بک لینک WEB 2 چیست | مزایای بک لینک وب 2

بک لینک WEB 2 چیست | مزایای بک لینک وب 2

بک لینک WEB 2 چیست | مزایای بک لینک وب 2

یکی از بهترین راه ها برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو، ایجاد بک لینک است. و یکی از بهترین راه ها برای ایجاد بک لینک رایگان امروزه استفاده از پلتفرم های وب 2.0 است.
در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به اینکه Web 2.0 چیست و چگونه می تواند به شما در افزایش رتبه شما کمک کند. همچنین برخی از مزایای استفاده از سایت‌های رایگان وب 2.0 برای بک لینک‌های با کیفیت را پوشش می‌دهیم، نحوه شروع کار را به شما آموزش می‌دهیم و نکات حرفه‌ای را به شما می‌دهیم. شما میتوانید برای خرید بک لینک وب 2 ، WEB 2 بر روی

خرید بک لینک

کلیک کرده و سفارش خود را ثبت کنید .
در نهایت، فهرستی از سایت‌های وب 2.0 با سطح بالای DA و رایگان برای شروع شما ارائه می‌کنیم.

لیست وب 2.0 ما به همراه هر چیز دیگری که در این مقاله ارائه شده است برای تبدیل این ابزار به زرادخانه لینک بیلدینگ شما بیش از اندازه کافی خواهد بود .

بک لینک وب 1 چیست و تفاوت آن با بک لینک وب 2

وب سایت های وب 1.0 ثابت بودند – شما فقط می توانستید آنها را بخوانید. تعامل بسیار کمی بین کاربران وجود داشت، هیچ بخش نظر یا کانال دیگری برای ارائه هر نوع بازخوردی به ناشران وجود نداشت.

اکنون اینترنت به مکانی تبدیل شده است که مردم برای تولید محتوا و همچنین تعامل با محتوا به آنجا می روند.

به سادگی، این همان چیزی است که از وب 2.0 استفاده می شود. سایت های وب 2.0 پویا هستند و به کاربران این امکان را می دهند که صفحات خود را ایجاد کنند، نظر بدهند، تصاویر یا پیوندها را پست کنند و با سایر کاربران به روش های مختلف تعامل داشته باشند.

وبلاگ ها، سایت های شبکه های اجتماعی و پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو همگی نمونه هایی از سایت های وب 2.0 هستند. اما وقتی از دیدگاه SEO در مورد وب 2.0 صحبت می کنیم، به طور کلی در مورد وب سایت هایی صحبت می کنیم که به شما امکان می دهند وب سایت های کوچکی را بر روی پلت فرم خود ایجاد کنید.

این خدمات منبعی عالی و رایگان برای ایجاد لینک هستند زیرا شما کنترل کاملی بر وب‌سایت‌های کوچک، محتوای موجود در آن‌ها و آنچه که آنها به نوبه خود به آن‌ها پیوند می‌دهند، دارید.

مزایای بک لینک وب 2

قدرت

اول و مهمتر از همه، Web 2.0 عموماً دارای DA (مرجعیت دامنه) بالا هستند. از آنجایی که اعتبار وب سایت ها یکی از مواردی است که هنگام تعیین رتبه بندی صفحه سنجیده می شود، پیوندهای این وب سایت های کوچک می توانند برای SEO شما عالی باشند.

این قدرت استفاده از آنها را نیز بسیار ایمن می کند. در حالی که توصیه نمی کنیم با حجم وب 2.0 که برای بک لینک می سازید دیوانه شوید، هنوز هم سخت است که خودتان را با آنها به دردسر بیندازید.

قدرت آنها همچنین آنها را به دارایی های بزرگی تبدیل می کند تا از آنها به عنوان ویژگی های سطح 2 برای تقویت بک لینک های خود استفاده کنند. چند پیوند PBN یا ویرایش های خاص را به آنها نشان دهید تا واقعاً آنها را تقویت کنید.

سهولت استفاده

وب سایت های وب 2.0 به شما این امکان را می دهند که URL ها را هر طور که صلاح می دانید جاسازی کنید و مستقیماً به سایت های خود پیوند دهید. شما به هیچ نوع تاییدی نیاز ندارید

راه اندازی و استفاده از پلتفرم ها نیز بسیار آسان است، به همین دلیل است که در وهله اول ایجاد شدند – به عنوان جایگزینی برای استفاده از چیزی مانند وردپرس یا HTML برای ساختن سایتی برای کسانی که مهارت های لازم را ندارند.

کنترل

علاوه بر پیوندهایی که در سایت های کوچک وب 2.0 خود ایجاد خواهید کرد، بر محتوا نیز کنترل دارید. این بدان معنی است که شما می توانید با نوشتن مقالاتی در مورد موضوعات در طاقچه خود و انتخاب هر متن لنگر که می خواهید، بک لینک های بسیار مرتبط ایجاد کنید. پلتفرم های ذکر شده در لیست ما نیز به شما بک لینک های dofollow می دهند.

دارایی های اضافی برای رتبه بندی

استفاده از Web 2.0 برای ایجاد بک لینک عالی است، اما آنها همچنین سایت ها و صفحات دیگری را برای رتبه بندی در SERP به شما می دهند.

می‌توانید در حالی که از قدرت ذاتی آنها استفاده می‌کنید، آن‌ها را برای هر چیزی که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید (این اغلب می‌تواند کار را کمی آسان‌تر از رتبه‌بندی یک سایت معمولی کند)، و سپس از طریق بک لینک‌هایی که ایجاد کرده‌اید، ترافیک را به سایت اصلی خود هدایت کنید.

سایت‌های وب 2.0 معمولاً دارای نرخ خزیدن بسیار سریع نیز هستند، که آنها را به ابزار خوبی برای تلاش برای نمایه‌سازی محتوای دیگر تبدیل می‌کند.

هزینه

آیا ما به رایگان بودن آنها اشاره نکرده ایم؟

دیگر هرگز نگران بک لینک ها نباشید (لینک سازی مدیریت شده)
آیا استفاده از وب 2.0 برای پیوندها سئوی کلاه خاکستری در نظر گرفته می شود؟
پاسخ از نظر فنی بله است.

هر کاربر می تواند محتوا را در سایت های رایگان وب 2.0 تولید، ویرایش یا به روز کند. اگر این کار به خاطر لینک سازی انجام شود، قطعا کلاه خاکستری است. ترفند فقط انجام حداقل تلاش است تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

توصیه می شود در سایت های وب 2.0 خود حضور فعال داشته باشید و همچنین محتوای با کیفیتی برای آنها ایجاد کنید. آنها را به روز نگه دارید، هر از چند گاهی محتوای جدید پست کنید، و به طور کلی فقط مطمئن شوید که خیلی اسپم یا بی کیفیت به نظر نمی رسند.

هنگامی که در حد اعتدال ساخته می شود، استفاده از سایت های وب 2.0 برای تولید بک لینک خطر بسیار کمی دارد. در واقع ریسک آنقدر کم است که بسیاری از مردم به اشتباه آنها را سئو کلاه سفید می دانند و از آنها برای کمپین های ساخت لینک کلاه سفید استفاده می کنند.

این به دلیل اقتدار و اعتماد ذاتی است که دامنه های ریشه دارند.

نحوه دریافت بک لینک وب 2.0

بنابراین اکنون که مزایای استفاده از Web 2.0 را می‌دانید، احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه شروع کنید.
1. چه ایجاد یک وب سایت با یک شروع کنید و به پنج یا ده گسترش دهید. بهترین شرط شما این است که به سایت های وب 2.0 که در زیر لیست شده اند بچسبید.
2. یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. هنگامی که دامنه Web 2.0 خود را ایجاد می کنید، در صورت امکان برخی از کلمات کلیدی خود را به نام دامنه اضافه کنید. سپس، تمام جزئیات حساب را پر کنید: اطلاعات تماس، درباره، پسندیدن و نپسندیدن، و غیره. تا حد امکان کامل و واقعی به نظر برسد.
3. محتوا ایجاد کنید. محتوای با کیفیتی برای دامنه وب 2.0 خود ایجاد کنید که به سایت یا سایت هایی که قصد دارید به آنها پیوند دهید مربوط باشد. می‌توانید پست‌های خود را به عناصر خاصی از سایت اصلی که می‌خواهید افراد را به آن جذب کنید، ارائه دهید. عکس یا فیلم را نیز اضافه کنید.
4. لینک ها را رها کنید. می توانید ادامه دهید و لینک ها را به دلخواه در محتوای خود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که برخی از پیوندهای مرجع خروجی را نیز وارد کنید. ما توصیه نمی کنیم در هر وب 2.0 بیش از یک یا دو بار به سایت اصلی خود پیوند دهید. برخی از افراد دوست دارند منتظر بمانند تا سایت ایندکس شود تا پیوندها را وارد کند، اما ما فکر نمی‌کنیم که خیلی ضروری باشد.

نکات بک لینک وب 2.0

به یاد داشته باشید، هدف این است که پیوندها و صفحات وب 2.0 خود را تا حد امکان طبیعی و مفید کنید بدون اینکه نیازی به صرف زمان و تلاش زیاد برای آنها داشته باشید.

مطمئن شوید که شما:

با سایت های وب 2.0 خود طوری رفتار کنید که مال شما هستند.

نام دامنه و موضوع مناسب را انتخاب کنید.

از تکنیک های سئو مناسب در صفحه استفاده کنید.

پیوندهایی به مقالات خارجی دیگر اضافه کنید.

پست ها را به طور منظم برای نتایج اضافه منتشر کنید.

شامل تصاویر و رسانه های دیگر.

روی بازی طولانی تمرکز کنید، نه سود کوتاه مدت.

سعی کنید از:

تا زمانی که قبلاً مقداری محتوا تولید نکرده باشید، پیوندها را پست کنید.

دامنه خود را با مقالات بی کیفیت یا تولید خودکار پر کنید.

بازنشر یک یا دو مقاله در ده ها دامنه Web 2.0.

کپی کردن محتوا – خودتان بنویسید!

نقض دستورالعمل های سایت های وب 2.0 که استفاده می کنید.

تمرکز بر روی تولید بک لینک.

ایجاد چندین دامنه در یک پلتفرم برای پیوند به یک سایت.

ارسال هرزنامه یا اضافه کردن بک لینک های نامربوط.

لیست و فهرست سایت‌های DoFollow Web 2.0 با اتوریتی بالا (رایگان)

بک لینک WEB 2 چیست | مزایای بک لینک وب 2
بک لینک WEB 2 چیست | مزایای بک لینک وب 2

بدون هیچ مقدمه ای، لیست ما اینجاست. همه این سایت ها رایگان و دارای اعتبار بالا هستند و امکان ایجاد بک لینک های dofollow را به میل شما فراهم می کنند.

نمایش دهید
25
entriesSearch:
نوع پیوند Domain Authority (DA).
Wordpress.com 92 DoFollow
Tumblr.com 86 DoFollow
Blogger.com 99 DoFollow
Jimdo.com 75 DoFollow
Livejournal.com 93 DoFollow
Wix.com 94 DoFollow
Weebly.com 93 DoFollow
Blogspot.com 66 DoFollow
Deviantart.com 84 DoFollow
Goodreads.com 93 DoFollow
Zoho.com 86 DoFollow
Sites.google.com 97 DoFollow
Medium.com 96 DoFollow
Pen.io 90 DoFollow
Angelfire.lycos.com 92 DoFollow
Xing.com 92 DoFollow
Instructables.com 93 DoFollow
Evernote.com 92 DoFollow
Slashdot.org 91 DoFollow
Hubpages.com 91 DoFollow
Webs.com 90 DoFollow
Soup.io 89 DoFollow
Wikidot.com 82 DoFollow
Typepad.com 83 DoFollow
نمایش 1 تا 24 از 24 ورودی قبلی بعدی
دقیقاً نحوه رتبه بندی وب سایت ها را مرحله به مرحله ببینید
جمع بندی لیست وب 2.0
اکنون باید ایده خوبی از اینکه وب سایت های وب 2.0 چیست، چگونه می توانید از آنها برای ایجاد بک لینک برای وب سایت های اصلی خود و مزایای استفاده از سایت های وب 2.0 به عنوان بخشی از استراتژی ساخت لینک خود استفاده کنید، داشته باشید.

این لیست باید بیش از حد کافی باشد تا نه تنها شما را شروع کند بلکه برای مدتی طولانی برای شما دوام بیاورد. به یاد داشته باشید، شما نمی خواهید با Web 2.0 به یک سایت زیاده روی کنید!
بیشترین استفاده از وب 2.0 ما در این لیست احتمالاً وردپرس، Wix و Weebly هستند، با این حال، همه آنها بسیار عالی هستند، و همیشه ارزش دارد که هر از گاهی آن را تغییر دهید.

آموزش رایگان سئو خارجی

مطمئن شوید که در آینده دوباره بررسی کنید، زیرا ما به طور مداوم لیست خود را به روز خواهیم کرد.

اگر سؤال یا نظری دارید، لطفاً آنها را در قسمت نظرات بنویسید.

پست های مرتبط

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.