیوندها و ایجاد بک لینک واقعی، باید ارزشی را برای خوانندگان، روزنامه نگاران، تولیدکنندگان محتوا با ارائه داده های مفید و به خوبی تحقیق شده، یا به وب سایت میزبان، با ارائه چیزی در مقابل، ارائه دهید.

چگونه یک خیابان لینک بیلدینگ را اجرا می کنید

لینک بیلدینگ یک بازی هنر و اعداد است.

راه های مختلفی برای ایجاد لینک به وب سایت شما وجود د وبا خرید بک لینک قوی و تضمینی  چه نوشتن محتوای جدید برای انتشار در یک وب سایت دیگر (وبلاگ نویسی مهمان) یا واداشتن وب سایت ها برای درج پیوندهای شما در محتوای موجود (ویرایش های طاقچه)، راه های بی پایانی برای دریافت پیوندهایی وجود دارد که به وب سایت شما اشاره می کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.